Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(agnemozur @ 2010 01 18, 17:51)
Mielosios padekit cray.gif  cray.gif
radau zurnaliuki Samanta labai faina bolero ten parasyta kad mezgama is salotiniu margu "Samanta" siulu. Ir svarbiausia nieko daugiau neparasyta nei kokia tu siulu sudetis nei kur ju butu galima isigyt. Bukit geros padekit niekur nerandu tokios firmos siulu nei parduotuvese, nei internete. Gal kas zinot kas cia do daiktas g.gif

Pirkit kitokius, skirtus tokio pat storio virbalams, kaip nurodyta aprašyme ir tokios sudėtis, kokios jums norisi. Net jei nusipirksit identiškus siūlus, vis tiek toks modelis kaip nuotraukoje nebus.
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 01 18, 23:31)
kokiems mezginiams tinktu sie siulai? blush2.gif

Ten gi gryna sintetika ax.gif Mano manymu, jokiems cool.gif
Atsakyti
O ar yra YarnArt merino delux siūlų (50 % vilnos 50% akrilo) Tilžės turguj Klp?
A6 taip pat nusipirkau megztiniui ir pritrūkau. Nuėjus į senojo turgaus siūlų parduotuvę - nebėr mano spalvos doh.gif Help !!! Mačiau internete Ukrainoj, Rusijoj ir dar kažkur pardavinėja. Bet kol atsius... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo red40: 19 sausio 2010 - 11:59
QUOTE(red40 @ 2010 01 19, 11:59)
O ar yra YarnArt merino delux siūlų (50 % vilnos 50% akrilo) Tilžės turguj Klp?
A6 taip pat nusipirkau megztiniui ir pritrūkau. Nuėjus į senojo turgaus siūlų parduotuvę - nebėr mano spalvos doh.gif Help !!! Mačiau internete Ukrainoj, Rusijoj ir dar kažkur pardavinėja. Bet kol atsius... blink.gif

Tikrai yra Tilžės turguj šių siūlų mirksiukas.gif , mėnesio gale dar žadėjo važiuot naujų parsivežt. Kokios spalvos pritūko ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laimužėX: 19 sausio 2010 - 12:02
583 tamsiai mėlynos spalvos 5 matkiukų. Mat ėmiausi megzti iš dviejų siūlų (iš vieno per skystas mezginys vyr. megztiniui). Užtad ir pritrūko tiek nemažai.
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2010 01 19, 12:57)
583 tamsiai mėlynos spalvos 5 matkiukų. Mat ėmiausi megzti iš dviejų siūlų (iš vieno per skystas mezginys vyr. megztiniui). Užtad ir pritrūko tiek nemažai.

Aš mezgiau iš vieno siūlo ir man atrodo normalus gavosi, o iš dviejų, tai tikri kailiniai jau bus mirksiukas.gif , neturiu tokios spalvos schmoll.gif , tik pilkos šviesiai ir ružavos dar likusios ax.gif
Atsakyti
QUOTE(red40 @ 2010 01 19, 09:59)
O ar yra YarnArt merino delux siūlų (50 % vilnos 50% akrilo) Tilžės turguj Klp?
A6 taip pat nusipirkau megztiniui ir pritrūkau. Nuėjus į senojo turgaus siūlų parduotuvę - nebėr mano spalvos doh.gif Help !!! Mačiau internete Ukrainoj, Rusijoj ir dar kažkur pardavinėja. Bet kol atsius... blink.gif

Kokiuose saituose čia matei? Aš niekaip nerandu.
Atsakyti
tute28 pervesk kelis pusl atgal man rodos Ligvita buvo idejus nuorodas
Atsakyti
Per google radau, suvedus siūlų pavadinimą. Pabandyk paieškoti. Jeigu nerasi, pabandysiu vėliau įdėt.
Joo, megztukas storas, kaip tik tokiam šaltam orui biggrin.gif Reikia mano vaikui šilumos smile.gif
Atsakyti
http://www.knitdivas...php?cPath=21_50
http://clubok.in.ua/...p?categoryID=14
http://pryalka.com.u...hp?cPath=53_158 4u.gif
Atsakyti
o kazi 100 proc vilnos YarnArt mezginys nesipumpuruoja? Gal kuri ka nors mezget. Kaip nesiojasi, skalbiasi?
Atsakyti
QUOTE(sigridaU @ 2010 01 19, 11:52)
tute28 pervesk kelis pusl atgal man rodos Ligvita buvo idejus nuorodas

Perverčiau.Jie YarnArt neprekiauja verysad.gif

QUOTE(red40 @ 2010 01 19, 12:20)


Labai ačiūū už nuorodas. 4u.gif
Tai kad jie į užsienį nesiunčia verysad.gif Jei gerai supratau. blush2.gif Ir YarnArt Summer balto nei vieni neturi.
Atsakyti