Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Ligvita @ 2010 02 09, 09:08)
as dabar uzsisakiau pabandymui is kito tinklapio grynai rusisku siulu smile.gif tai is to puslapio uzsakymas nusikele truputi.



O gaila verysad.gif Labai noriu bambuko su medvilne ir bambuko su vilna ir dar gryno bambuko.
Reiks bandyti kažkaip pačiai užsisakyti. Vieną sykį bandžiau, bet kažkodėl nesigavo schmoll.gif

Tiesa, ar tinka vasarai bliuzelei bambukas su medvilne. Noriu bliuzelės, trijų ketvirčių rankovėmis, prie šilkinio sijonuko. Bet niekaip nesugalvoju, kokie siūliukai tiktų? Gal galit kuri patarti? Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
Bambukas su medvilne tikrai tiks tokiai bliuzelei. As pati labai noriu sunui megztuka is vilnos su bambuku numegzt, nes labai man tas siuliukas patiko, bet ... viskas atsiremia i pinigelius ir laika... Artėja krikstynu metas tai man truputi aktualiau buvo balti siuliukai, kaip tik uztaikiau "ant ispardavimo" tame puslapyje....
Atsakyti
QUOTE(Sugarlee @ 2010 02 09, 12:33)
O ar yra muitas koks? Ir kiek gaunasi siuntimo išlaidos ?  ax.gif

Muito nera. Siuntimas abu kartus kainavo 40lt Abu kartus siuntinukas apie 2kg

PS agurčikas, tikrai gali pati uzsakyti, nera sudetinga. Jei ka, pagelbesiu smile.gif
Atsakyti
Na reiks bandyti. CUP'e pamačiau bambuką su vilna, vos nenualpau, kaip man patiko. Dar viena moteriškė atsinešė iš jų megztą kepurę parodyti, tai dabar iš galvos neišeina man tie bambukai.
Bandysiu ryt užsisakinėti.
Atsakyti
Merginos,ka zinot apie sios siulus?Gal kas mezge is ju?Kaip devesi?Kas gamintojas? As apie jos nieko nezinau,manes drauge is Latvijos klause. smile.gif
http://www.musturs.l...?productID=2598
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 02 09, 22:11)
Merginos,ka zinot apie sios siulus?Gal kas mezge is ju?Kaip devesi?Kas gamintojas? As apie jos nieko nezinau,manes drauge is Latvijos klause. smile.gif
http://www.musturs.l...?productID=2598

Cia kid mochera.Man jie labai geri.Italiski siulai,MIDARA prekiauja ir Latvijoj???
Atsakyti
Sveikos!
gal kas Vilniaus Midaros numeri zinot , nete maciau tik savininko yra, bet jis kazi ar pades man siulu klausimu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rimusia @ 2010 02 09, 22:11)
Merginos,ka zinot apie sios siulus?Gal kas mezge is ju?Kaip devesi?Kas gamintojas? As apie jos nieko nezinau,manes drauge is Latvijos klause. smile.gif
http://www.musturs.l...?productID=2598


as irgi mezgiau. Man labai patiko. Gerai mezgasi. Nesiojasi irgi labai puikiai. Man nesusivele.
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 02 09, 21:50)
Sveikos!
gal kas Vilniaus Midaros numeri zinot , nete maciau tik savininko yra, bet jis kazi ar pades man siulu klausimu biggrin.gif

Midara, parduotuve
Vilnius
Savanorių pr. 49/2, LT03130
Tel.: + 370 5 2338049
Atsakyti
QUOTE(nerimta @ 2010 02 10, 10:01)
Midara, parduotuve
  Vilnius
Savanorių pr. 49/2, LT03130
Tel.: + 370 5 2338049

Oi,kaip aciu!!!
leku skambint
4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kam teko paskutiniu metu matyt kur Vln juodos Lama mochair ? Jau kelias parduotuves apskambinau-seniai neturi sako..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 02 10, 12:37)
Gal kam teko paskutiniu metu matyt kur Vln juodos Lama mochair ? Jau kelias parduotuves apskambinau-seniai neturi sako..

O į "Siūlų oazę" skambinot? Kur Kalvarijų 45 yra. Bent jų puslapyje rodo, kad yra. Ir auksaranke.net yra mirksiukas.gif
Atsakyti