Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Gal kas mezget is auksarankej.net parduodamos merino vilnos?va tokios
Kaina viliojanti g.gif Kazi kaip nesiojasi?
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2010 01 29, 00:31)
Gal kas mezget is auksarankej.net parduodamos merino vilnos?va tokios
Kaina viliojanti g.gif Kazi kaip nesiojasi?


Aš mezgiau 4u.gif
Mezgasi labai smagiai, siūlas storas, minkštas, bet išskalbus megztukas patįso į plotį ir šiek tiek patrumpėjo blink.gif Nors džiovinau atsargiai, paklojus ant rankšluosčio.
Tačiau žinant tą savybę, galima megzti truputį siauresnį gaminį ir turėtų būti thumbup.gif
Atsakyti
Kokie atsiliepimai apie Almina medvilnę? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, jei suzinosite ABC telefona Kaune,tai bukite geros, paviesinkite 4u.gif Man reikia Vernito siulu, bet gyvenu ne Kaune, reikia pasiskambinti pries vaziuojant, gal tokiu kokiu reikia neturi. Aciu.
Atsakyti
Aciu,dalionska 4u.gif

Kita savaite vaziuosiu i ABC,tai galesiu paklaust telefono,jei iki to laiko niekas nepaskelbs smile.gif
Atsakyti
mergaites kur yra SUMMER siulu ( medvilne su viskoze) ir kokiomis kainomis ???
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 29, 13:27)
Sveikos, jei suzinosite ABC telefona Kaune,tai bukite geros, paviesinkite  4u.gif  Man reikia Vernito siulu, bet gyvenu ne Kaune, reikia pasiskambinti pries vaziuojant, gal tokiu kokiu reikia neturi. Aciu.

8 698 25866
Atsakyti
Pakeleive aciu tau labai aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
Pakeleive ir as tau sirdingai dekoju wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lusasita @ 2010 01 29, 16:32)
mergaites kur yra SUMMER siulu ( medvilne su viskoze)  ir kokiomis kainomis ???

Midaroj 8.50. Tik lentynoj ne visos spalvos būna, reikia klaust.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo panelė Prym: 29 sausio 2010 - 17:38
Turiu nusipirkusi Vernito pusvilnės ir lygiai mezgant sukasi. Kas susidūrėt su tokia problema, gal mezgant pynėmis neskersuotų?
Atsakyti
Man Vernito pusvilnė nesisuko, nors mezgiau lygiu raštu g.gif

Labai nusivyliau Merino de lux siūlais verysad.gif . Nors mezgėsi labai maloniai, tačiau nešiojasi ne kaip - labai burbuluojasi ir po kelių savaičių nešiojimo (dukros mokyklinis) jis atrodo kaip porą metų gerai drengtas... verysad.gif
Atsakyti