Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(zinulė @ 2010 01 31, 16:31)
Dažnai mezgu iš akrilo, man ir gražu, ir nesiburbuliuoja g.gif  blush2.gif

Na aš tai prakaituoju siaubingai po akriliniu megztuku blush2.gif Kas kad nesiburbuliuoja, jei neįmanoma nešiot doh.gif
Atsakyti
nuolat sau mezguosi viska tik is akriliniu ar pusvilnoniu siulu : man ir grazu ir praktiska ir labai patinka tokie siulai...
tik idomu buvo, ar kuri konkreciai situos siulus ( kur minejau ) pirkot ar isbandet ?
nes jie visai i siulus nepanasus.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(juodauoga @ 2010 01 31, 17:19)
nuolat sau mezguosi viska tik is akriliniu ar pusvilnoniu siulu : man ir grazu ir praktiska  ir labai patinka tokie siulai...
tik idomu buvo, ar kuri konkreciai situos siulus  ( kur minejau ) pirkot ar isbandet ?
nes jie visai i siulus nepanasus.... verysad.gif

Nepirkau šitų, nepatiko jie man, kai apžiūrinėjau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(dahlia+++ @ 2010 01 31, 15:30)
Dabar mezgu iš Vernito pusvilnės tankiu pynių raštu. Nuėjusi paėmiau ilgą siūlo galą, pažiūrėjau ar susisuka  smile.gif . Nedaug, bet kokius 4-5 k. susisuko. O mezginiui jokių priekaištų neturiu - neskersuoja (gal kad pynės..)

man nei tiek nesusisuko, spec nuejau ir paziurejau, o mezgini kuri ka tik baigiau vyrui megztini kaip ir nera pyniu, bet tikrai neskersuotas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 01 31, 19:56)
Nepirkau šitų, nepatiko jie man, kai apžiūrinėjau schmoll.gif

o man lyg tycia juodos spalvos siulu akriliniu reikejo apnerimui ..ir surizikavau... doh.gif
Atsakyti
o man kazkodel kaip tik is akrilo labai burbuliuojasi g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 30, 18:29)
O man irgi sukta pusvilne ta skersavo  doh.gif
Papildyta:

Viena pardaveja sake - gal jau minejau - kad reikia imti viena puse numerio plonesni virbala, tada siulas neskersuoja. Nebandziau pati  rolleyes.gif


as mezu gan storais virbalais, bet labai kietai, tai gal del to man neskersuoja g.gif
Atsakyti
as irgi ka tik is Vernito mezgiau. Lygiuoju rastu mezgiau, visai neskersavo. mezgiau 3nr virbalais. Ir net sakyciau labai maloniai mezgasi. Man tikrai labai patiko. Ypatingai kaina tongue.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejeles, bigsmile.gif

Specialiai panevezietems: audiniu parduotuveje (pries Vilniaus banka, buvusioje Lagetoje) prie kasos yra virbalu nuo 1,5mm iki 5mm labai mazomis kainomis (nuo 1,6Lt. iki 3Lt) Yra ir po 2, ir po 5 virbalus.
Nepykit, jei nelabai i tema, bet nesugalvojau kur kitur parasyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 01 31, 16:31)
Dažnai mezgu iš akrilo, man ir gražu, ir nesiburbuliuoja g.gif  blush2.gif

Tai isduokit paslapti,kokios jis firmos? g.gif

Nes akrilas kaip tik pasizymi tuo,kad nusitampo,nutista ir susiburbuliuoja doh.gif Bet gal yra kokio ypatingo akrilano g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 02 02, 12:57)
Tai isduokit paslapti,kokios jis firmos? g.gif

Nes akrilas kaip tik pasizymi tuo,kad nusitampo,nutista ir susiburbuliuoja doh.gif Bet gal yra kokio ypatingo akrilano g.gif

tas pats Vernito, dar kažkokį bazėj pirkau prieš trejetą metų, kai laukiausi, mezgiau tokį platų megztinį nestuke.gif ,dar ir dabar jį tampau po namus blush2.gif Iš vernito turiu irgi porą, megztų prieš porą metų, skalbti ne kartą- nieko.
Atsakyti
Vernito akrilas tikrai labai patvarus 4u.gif
Bet va, turiu aš jo, ir nežinau, kur panaudoti doh.gif Megztukams man netinka (nenešioju sintetikos), pagalvių, pledų tiesiog nereikia unsure.gif
Atsakyti