Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Iš JAV galima paprašyti, kad ant siuntinio užrašytų, jog tai dovana. Man jau ne kartą taip pavyko išvengti muito. Paprastai tie parduotuvėlių savininkai būna geranoriški.
Atsakyti
QUOTE(Zemugne @ 2009 12 08, 11:27)
Iš JAV galima paprašyti, kad ant siuntinio užrašytų, jog tai dovana. Man jau ne kartą taip pavyko išvengti muito. Paprastai tie parduotuvėlių savininkai būna geranoriški.

Bet vistik pasitikslinkit, iki kokios sumos už siuntinį-dovaną nereikia muito mokėti unsure.gif . Nes aš prieš pora metų KaunoCP už dovanėlę dukrai iš Anglijos apie 80 lt mokėjau. Nors ten tebuvo laikrodukas ir saldainiukai, bet kelias litais vertė viršijo neapmuitinamą ir doh.gif ..
Atsakyti
o kaip gali is Anglijos apmuitinti jei tai ES salis g.gif
Atsakyti
O iš Anglijos tai išvis neturėtų muitinti g.gif Nebent čia seniai buvo. O šiaip tai apie muitus nieko nežinau.
Atsakyti
Apie muitus ir mokesčius mirksiukas.gif
http://www.cust.lt/faq?id=15
Atsakyti
QUOTE(Frekė @ 2009 12 08, 14:16)
o kaip gali is Anglijos apmuitinti jei tai ES salis g.gif

Nepamenu tiksliai kaip ten ir dėl ko tai buvo, bet faktas, kad sumokėjau (kitaip siuntinuko neatidavė). O po to ši istorija nukeliavo net iki departamento, kraipė galvom visi, kad blink.gif negerai gaunasi, bet... Gal kažką paskui keitė, nežinau..

O dabar apie siūlus smile.gif - gal matėt kur Kaune plonų baltų siūliukų (kad tiktų nėrimui) su "vaivorykštiniu" blizgesiu?? Ne su liureksu, bet tokie lyg pasipūkavę būna. Reikia kelių kalėdinių darbelių pakraščius apnerti ax.gif ..
Atsakyti
Merginos, apie viskozę nieko neišmanau blush2.gif , bet ar 150gr - 10lt,čia blush2.gif normali kaina g.gif
Atsakyti
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif

gal esat kuri mezgusi iš tokios rūšies siūliukų ? Kas gavosi po skalbimo ?

user posted image

Ačiū visoms, kurios pasidalins savo patirtimi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 12 10, 19:48)
Sveikutės, mezgėjėlės 4u.gif

gal esat kuri mezgusi iš tokios rūšies siūliukų ? Kas gavosi po skalbimo ?

Ačiū visoms, kurios pasidalins savo patirtimi  4u.gif

Man gavosi košmaras doh.gif Nemoku apsakyti to jausmo, kai gaminys sušlapo, jis išskido, atrodo ištekės pro pirštus 4u.gif Tai arba prieš tai reikia išplauti siūlus, arba nusimezgus pvz. reikia jį išplauti, o tik po to susiskaičiuoti kiek reikės akių užsidėti mirksiukas.gif Pats gaminys tai malonus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varna575: 10 gruodžio 2009 - 19:58
Tai va, manęs irgi vos infarktas neištiko, kai pamačiau kas gavosi sušlapinus megztinį doh.gif blink.gif O kažin išdžiūvus kas nors pasikeis, ar ir liks toks g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 12 10, 20:04)
Tai va, manęs irgi vos infarktas neištiko, kai pamačiau kas gavosi sušlapinus megztinį  doh.gif  blink.gif O kažin išdžiūvus kas nors pasikeis, ar ir liks toks  g.gif  g.gif

Į pradines formas tikrai negrįš schmoll.gif
Atsakyti
O man susitraukė išdžiuvęs. Tiesa, skalbiau rankomis, o džiovinau labai labai sutraukusi, kad tik niekur neišsitemptų (jau buvau skaičiusi apie juos SM, tik kad nusipirkau anksčiau)
Atsakyti