Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 30, 14:12)
Man Vernito pusvilnė nesisuko, nors mezgiau lygiu raštu g.gif

Gal kokia partija pakliuvo. Esu skaičius, kad nemažai kam būna. Mezgiau iš medvilnės, tai irgi viskas gerai buvo. Matyt, teks bandyt ir žiūrėt, kas išeis.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 30, 13:27)
Turiu nusipirkusi Vernito pusvilnės ir lygiai mezgant sukasi. Kas susidūrėt su tokia problema, gal mezgant pynėmis neskersuotų?


man niekada neskersuoja ax.gif
Atsakyti
Man ir kiti siulai ne tik pusvilne,o ir akrilaniniai skersavo,tai tik vaseliu tinka nert.Paimkit siula uz galu,kad butu U formos(tik paimkit ilgesni siula),jei jie susisuka tai mezginys skersuos,nes jie kazkaip blogai susukti,taip esu girdejus.Jei tik suprasit ka norejau pasakyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 30, 13:27)
Turiu nusipirkusi Vernito pusvilnės ir lygiai mezgant sukasi. Kas susidūrėt su tokia problema, gal mezgant pynėmis neskersuotų?

Man atrodo,kad nuo partijos viskas priklauso g.gif Man skersavo Vernito medvilne,tiko tik nerti,o pusvilnes(ta,kur sukta) normaliai mezgesi.O Jums ziuriu atvirksciai rolleyes.gif
QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 30, 14:12)

Labai nusivyliau Merino de lux siūlais verysad.gif . Nors mezgėsi labai maloniai, tačiau nešiojasi ne kaip - labai burbuluojasi ir po kelių savaičių nešiojimo (dukros mokyklinis) jis atrodo kaip porą metų gerai drengtas... verysad.gif

Kokios cia firmos?Turkiski ?

Is tokiu turkisku dukra nesioja kepure su saliku,tai visai nesusivele,nors jau senokai nesioja.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 30, 13:27)
Turiu nusipirkusi Vernito pusvilnės ir lygiai mezgant sukasi. Kas susidūrėt su tokia problema, gal mezgant pynėmis neskersuotų?

Pynėmis neskersuos, svarbu, kad lygiojo rašto nebūtų nei vienos eilės (man visada skersuoja, ir medvilnė, ir pusvilnė, ir akrilas verysad.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 30, 16:40)
Man atrodo,kad nuo partijos viskas priklauso g.gif Man skersavo Vernito medvilne,tiko tik nerti,o pusvilnes(ta,kur sukta) normaliai mezgesi.O Jums ziuriu atvirksciai rolleyes.gif



O man irgi sukta pusvilne ta skersavo doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lusasita @ 2010 01 30, 14:55)
man niekada neskersuoja  ax.gif

Viena pardaveja sake - gal jau minejau - kad reikia imti viena puse numerio plonesni virbala, tada siulas neskersuoja. Nebandziau pati rolleyes.gif
Atsakyti
man tik medvilnė sukosi bet labai seniai. pasraruoju metu esu mezgusi nesisuko niekas. iš Vernito siūlų mezgu gana nemažai nes perku pigiau iš pačio fabriko parduotuvytės. gyvenu marijampolėj
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 30, 16:40)
Kokios cia firmos?Turkiski ?

Is tokiu turkisku dukra nesioja kepure su saliku,tai visai nesusivele,nors jau senokai nesioja.


Jie turkiški yarnart
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 30 sausio 2010 - 19:00
Gal kuri nors pirkote per "IKI " akcija siulus " I love you " ? ...pirkau juodus, bet labai nekokie.... blink.gif ...kaip virves...
100% akrilo, bet labai netike...
gal kuri nors mezget ka nors is ju ? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juodauoga: 30 sausio 2010 - 20:20
QUOTE(norwa @ 2010 01 30, 15:32)
Man ir kiti siulai ne tik pusvilne,o ir akrilaniniai skersavo,tai tik vaseliu tinka nert.Paimkit siula uz galu,kad butu U formos(tik paimkit ilgesni siula),jei jie susisuka tai mezginys skersuos,nes jie kazkaip blogai susukti,taip esu girdejus.Jei tik suprasit ka norejau pasakyt  rolleyes.gif

Dabar mezgu iš Vernito pusvilnės tankiu pynių raštu. Nuėjusi paėmiau ilgą siūlo galą, pažiūrėjau ar susisuka smile.gif . Nedaug, bet kokius 4-5 k. susisuko. O mezginiui jokių priekaištų neturiu - neskersuoja (gal kad pynės..)
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 30, 18:29)

Viena pardaveja sake - gal jau minejau - kad reikia imti viena puse numerio plonesni virbala, tada siulas neskersuoja. Nebandziau pati  rolleyes.gif

Labai abejoju schmoll.gif
QUOTE(juodauoga @ 2010 01 30, 21:20)
Gal kuri nors pirkote per "IKI " akcija siulus " I love you "  ? ...pirkau juodus, bet labai nekokie.... blink.gif ...kaip virves...
100% akrilo, bet labai netike...
gal kuri nors mezget ka nors is ju ?  smile.gif

O koks akrilas yra ''tikes''?Mano nuomone,akrilas tinka tik kokioms pagalvelems,dekoratyviniams dalykeliams,leliu drabuzeliams,vaikams mokytis megzti....Bet gaisti laika su akrilu normaliam mezginiui,tai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 31, 15:24)

O koks akrilas yra ''tikes''?Mano nuomone,akrilas tinka tik kokioms pagalvelems,dekoratyviniams dalykeliams,leliu drabuzeliams,vaikams mokytis megzti....Bet gaisti laika su akrilu normaliam mezginiui,tai schmoll.gif

Dažnai mezgu iš akrilo, man ir gražu, ir nesiburbuliuoja g.gif blush2.gif
Atsakyti