Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 21, 10:21)
Pabandyk "Teksrenos" pasižiūrėti. Aš mezgiau iš 60 vilna, 40 akrilas. Jie tikrai nekanda. Ir pigūs.

o kur ju galima isigyti?
Atsakyti
o kokiam mieste esat?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 21, 10:31)
o kokiam mieste esat?

vilniuje.
Atsakyti
labutis, mergaitės gal kuri bandėte megzt iš siūliukų CONTESSA (BBB firmos) kaip jie nežiojasi, skalbiasi? ar ne labai ištysta išskalbus
labai ačiū atsakiusioms
Atsakyti
Deja kur Vilniuje yra Teksrenos nežinau, bet vilnietės manau atsakys tau 4u.gif
Atsakyti
nu vilnietes kur yra terstrenos siulu g.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 21, 08:53)
nu vilnietes kur yra terstrenos siulu g.gif


Seskines Iki pasaze.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 21, 11:25)
Seskines Iki pasaze.

o kokie autobusai pro ten vaziuoja.as pati is grigiskiu.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 21, 10:25)
Seskines Iki pasaze.


O Kaune gal žinote, kur galima gauti?
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 21, 09:21)
Pabandyk "Teksrenos" pasižiūrėti. Aš mezgiau iš 60 vilna, 40 akrilas. Jie tikrai nekanda. Ir pigūs.


O kaip nesiojasi? Ir kiek jau laiko nesioji?
nu ir prasom pasirodyti kaip jis atrodo tongue.gif
tiesa, kiek matkiuku suejo paltukui?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aiwita: 21 sausio 2010 - 10:25
Tai mano vyro megztinis o ne mano. O fotkintis jis nesutinka. Galiu parodyti tik taip. Tiesa, skalbiau tik vieną kartą dar, bet skalbimo mašinoj, ir jam nieko nenutiko. Koks buvo toks ir liko.
user posted image

O paltukas megztas iš Ditekse pirktų siūlų babinose. Suėjo apie 1200 g. Bet, kadangi aš nesu smulki, tai manau, kad vidutinškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 21 sausio 2010 - 12:10
QUOTE(Enary @ 2010 01 20, 18:00)
O kodel jau jus tokia kategoriska?
Kas neturi daug pinigeliu, tiem tie siulai visai geri...As taip pat kelis "matkiukus" pasiemiau,- siulai minksti, stori...taip, tai sintetika, bet ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti naturaliu siulu...Man taip pat labiau patinka medvilne, vilna, linas, bet nieko cia blogo nematau ir sintetikoje, tuo poziuriu, kad ji pygesne...Todel, manau, reiketu atskirti neigiama poziuri i sintetika, nuo galimybes su ja dirbti ir ka nors numegzti, nes dabar kazkaip ne taip skamba tas teiginys, kad tie siulai netinka niekam, vien todel, kad jums jie nepatinka... 4u.gif
Vnz, pamaisius su vilna is ju iseitu puikiausios storos kojines, galima ir megztuka nusimegzti, tik reiketu atsargiau skalbti, nes sintetika linkusi issitampyti, tp sintetika nepriduoda tiek silumos, kiek pvz vilna, sintetika neleidzia odai taip kvepuoti, kaip naturalus verpalai, bet is jos tikrai galima ka nors nusimegzti, bei taupiai atnaujinti garderoba 4u.gif

Enary, oj ūs iš Kauno? Jei taip,tai parduotuvėje ABC prie bazių žiedo vilna kainuoja nuo 10 lt/kg ax.gif Nematau prasmės permokėti už prastą kokybę cool.gif
Atsakyti