Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(*Vilma* @ 2010 01 25, 12:23)
sveikos 4u.gif
pritruko siulu doh.gif  gal pas ka uzsiliko tokiu, bent puse kamuoliuko g.gif Klaipedoje niekur neber tokiu doh.gif
user posted image


Vilma, cia gal tie, kur i muselini balta sali dejai? bigsmile.gif
Atsakyti
dahlia+++


Dekoju uz info . Dar noriu paklausti , ar tie kupranugario vilnos siulai shvelnus?
As gal pries kokius septynis metus esu nusipirkusi kazkokios dizaineres ranku darbo megztini ir didziuli shali is kupranugario vilnos siulu . Tik siulai buvo prancuziski . Shiltumas , minkstumas pasakiskas .
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 25, 12:29)
Vilma, cia gal tie, kur i muselini balta sali dejai? bigsmile.gif

taip, taip o va dabar kitam eme ir pritruko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 01 25, 12:31)
dahlia+++
Dekoju uz info . Dar noriu paklausti , ar tie kupranugario vilnos siulai shvelnus?
As gal pries kokius septynis metus esu nusipirkusi kazkokios dizaineres ranku darbo megztini ir didziuli shali is kupranugario vilnos siulu . Tik siulai buvo prancuziski . Shiltumas , minkstumas pasakiskas .

Ne, šitie ne švelnūs (kanda..), bet šilti. Aš juos perku kojinėms megzti - siūlai ploni, kojinės gaunasi nestoros ir labai šiltos, noriai jas maunasi visos mano dukros.
Tavo turimi mezginiai tikriausiai numegzti iš šukuotos kupranugario povilnės. Va ta tai tikrai minkštutė, švelni, bet ir gerokai brangesnė. Bet tokios pirkti pas mus nemačiau, tik intrnete kažkada kažkur..
Beje, labai minkšti, švelnūs ir šilti - alpakos siūliukai thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(*Vilma* @ 2010 01 25, 13:34)
taip, taip o va dabar kitam eme ir pritruko doh.gif


auksaranke tikrai turi 4u.gif
Atsakyti
dahlia+++

didelis aciu uz suteikta informacija . Jei shitie rusishki siulai kandziojasi , man netinka . Esu alergiska tokiems dalykams . Man net mochera 70pr su 30pr shilko stipriai alergizuoja ir kanda .
Atsakyti
Vat tada reiktų Alpaka Baby tos firmos pačiupinėti smile.gif ..Nekanda ir šiltučiai, lengvučiai. Aš jų nusipirkau dukros kepurei, bet dar nepradėjau megzti...
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 25, 14:20)

nebeturi schmoll.gif paskutini nupirkau biggrin.gif
Atsakyti
*VILMA* turiu KATIA INDIA baltų siūliukų. bigsmile.gif doh.gif tigi reikėjo šaukt garsiai siūlų likučių temoj, ten dažniau lankausi biggrin.gif
Atsakyti
merginos , norejau jusu paklausti , ar yra koks budas kaip apskaiciuoti kiek reikia siulu g.gif ( suknelei ar megstukui numegsti ar nunerti )
Atsakyti
QUOTE(ADDULE @ 2010 01 26, 20:47)
merginos , norejau jusu paklausti , ar yra koks budas kaip apskaiciuoti  kiek reikia siulu  g.gif ( suknelei ar megstukui numegsti ar nunerti )

Jei nerti vaseliu, tai siulu sueis apie 3 kartus daugiau, nei virbalais. O virbalais, tai priklauso nuo siulu storio, kuo storesni, tuo maziau reikes. Pvz. as megztukui imu apie 600m siulu. Dar kartais ant siulu etikeciu buna uzrasyta kiek m sunaudosite megztukui.
Atsakyti
QUOTE(diwol @ 2010 01 26, 22:05)
Jei nerti vaseliu, tai siulu sueis apie 3 kartus daugiau, nei virbalais. O virbalais, tai priklauso nuo siulu storio, kuo storesni, tuo maziau reikes. Pvz. as megztukui imu apie 600m siulu. Dar kartais ant siulu etikeciu buna uzrasyta kiek m sunaudosite megztukui.

Man visada sueina maždaug trečdaliu, ketvirčiu mažiau nei rekomenduojama. Priklauso ir nuo rašto, mezgimo laisvumo, dydžio ir t.t.
Atsakyti