Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Laabeille @ 2010 01 24, 12:13)
Dar mano tevai turejo toki besisukanti dalyka ant kurio uzdedavom siulus gijose, o reikedavo persukti i kamuoliukus su skylute (su auksciau minetu aparaciuku), tada ta kamuoliuka maudavom ant strypo, ir jis abai lengvai vyniodavosi - su mezgimo masina mezgant taip reikdavo, kad darbas greitesnis butu.

O gal netyčia to daikto, ant kurio užsideda siūlai, nereikia? Aš mielai nupirkčiau.
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2010 01 24, 14:33)
O gal netyčia to daikto, ant kurio užsideda siūlai, nereikia? Aš mielai nupirkčiau.

jau ir as prasiau kad man parduotu. mirksiukas.gif
ziurejau ir toj ebay pard. kaina skiriasi kazkur nuo 50lt, bet man atrodo ilgai uztrunka kol atsiuncia
Atsakyti
dahlia+++
Gal galetumete pasakyt pilna pavadinima rusisku kupranugario siulu pavadinima . Vilniuje as kupranugario vilnos siulu niekur nerandu .
Atsakyti
numezgiau merginai suknike is Alizei siulu.vieni medvilne kiti bambukas kazkoks g.gif po skalbimo ta prasme suslapus tas bambukas pavirto i tikra bambuka doh.gif pasidare kietas...apeme lengva panika,o kas bus jei ji isdziuvus bus toks medinis g.gif maza to,kad apacios nesugebejau issiuvinet tai dar ir sugadinsiu isskalbus verysad.gif verysad.gif merginos arba nuraminkit arba...... cry.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 24, 19:32)
numezgiau merginai suknike is Alizei siulu.vieni medvilne kiti bambukas kazkoks g.gif po skalbimo ta prasme suslapus tas bambukas pavirto i tikra bambuka doh.gif pasidare kietas...apeme lengva panika,o kas bus jei ji isdziuvus bus toks medinis g.gif maza to,kad apacios nesugebejau issiuvinet tai dar ir sugadinsiu isskalbus verysad.gif  verysad.gif merginos arba nuraminkit arba...... cry.gif  cry.gif

Nebliauk biggrin.gif
Išdžius tavo bambukas ir viskas bus tvarkoj biggrin.gif Jis tik šlapias toks medinis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 01 24, 20:51)
Nebliauk biggrin.gif
Išdžius tavo bambukas ir viskas bus tvarkoj biggrin.gif Jis tik šlapias toks medinis cool.gif

nu,kad jusu zodziai dievui i ausi,o tai isisgandau truputi.knisausi prie tos suknios teko keist daug ka.
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 01 24, 14:11)
dahlia+++
Gal galetumete pasakyt pilna pavadinima rusisku kupranugario siulu pavadinima . Vilniuje as kupranugario vilnos siulu niekur nerandu .

Štai šitie siūliukai
Daugiau niekur aš jų irgi neesu mačiusi schmoll.gif . Ten (Akropoly) prieš Kalėdas smulkieji verslininkai pradėjo prekiauti Troickio fabriko verpalais, žadėjo tik per šventinę mugę paprekiauti, bet pasiliko ilgesniam laikui..
Turi jie beveik visą šito fabriko asortimentą ir kainos normalios (žinoma, antkainis lyginant su fabriko siūlomom kainom, tai neblogas..)
Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 01 24, 19:51)
Nebliauk biggrin.gif
Išdžius tavo bambukas ir viskas bus tvarkoj biggrin.gif Jis tik šlapias toks medinis cool.gif


tai cia taip darys ir tas maximinis siuliukas kur puse bambuko, kita puse medvilnes? Reikia iskart sese perspet, nes uzsipirko siuliuku, dabar mezga naktimis, kai truputi laiko lieka nuo vaiku ir mokslu smile.gif
Atsakyti
Gal kas gali pakomentuoti siuos siuliukus? Ar jie geri ar blogi?
http://www.cento.lt/view.php?id=13
Aciu
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 25, 10:41)
tai cia taip darys ir tas maximinis siuliukas kur puse bambuko, kita puse medvilnes? Reikia iskart sese perspet, nes uzsipirko siuliuku, dabar mezga naktimis, kai truputi laiko lieka nuo vaiku ir mokslu smile.gif

nu ispet galit,kad neissigastu kaip as.mane nuramino,kad isdzius ir suminkstes.mas mane tai 100% bambuko gal pas kai pas ja maziau taip nesijaus to kietumo.as suknikes kakliuka apneriau tai ten patikekit tikras bambukas gavos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 01 25, 09:42)
Gal kas gali pakomentuoti siuos siuliukus? Ar jie geri ar blogi?
http://www.cento.lt/view.php?id=13
Aciu

Na Smart tai 100 % akrilas, apsivelia po pirmo skalbimo, mezgiau vaikišką megztuką iš jo. Antrą kartą neprikčiau tikrai ax.gif Dėl kitų nežinau ax.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
pritruko siulu doh.gif gal pas ka uzsiliko tokiu, bent puse kamuoliuko g.gif Klaipedoje niekur neber tokiu doh.gif
user posted image
Atsakyti