Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(aiwita @ 2010 02 02, 12:48)
Sveikos, mezgejeles,  bigsmile.gif

Specialiai panevezietems: audiniu parduotuveje (pries Vilniaus banka, buvusioje Lagetoje) prie kasos yra virbalu nuo 1,5mm iki 5mm labai mazomis kainomis (nuo 1,6Lt. iki 3Lt) Yra ir po 2, ir po 5 virbalus.
Nepykit, jei nelabai i tema, bet nesugalvojau kur kitur parasyti  blush2.gif

Kaip visada geri dalykai nepasiekiami verysad.gif
Mergaites,gal galite pasakyti is kokiu siulu geriausia megzti vaikui pleduka(vaikas gims kovo menesi),noriu dovanu numegzti,bet nesugalvoju is kokiu siulu megzti.
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 02 02, 20:32)
Kaip visada geri dalykai nepasiekiami  verysad.gif
Mergaites,gal galite pasakyti is kokiu siulu geriausia megzti vaikui pleduka(vaikas gims kovo menesi),noriu dovanu numegzti,bet nesugalvoju is  kokiu siulu megzti.

Medvilnės, arba siūlų, spec. skirtų kūdikiams.
Atsakyti
Dar klausimėlis apie virbalus:
Gal kas žinot kur Klaipėdoj nusipirkti 1-1,5 storio virbalus su valu arba bent jau ilgesnius nei kojinių...
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 13, 13:39)
mergaites gal kuri zinot kiek kainuoja princeses siulai, su pukiuku, pirkau pries gerus metus iki, nu nepamenu kainos nors tu ka  doh.gif  man liko keletas kamuoliuku, radau kas nori pirkti nebezinau kiek mokejau  ax.gif  aciu

Dabar jiems akcija IKI , kainuoja 3 lt. (o kainavo 4.80) 4u.gif
Papildyta:
O as ieskau pirkti virbalu su trumpu valu (kojinems, kepurems) Vilniuje pigiau. Zinau kad ju yra "Gerose akyse" VCUPe,bet kaaaaaina doh.gif apie 20 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARTima: 03 vasario 2010 - 09:00
QUOTE(juodauoga @ 2010 01 30, 21:20)
Gal kuri nors pirkote per "IKI " akcija siulus " I love you "  ? ...pirkau juodus, bet labai nekokie.... blink.gif ...kaip virves...
100% akrilo, bet labai netike...
gal kuri nors mezget ka nors is ju ?  smile.gif

susigundziau ir as sia akcija biggrin.gif pirkau baltus ir melynus vaiko salikui. Jau numezgiau, tai toks sunkus atrodo, tempiasi, detis dar nebandem... Siaip pats siulas man labai patiko, graziai mezgasi, bet gal megztiniui labiau tinkamas nei salikui doh.gif o ardyt jau gaila, nes ruozais mezgiau, tai butu mazgas prie mazgo biggrin.gif
Atsakyti
gal as ne y tema, bet kokiose internetinese parduotuvese perkat siuliukus mezgimui? blush2.gif zinau tik keleta, bet sakau gal yra daugiau? g.gif
http://www.kasiulai.lt/
http://www.auksaranke.net/
http://www.darbstuole.eu/
http://www.mezginiuparduotuve.lt/
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 02 03, 08:05)
Dar klausimėlis apie virbalus:
Gal kas žinot kur Klaipėdoj nusipirkti 1-1,5 storio virbalus su valu arba bent jau ilgesnius nei kojinių...

Rzivilele, pažiūrėk senajam turguj kur ant kampo yra ūkinių prekių parduotuvė ( toj pačioj pusėj kur ir siūlų-sėklų parduotuvė), kai įeini , tai eik dešiniau pro tas duris, kur audiniai, ten esu pirkus plonų virbalų su valu.
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 02 03, 08:05)
Dar klausimėlis apie virbalus:
Gal kas žinot kur Klaipėdoj nusipirkti 1-1,5 storio virbalus su valu arba bent jau ilgesnius nei kojinių...

as nusipirkau be valo 1 1/2 nr. tokie ilgi normalus virbalai. mokejau 3,50 bet cia Jonavoje jei nerasi Klaipedoj brukstelk man atsiusiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Gal zinote, kur Vilniuje yra gera siulu parduotuve? Noriu tokia didele apykakle uzsakyti, kad numegztu, bet siulus noriu issirinkti pati rolleyes.gif
Atsakyti
rolleyes.gif Gal ką domintų rusų gamybos siūlai? Rašykit į až
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2010 02 03, 13:12)
Rzivilele, pažiūrėk senajam turguj kur ant kampo yra ūkinių prekių parduotuvė ( toj pačioj pusėj kur ir siūlų-sėklų parduotuvė), kai įeini , tai eik dešiniau pro tas duris, kur audiniai, ten esu pirkus plonų virbalų su valu.



QUOTE(Frekė @ 2010 02 03, 13:38)
as nusipirkau be valo 1 1/2 nr. tokie ilgi normalus virbalai. mokejau 3,50 bet cia Jonavoje jei nerasi Klaipedoj brukstelk man atsiusiu mirksiukas.gif



Ačiū mergaitės. jei Klaipėdoj nerasiu, tada pagalvosiu dėl atsiuntimo.
Atsakyti
Sveikutes, gal kas zino, kur Klaipedoje yra pirkti Yarnart siulu?
Atsakyti