Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Labas rytas. Merginos gal zinote kur didelis Vernito siulu pasirinkimas ( apie kauna) g.gif ? Nuo penktadienio laukiau atvezant i musu "miesteli", juk zinote ka tai reiskia, kai nori megzti, bet negali, nes neturi siulu, ir va vakar atveze, bet spalvu mazokai, nusivyliau labai, o noras vis dar tas pats liko smile.gif
Numezgiau dukrai sijonuka (VS) toki violetines spalvos ir labai graziai gavosi, siulai labai neblogi, issiskalbe ir kritimas geras, noriu ir sau tokio, bet spalvos nerandu. O laukti jau beveik nebegaliu cry.gif
Atsakyti
ABC siūlai, netoli Urmo.
Atsakyti
Sveikos, gal matete kur galima Vilniuje rast baltu princess siulu? aplankiau kelias iki parduotuves ir kelias siulu parduotuves ir neradau:(
Atsakyti
Niekaip neatsimenu, kur pirkau kažkada. Arba VCUPe Gerose akyse arba Midaroj. Bandėt abiejose?
Aš kai ieškau konkrečių siūlų, tai pirmiausia skambinu į parduotuvę ir jei randu, iškart prašau atidėti. Važinėjimas labai brangiai atsieina ir pinigais, ir laiku mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 27, 12:18)
Niekaip neatsimenu, kur pirkau kažkada. Arba VCUPe Gerose akyse arba Midaroj. Bandėt abiejose?
Aš kai ieškau konkrečių siūlų, tai pirmiausia skambinu į parduotuvę ir jei randu, iškart prašau atidėti. Važinėjimas labai brangiai atsieina ir pinigais, ir laiku mirksiukas.gif

aciu, miradoj nera, o geras kis visai pamirsus buvau:)
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2010 01 27, 13:18)

Aš kai ieškau konkrečių siūlų, tai pirmiausia skambinu į parduotuvę ir jei randu, iškart prašau atidėti. Važinėjimas labai brangiai atsieina ir pinigais, ir laiku mirksiukas.gif

Auksiniai zodziai,as ir taip darau mirksiukas.gif .
Mergaites gal zinot Kaune ABC parduotuves telefono nr.?Cia buvo kazkas idejes nr. anksciau, bet ne tas.
Atsakyti
pajiesskok per google- ji viska zino
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 01 27, 17:08)
Auksiniai zodziai,as ir taip darau  mirksiukas.gif .
Mergaites gal zinot Kaune ABC parduotuves telefono nr.?Cia buvo kazkas idejes nr. anksciau, bet ne tas.

ABC, UAB ALKIDA parduotuvė+370 37 451949 jei nepasikeites....


Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2010 01 27, 19:40)
ABC, UAB ALKIDA parduotuvė+370 37 451949 jei nepasikeites....

Kai skambinau i ta nr.atsiliepe moteriske,sako cia butas verysad.gif
Atsakyti
Iki nuolaidiniam leidiny radau, kad Princesės siūlai po 3 litus, berods g.gif . kas ieškojo - gali pažiūrėti, tik nežinia, kaip su spalvom bus....
Atsakyti
Anksčiau buvo toks puslapis www.lama.lt tik dabar kažko tais neatidaro. Ten buvo gana nemažai info apie visus siūlus ir parduotuvę ABC
Atsakyti
Per googla buvau i ALKIDA iejus,ten irgi senas tel. irasytas.Gal kas greitu laiku zada vaziuot i ta parduotuve,gal paimtu tel. numereli? ax.gif
Atsakyti