Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(nerimta @ 2010 02 10, 15:56)
O į "Siūlų oazę" skambinot? Kur Kalvarijų 45 yra. Bent jų puslapyje rodo, kad yra. Ir auksaranke.net yra  mirksiukas.gif

Oazei uzklausima parasiau, laukiu ats ,skambinau-uzimta pastoviai buvo smile.gif
o apie auksaranke gi pamirsus buvau doh.gif
Aciu !!!
einu toliau ieskot smile.gif
Atsakyti
Labas,

noriu paklaust ar dar buna triushio kailiuko siulu? blush2.gif
turbut tokiu jau nebepardavineja verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo X-iuke: 12 vasario 2010 - 09:27
sakykit merginos, gal kuri pirkot is eBay kasmyro siuliuku ar seip siulu? smile.gif kaip kokybe?
Atsakyti
QUOTE(X-iuke @ 2010 02 12, 10:27)
Labas,

noriu paklaust ar dar buna triushio kailiuko siulu?  blush2.gif
turbut tokiu jau nebepardavineja  verysad.gif

Esu pirkusi Angoros siuliuku Vilniuje, savanoriu pr. parduotuveje. Plonyciai ir svelnus smile.gif
Atsakyti
as su tokiu klausimeliu .kadangi mezgime esu naujoke ,tad nelabai suprantu,norejau nusimegsti liemene,pries tai mezgiau dukrai tai tie siuliukai kol neiskalbiau buvo grazus ,o po to isitampe ,susivele ,nors skalbiau ir rankomis.naudojau ANGORA,gal kas patarsit is kokiu siulu megzti,kad gautusi grazus ir neisitampytu ,megztukas.
Atsakyti
QUOTE(azalija170 @ 2010 02 12, 12:00)
as su tokiu klausimeliu .kadangi mezgime esu naujoke ,tad nelabai suprantu,norejau nusimegsti liemene,pries tai mezgiau dukrai tai tie siuliukai kol neiskalbiau buvo grazus ,o po to isitampe  ,susivele ,nors skalbiau ir rankomis.naudojau  ANGORA,gal kas patarsit is kokiu siulu megzti,kad gautusi grazus ir neisitampytu ,megztukas.

va cia labai priklauso nuo gamintojo... na cia mano asmenine nuomone g.gif esu nemazai mezgusi, bet isitikinau kad ne tik sudetis siulu lemia kokybe, bet ir kaip suverpti siulai... kelis megztinius esu mezgusi vien tik is akrilo ir ne ka blogiau nesiojasi nei is tu kuriuose 50%vilnos... vat vyrui esu numezgusi megztiny is siulu kuriuos pirkau Anglijoje,ir jau 3metai kaip nesioja ir ne pumpurelio nera, nors ju sudetis 75%akrilo ir 25%vilnos... gaila kad Lietuvoje niekur nerandu siu siulu verysad.gif (airedale aran)
tad siulau renkantis siulus ziureti ne y sudeti bet ir y gamintoja
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RSebes: 12 vasario 2010 - 13:11
QUOTE(RSebes @ 2010 02 12, 14:09)

tad siulau renkantis siulus ziureti ne  y sudeti bet ir y gamintoja


Vat, mane ir domina siūlų kokybė. Tai kokiu gamintoju siulus galima laikyti kokybiskais? Gal kas galite ivardinti, i kokiu gamintoju siulus verta kreipti demesį, o i kuriu geriau ir neziureti?
Atsakyti
QUOTE(naf_naf @ 2010 02 12, 14:51)
Vat, mane ir domina siūlų kokybė.  Tai kokiu gamintoju siulus galima laikyti kokybiskais?  Gal kas galite ivardinti, i kokiu gamintoju siulus verta kreipti demesį, o i kuriu geriau ir neziureti?

Na mano patirtis sako,kad mažiausiai kokybės turkiški siūlai turi.Rusiška vilna ir pusvilne irgi nusivyliau.Tikrai geri itališki ir vokiški.Kitų nelabai bandžiau,tai ne ką galiu ir pasakyt 4u.gif
Atsakyti
na rusiskais neteko megzt, g.gif bet turkiski tai tikrai nieko gero doh.gif bent jau kiek teko jais megzti... o vokiskiems, tai tikrai pritariu kad geri 4u.gif
Atsakyti
Man pusvilnė šita suomiška labai patinka, gerai skalbiasi ir nešiojasi thumbup.gif
Mezgiau iš jų ne viena rūbelį, dar vyresniajai daugiau kaip prieš dešimt metų megztą megztuką negėda užsidėti mažajai dabar biggrin.gif

user posted image

Bet nepigi, aišku. 50 g - 5,50 lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 02 12, 15:26)
Man pusvilnė šita suomiška labai patinka, gerai skalbiasi ir nešiojasi  thumbup.gif
Mezgiau iš jų ne viena rūbelį, dar vyresniajai daugiau kaip prieš dešimt metų megztą megztuką negėda užsidėti mažajai dabar  biggrin.gif

user posted image

Kad ji vokiska ,man atrodo g.gif O del kokybes drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Ir galima ramiai megzti rastuotus megztinius,tikrai nedazo thumbup.gif
Atsakyti
Susiviliojusi gražiu aprašymu, nuspirkau šių siūlų http://www.mezginiup...ktai/0/586/java. Bandžiau ir megzti, ir nerti įvairiais rašteliais, tačiau rezultatas nelabai tenkino. Jie pakankamai standūs. Tikėjausi, kad bus panašūs į Yarnart Summer. Gal kas juos bandėt? Gal galite parodyti rezultatą.
Dėkinga
Atsakyti