Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(ritule.rita @ 2010 01 15, 16:53)
smile.gif ir kur tokiu siulu yra?

neseniai maciau maximoj, kai buvo nuolaida siulams mirksiukas.gif
Atsakyti
Radau maxius nete,įdedu nuorodą.
YarnArt nerandu verysad.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=33
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 15, 20:04)
Radau maxius nete,įdedu nuorodą.
YarnArt nerandu verysad.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=33

bet plius siuntimas tai dar ir brangiau man atrodo iseina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 15, 19:04)
Radau maxius nete,įdedu nuorodą.
YarnArt nerandu verysad.gif
http://www.auksarank...p?categoryID=33

YarnArt aš irgi niekur internete nesu mačiusi. MAXI bazėj po 8 lt, internete dar reiktų ir siuntimą paskaičiuot blush2.gif O nebandytų, nečiupinėtų siūlų nepirksiu daugiau internetu. Iš auksarankės pirkau, nusivyliau, nes spavos neatitiko, o ir konkretus storumas neaiškus. Kas kita, jei siūlai čiupinėti, žinomi.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 01 15, 20:08)
YarnArt aš irgi niekur internete nesu mačiusi. MAXI bazėj po 8 lt, internete dar reiktų ir siuntimą paskaičiuot blush2.gif O nebandytų, nečiupinėtų siūlų nepirksiu daugiau internetu. Iš auksarankės pirkau, nusivyliau, nes spavos neatitiko, o ir konkretus storumas neaiškus. Kas kita, jei siūlai čiupinėti, žinomi.

na spalvos gali buti arba ryskesnes arba ne, cia jau kaip fotografuota yra mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2010 01 14, 10:16)
sveikos mezgejeles,
norejau paklausti ar dar niekas vilniuj neatradot sandeliu su siulais? bandziau ieskotis info ir per imoniu katalogus ir siaip bet niekur neradau... zinau kad yra audiniu sandeliai-turetu buti ir siulu... jei kas turit tokia info pasidalinkit. buciau dekinga turbut ne vien as :smile.gif


Kažkur lyg tai Žvėryne yra, atrodo Kęstučio g. Turėčiau pasitikslinti. Ten net yra siūlai babinose, ateini, kiek reikia atvynioja.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 01 15, 21:41)
Kažkur lyg tai Žvėryne yra, atrodo Kęstučio g. Turėčiau pasitikslinti. Ten net yra siūlai babinose, ateini, kiek reikia atvynioja.


Kęstučio 1, DIDITEKSAS (kieme ta parduotuvė reikia užlipti metaliniais laiptais į antrą aukštą)
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 01 15, 20:08)
Iš auksarankės pirkau, nusivyliau, nes spavos neatitiko, o ir konkretus storumas neaiškus. Kas kita, jei siūlai čiupinėti, žinomi.

Aš tai visiškai nusivyliau auksarankės siūlais verysad.gif Pirkau dar rugpjūtį siūlų 3 megztiniam. Vienų siūlų neatitiko spalva. Kitus dar iki šiol niekur nepritaikau - Smyrna - be galo ploni. Treti (Okilana) apsivėlė po pirmo skalbimo mad.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 01 16, 10:13)
Aš tai visiškai nusivyliau auksarankės siūlais verysad.gif  Pirkau dar rugpjūtį siūlų 3 megztiniam. Vienų siūlų neatitiko spalva. Kitus dar iki šiol niekur nepritaikau - Smyrna - be galo ploni. Treti (Okilana) apsivėlė po pirmo skalbimo  mad.gif

Tai už tai ir geriau pirkt apžiūrėjus. Jei jau pirkčiau vėl internetu, tai tik kokius MAXI ir kitus, kurie išbandyti. Juo labiau, kad parduotuvėse pasirinkimas daug įvairesnis, o ir kainos dažnai mažesnės.
Atsakyti
QUOTE(zinulė @ 2010 01 16, 10:49)
Tai už tai ir geriau pirkt apžiūrėjus.


mezgėja nesu pradedančioji, bet siūlų pirkusi esu labai mažai...
galite papasakoti, kaip iš apžiūrėjimo nustatyti, ar siūlas velsis ar ne, burbuliuosis ar ne, tys ar ne...
Atsakyti
sveikos merginos,
Nesugalvoju kur kreiptis, tai susiradau jusu temele, gal ,kuri zinosite... ax.gif
Man reikia isversti vaikisku batuku nerimo schema, viskas butu gerai, jeigu ne siulu pavadinimas, SPORT WEIGHT BABY YARN. Gal kuri susidurete ir zinote?Buciau labai labai dekinga uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 14, 10:18)
turiu gal kvaila klausima blush2.gif  niekad nesu turejus maxi siulu, tai noriu paklausti ar cia kazkas panasaus y irisinius, kuo skiriasi ? 4u.gif  ax.gif


man tai jai lygiai tokie patys tik siek tiek storesni
QUOTE(kristinalm @ 2010 01 15, 13:12)
asakyti, dar neskalbiau.
Papildyta:

Na jie panašūs į irisą, tik storesni, ir po skalbimo pasitraukia doh.gif


vat del susitraukimo tai nei karto nepastebejau,gal nuo skalbimo priemones priklauso, man jie iskalbus pasidaro siek tiek siurkstesni

kalbejot apie maxi siulu kainos tai Moletuose jos labai uzkeltos,vienos pardej net po 10,50 sad.gif, o pigiausi 9,40
Atsakyti