Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 15, 10:49)
Sveikos merginos!
Gal galit ką pasakyti apie siūlikus 50% medvilnės, 50%bambuko pluošto. Ar jie tinkami megzti kūdikiams? Gal kas mezgėt? Kaip skalbiasi?


Dabar tiksliai sudėties neprisimenu, bet iš bambuko esu palaidinukę nusimezgusi. Labai malonūs dėvėti siūliukai. Už medvilnę gal minkštesni ir švelnesni.
Kūdikiui, manau, tikrai tiks. Ypač vasarai, tai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2010 01 15, 15:25)
Na šie man švelnesni ax.gif



QUOTE(mamabalta @ 2010 01 15, 15:47)
Dabar tiksliai sudėties neprisimenu, bet iš bambuko esu palaidinukę nusimezgusi. Labai malonūs dėvėti siūliukai. Už medvilnę gal minkštesni ir švelnesni.
Kūdikiui, manau, tikrai tiks. Ypač vasarai, tai  thumbup.gif


dėkui 4u.gif reikės pabandyti biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif ir kur tokiu siulu yra?
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 15, 11:50)


Storesni už irisus, kažkiek pasitraukia, bet panešiojus atsistato.

QUOTE(kristinalm @ 2010 01 15, 14:25)

kristinalm, grįžk pas liepinukus tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 15, 14:38)
gal zinote ar gariunuose prekiauja siulais ir jei taip tai kurioje mazdaug vietoje.ir kaip kainytes.


Prekiauja thumbup.gif Didelis kioskas yra netoli audiniu geltono angaro. Tiksliau sunku nupasakot. Ir dar kazkurioj eilej po stogu maciau nauja taska. O kainos tai manau siek tiek mazesnes, nei parduotuvese. Pasirinkimas didziulis.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 15, 18:37)
Prekiauja thumbup.gif  Didelis kioskas yra netoli audiniu geltono angaro. Tiksliau sunku nupasakot. Ir dar kazkurioj eilej po stogu maciau nauja taska. O kainos tai manau siek tiek mazesnes, nei parduotuvese. Pasirinkimas didziulis.

aciuuu 4u.gif ryt vyras isleidzia pasilakstyt blush2.gif
Atsakyti
Ačiuks už info apie YarnArt. O internete niekas niekur nematė?
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 15, 15:38)
gal zinote ar gariunuose prekiauja siulais ir jei taip tai kurioje mazdaug vietoje.ir kaip kainytes.



man pvz maxi siulai internetinej pardej pigiau nei gariunuose, apie kitus negaliu pasakyt, nesidomejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 01 15, 16:23)
man pvz maxi siulai internetinej pardej pigiau nei gariunuose, apie kitus negaliu pasakyt, nesidomejau  ax.gif

Kokiam saite perki maxius?
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 01 15, 20:23)
man pvz maxi siulai internetinej pardej pigiau nei gariunuose, apie kitus negaliu pasakyt, nesidomejau  ax.gif

nelabai as nusimanau apie siulus.pries perkant man paciupint reikia.nezinau kodel,bet as prekyba internetu kazkaip nelabai pasitikiu g.gif gal todel.lad niekada nepirkau.
Atsakyti
QUOTE(-Radė @ 2010 01 15, 19:23)
man pvz maxi siulai internetinej pardej pigiau nei gariunuose, apie kitus negaliu pasakyt, nesidomejau  ax.gif

tai kiek kainuoja nete g.gif
Atsakyti
QUOTE(neramuole @ 2010 01 13, 13:39)
mergaites gal kuri zinot kiek kainuoja princeses siulai, su pukiuku, pirkau pries gerus metus iki, nu nepamenu kainos nors tu ka  doh.gif  man liko keletas kamuoliuku, radau kas nori pirkti nebezinau kiek mokejau  ax.gif  aciu

Jei cia apie tuos kuriu sudetis poliakrylas/mocheras, tai uz motkeli mokejau 4.80 lt.
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ARTima: 15 sausio 2010 - 19:02