Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

suvesk googlej ,,yarnart merino de luxe". Ten daugiau adresų buvo. Vieni tikrai siunčia ir į baltijos šalis Atrodo, kad Ukraina. Gal nepataikiau to adreso nukopijuoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rzivilele @ 2010 01 18, 23:12)
Senajam turguje, daržovių aikštė, parduotuvė sėklos-siūlai. Ten jų tikrai yra. mirksiukas.gif



Oi labai dekui uz info 4u.gif 4u.gif 4u.gif pasiimu pavyzduka ir ryt per pietus paleksiu pasiziuret, gal rasiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 19, 15:45)
o kazi 100 proc vilnos YarnArt mezginys nesipumpuruoja? Gal kuri ka nors mezget. Kaip nesiojasi, skalbiasi?

Man tai labai nepatiko šitie siūlai. Mezgiau dukrai megztinį, tai jau po pirmo plovimo rankomis jis atrodė, kad būtų nešiotas kelis metus. Siūlas toks kaip paveltas pasidaro ir nei rašto nebesimato ryškaus.
Atsakyti
Merginos, gal kuri zinote, kur Kaune galma isigyti Vittoria siuliuku, medvilne su viskoze. Kur ju buna Vilniuje ir Klaipedoje, radau, o vat sitam kaime niekaip nerandu. Gal kas uzmatet?
Atsakyti
sveikutes, sakykit gal kur nete pirkt uzmatet BBB kid mohera su silku, auksarankei nerandu, daugiau nezinau kur ieskot, pas mus miesteli kamuoliukas 17 lt kainuoja, noriu pasiziuret kitur kainas, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 20, 11:35)
sveikutes, sakykit gal kur nete pirkt uzmatet  BBB kid mohera su silku, auksarankei nerandu, daugiau nezinau kur ieskot, pas mus miesteli kamuoliukas 17 lt kainuoja, noriu pasiziuret kitur kainas, aciu  4u.gif

Labas 4u.gif

paziurekit cia
My Webpage
Atsakyti
Gal kas mezgė iš siūliukų 50% medvilnės ir 50% bambuko (bamboo)|?
Siūlai Turkiški, pirkti Maxėj per akciją.
Mezgu ir galvoju, ar išskalbus nenutįs smarkiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rasar @ 2010 01 20, 14:40)
Labas 4u.gif

paziurekit cia
My Webpage


aciu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 01 19, 12:34)
Ten gi gryna sintetika  ax.gif  Mano manymu, jokiems cool.gif

O kodel jau jus tokia kategoriska?
Kas neturi daug pinigeliu, tiem tie siulai visai geri...As taip pat kelis "matkiukus" pasiemiau,- siulai minksti, stori...taip, tai sintetika, bet ne kiekvienas gali sau leisti nusipirkti naturaliu siulu...Man taip pat labiau patinka medvilne, vilna, linas, bet nieko cia blogo nematau ir sintetikoje, tuo poziuriu, kad ji pygesne...Todel, manau, reiketu atskirti neigiama poziuri i sintetika, nuo galimybes su ja dirbti ir ka nors numegzti, nes dabar kazkaip ne taip skamba tas teiginys, kad tie siulai netinka niekam, vien todel, kad jums jie nepatinka... 4u.gif
Vnz, pamaisius su vilna is ju iseitu puikiausios storos kojines, galima ir megztuka nusimegzti, tik reiketu atsargiau skalbti, nes sintetika linkusi issitampyti, tp sintetika nepriduoda tiek silumos, kiek pvz vilna, sintetika neleidzia odai taip kvepuoti, kaip naturalus verpalai, bet is jos tikrai galima ka nors nusimegzti, bei taupiai atnaujinti garderoba 4u.gif
Atsakyti
mezginiu palnuose yra paltukas dukrai.noreciau siltesnio,bet numezgus is vilnos jei ji kas mergina nenores nesioti.is kokiu nebrangiu siulu patartumete megzt g.gif man patiko vernito pusvilne,bet ji bent jau man kanda..vyrui mezgiau is kazkokios vilnos kuri visiskai nekanda,bet jos 100gr kaina 10lt.siiuo metu man per brangu. blush2.gif
Atsakyti
Pirkau MAximoj akcijinius siulus, juos pritaikysiu megztai rankinei 4u.gif ...taip pat nertiems savo papuosalams wub.gif ...man siulai idealiai tinka tiek rankinei, tiek papuosalams 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 20, 19:35)
mezginiu palnuose yra paltukas dukrai.noreciau siltesnio,bet numezgus is vilnos jei ji kas mergina nenores nesioti.is kokiu nebrangiu siulu patartumete megzt g.gif man patiko vernito pusvilne,bet ji bent jau man kanda..vyrui mezgiau is kazkokios vilnos kuri visiskai nekanda,bet jos 100gr kaina 10lt.siiuo metu man per brangu. blush2.gif


Pabandyk "Teksrenos" pasižiūrėti. Aš mezgiau iš 60 vilna, 40 akrilas. Jie tikrai nekanda. Ir pigūs.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rzivilele: 21 sausio 2010 - 08:21