Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Ar Klaipedietes mezgejeles nezino kartais kur yra isigyti "angora 2" siulu?
O gal kas matet internetinese parduotuvese?
Atsakyti
QUOTE(Pavasarėlis @ 2010 01 20, 11:34)
Merginos, gal kuri zinote, kur Kaune galma isigyti  Vittoria siuliuku, medvilne su viskoze. Kur ju buna Vilniuje ir Klaipedoje, radau, o vat sitam kaime niekaip nerandu. Gal kas uzmatet?


Merginos, negi niekas nenaudojates situ siuliuku? labai noreciau nusimegzti mocherini megztinuka skraiste pavasariui, ir galvoju, kad prie plono mocheriuko labai tiktu Vittoria, butu ir silta ir graziai kristu g.gif
Gal zinote ar didelis sito siuliuko spalvu pasirinkimas. Man reiktu zydro, melsvo ar pan.
Atsakyti
Mergaites, turiu kelis klausimus:
1. gal kuri yra mazdaug skaiciavusi kiek daugiau siulu sueina mezgant pynemis? Kad daugiau sueina tai as zinau, bet kiek? 1,5k, 2k. ar gal dar daugiau?
2.Mezgant paltuka kokiu rastu geriausia megzti, kad jis butu kuo siltesnis?

Ir dar vienas klausimas panevezietems: gal zinot kur yra Teksrenos siulu? Kiek parduotuviu siandien aplekiau, ten nebuvo.
Atsakyti
QUOTE(CrazySun @ 2010 01 22, 20:39)
Sveikos, mergaitės smile.gif

norėjau Jūsų paklausti.. tos, kurios užsisakinėjate siūlus internetu, gal galėtumėte rekomenduoti kokią e-parduotuvę? smile.gif nebūtinai turi siųsti į Lietuvą smile.gif

ačiū iš anksto smile.gif


Aš pirkau per ebay.com, bet dar neatsiuntė mirksiukas.gif
Ne dėl kainos, bet radau įdomesnių variantų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 23, 16:35)
Mergaites, turiu kelis klausimus:
1. gal kuri yra mazdaug skaiciavusi kiek daugiau siulu sueina mezgant pynemis? Kad daugiau sueina tai as zinau, bet kiek? 1,5k, 2k. ar gal dar daugiau?
2.Mezgant paltuka kokiu rastu geriausia megzti, kad jis butu kuo siltesnis?

Ir dar vienas klausimas panevezietems: gal zinot kur yra Teksrenos siulu? Kiek parduotuviu siandien aplekiau, ten nebuvo.

1. 10-20% priklausomai nuo mezinio ilgio.
2. Siltumas daugiau priklauso nuo siulo sudeties ir storio ir siek tiek nuo rasto, mezgimo stangrumo.
Atsakyti
Gal naudojates situo aparaciuku
http://www.auksarank...productID=46293
noreciau suzinoti ar jis bent kiek isiardo,pvz.:prisukai siulu nuimi,pasveri siuliukus,truksta svorio, kaip juos atgal uzmauti? g.gif kad neisiardytu tas kamuoliukas,na net nezinau ar suprasit ka norejau paklaust blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 23, 10:57)
Ar kt puseje jos katalikiskas knygynas? Lyg nebebuvo ten parduotuveles?  g.gif

Ten visada buvo ta parduotuvėlė su savo pakankamai geru asortimentu mirksiukas.gif, o knygynas nuo jos - įstrižai gatvės.

Beje, kažkas čia forume (be manęs smile.gif )ieškojo kupranugario siūlų. Šiandien nusipirkau "Akropolio" pirmam aukšte, priešais "Maximos" kasas. Rusiški, 100% camel wool, 300m - 12 Lt. (buvo tik juodi). Bent jau kojinėms jie man labai tinka - nestoros ir šiltos būna, dukros su malonumu nešioja.
Dar ten pat pirkau to paties fabriko alpakos: 70% alpaka Baby, 30% akrilas; 300m - 16Lt. Labai minkšti ir šilti, nemažas spalvų pasirinkimas.
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 23, 18:35)
Mergaites, turiu kelis klausimus:
1. gal kuri yra mazdaug skaiciavusi kiek daugiau siulu sueina mezgant pynemis? Kad daugiau sueina tai as zinau, bet kiek? 1,5k, 2k. ar gal dar daugiau?
2.Mezgant paltuka kokiu rastu geriausia megzti, kad jis butu kuo siltesnis?

Ir dar vienas klausimas panevezietems: gal zinot kur yra Teksrenos siulu? Kiek parduotuviu siandien aplekiau, ten nebuvo.


TEKSRENOS SIULIUKU Panevezyje man ir neteko matyt
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 01 23, 20:02)
Gal naudojates situo aparaciuku
http://www.auksarank...productID=46293
noreciau suzinoti ar jis bent kiek isiardo,pvz.:prisukai siulu  nuimi,pasveri siuliukus,truksta svorio, kaip juos atgal uzmauti?  g.gif  kad neisiardytu tas kamuoliukas,na net nezinau ar suprasit ka norejau paklaust  blush2.gif

Aš turiu panašų. Jeigu nuimsi tai ką prisukai, jau atgal nebeužmausi.
Bet tai ir nereik mirksiukas.gif , juk gali prieš pradėdama sukt pasvert tą daiktą iš kurio suki, nu, ir jo svorio mažėjimą kontroliuok biggrin.gif Nu jei aš gerai supratau tavo klausimą, tai tu suprasi mano atsakymą biggrin.gif
Atsakyti
Galima aparaciuka pasverti ir, zinant jo svori, sverti siulus su visu aparaciuku, o is gauto svorio atimti tuscio aparaciuko svori. Elementaru smile.gif

Pas mano tevus nuo senu bizniavimo laiku dar kazkur metosi tokio principo dalykas, labai graziai susukdavo. Bet tikrai tiek nekainavo.
Ner uz ka 150 Lt cia moketi, juk cia ne koks su motoriuku - reiks patiems rankenele sukti wink.gif

Dar mano tevai turejo toki besisukanti dalyka ant kurio uzdedavom siulus gijose, o reikedavo persukti i kamuoliukus su skylute (su auksciau minetu aparaciuku), tada ta kamuoliuka maudavom ant strypo, ir jis abai lengvai vyniodavosi - su mezgimo masina mezgant taip reikdavo, kad darbas greitesnis butu.

QUOTE(Nite @ 2010 01 24, 11:58)
Aš turiu panašų. Jeigu nuimsi tai ką prisukai, jau atgal nebeužmausi.
Bet tai ir nereik  mirksiukas.gif , juk gali prieš pradėdama sukt pasvert tą daiktą iš kurio suki, nu, ir jo svorio mažėjimą kontroliuok biggrin.gif Nu jei aš gerai supratau tavo klausimą, tai tu suprasi mano atsakymą biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Nite @ 2010 01 24, 11:58)

Aciu mergaites uz paaiskinima 4u.gif .Seip ir man jis jau lb brangus,bet man jo labai reikia unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo norwa: 24 sausio 2010 - 11:54
QUOTE(norwa @ 2010 01 24, 11:53)
QUOTE(Nite @ 2010 01 24, 11:58)

Aciu mergaites uz paaiskinima 4u.gif .Seip ir man jis jau lb brangus,bet man jo labai reikia unsure.gif

tada pirk per ebay, bus daug pigiau:)
Atsakyti