Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(varna575 @ 2009 12 10, 20:51)
Į pradines formas tikrai negrįš schmoll.gif

Nu čia jau blogiau sad.gif

QUOTE(Zemugne @ 2009 12 10, 22:59)
O man susitraukė išdžiuvęs. Tiesa, skalbiau rankomis, o džiovinau labai labai sutraukusi, kad tik niekur neišsitemptų (jau buvau skaičiusi apie juos SM, tik kad nusipirkau anksčiau)

Aš irgi tik praskalavau su šaltu vandeniu ir lenoru, patiesiau, suformavau megztinį koks turėtų būti, tai gal kai išdžius bus gerai g.gif g.gif
O siūlus pirko pati klientė, ne aš schmoll.gif , dabar jau žinosiu, kad ir brangus siūlas gali būti š... O gal reiktų karštam vandeny skalbt g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
na siaip, kiek man teko susidurt su merino vilna, tai visa ji skalbiant minksteja ir turi polinki temptis. Kai as gana skystai mezgu, tai merino siulai kaskart issukis, net pirstus paskausta bandant kuo kieciau sumegzt
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 12 10, 20:39)
Merginos, apie viskozę nieko neišmanau blush2.gif , bet ar 150gr - 10lt,čia blush2.gif  normali kaina g.gif

O koks metražas? Šiaip normali, aš už tiek pirkčiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2009 12 10, 19:57)
Man gavosi košmaras doh.gif Nemoku apsakyti to jausmo, kai gaminys sušlapo, jis išskido, atrodo ištekės pro pirštus  4u.gif  Tai arba prieš tai reikia išplauti siūlus, arba nusimezgus pvz. reikia jį išplauti, o tik po to susiskaičiuoti kiek reikės akių užsidėti mirksiukas.gif Pats gaminys tai malonus 4u.gif

ojei, o as kaip tik mesgu is tokiu siulu, net spalva tokia pat unsure.gif Bet mezgu juostuota ruba, su namine juoda vilna, tai gal neisplauks taip labai g.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 11, 10:41)
O koks metražas? Šiaip normali, aš už tiek pirkčiau  ax.gif

550m g.gif-50gr
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mime: 11 gruodžio 2009 - 11:44
QUOTE(laimužėX @ 2009 12 10, 20:48)
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif

gal esat kuri mezgusi iš tokios rūšies siūliukų ? Kas gavosi po skalbimo ?

user posted image

Ačiū visoms, kurios pasidalins savo patirtimi  4u.gif



O man jie super siuliukai. Gal kad as kieciau mezgu. Vaseliu is viso nepamainomai forma laiko. O virbaliukais mergaitei dariau sarafaniuka, ir pora liemeniu. Ir is viengubo, ir is dvigubo. Niekur ta forma nedingo. Suslapinus toks kaip ir tysaliukas palieka, bet paskui issiusta ir viskas super....
Atsakyti
Tas tysaliukas mane ir išgąsdino, dabar laukiu kol pilnai išdžius doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Karakum @ 2009 12 11, 12:32)
O man jie super siuliukai. Gal kad as kieciau mezgu. Vaseliu is viso nepamainomai forma laiko. O virbaliukais mergaitei dariau sarafaniuka, ir pora liemeniu. Ir is viengubo, ir is dvigubo. Niekur ta forma nedingo. Suslapinus toks kaip ir tysaliukas palieka, bet paskui issiusta ir viskas super....

Aciu - nuraminot smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2009 12 11, 12:44)
550m g.gif-50gr

Tikrai gera kaina 4u.gif
Atsakyti
merino vilna visada suslapus pliurza gaunasi ir mane baisiai gasdina ( karta net verkt norejosi, kai vandenyje gavosi beveik dvigubai didesnis mezginys ( nors mezgu gana kietai) bet reik suformuot koki norit dydi ant patiesalo ir dziovint. Graziai grizta i pradine padeti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Iš FLAVIA BABY nėriau liemenę. Nešiojasi puikiai, skalbiu skalbimo mašinoje vilnos režimu ax.gif user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 11, 16:06)
Tikrai gera kaina  4u.gif

gal zinai kaip tempiasi, nes ten toks polnas siuliukas, kažin ar skysta g.gif
Atsakyti