Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Labas rytas . Ligvita, tikrai mano kompas darbe kitaip ta siulu puslapi formuoja, namie viskas ok. Tai bandysiu pati uzsisakineti o jei nepavyks, tai bandysiu jungtis prie Jusu
( na jei priimsite ax.gif ) Su uzsakymu jau problemu nebus, va su apmokejimu gal "pagrybausiu" blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 15, 08:48)
Labas rytas . Ligvita, tikrai  mano kompas darbe kitaip ta siulu puslapi formuoja, namie viskas ok. Tai bandysiu pati uzsisakineti o jei nepavyks, tai bandysiu jungtis prie Jusu
( na jei priimsite ax.gif ) Su uzsakymu jau problemu nebus, va su apmokejimu gal "pagrybausiu"  blink.gif

na su apmokejimu tai ten maziausiai problemu, suvedi korteles duomenis ir tiek ziniu smile.gif
Atsakyti
Sveikos merginos!
Gal galit ką pasakyti apie siūlikus 50% medvilnės, 50%bambuko pluošto. Ar jie tinkami megzti kūdikiams? Gal kas mezgėt? Kaip skalbiasi?
Atsakyti
Siaip tai skirtingo gamintojo, kokybe buna skirtinga. Sunku ka pasakyti kai nematai apie kokius konkreciai siulus eina kalba. Kudikiui jie tinka vienareiksmiskai, nes pluostas naturalus.
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 14, 11:18)
turiu gal kvaila klausima blush2.gif  niekad nesu turejus maxi siulu, tai noriu paklausti ar cia kazkas panasaus y irisinius, kuo skiriasi ? 4u.gif  ax.gif

ax.gif
Atsakyti
LABAS BITUTĖS MEZGĖJĖLĖS.
Klausiau kitoj temoj,bet nieks nepadėjo. verysad.gif Gal jūs pasakysit, kur Kaune ar Vilniuj nusipirkti YarnArt siūlų? O gal internetinė kokia prekiauja,na niekur nerandu. O kokiam puslapy čia organizuojatės pirkti? Ačiuks
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 15, 11:51)
LABAS BITUTĖS MEZGĖJĖLĖS.
Klausiau kitoj temoj,bet nieks nepadėjo.  verysad.gif Gal jūs pasakysit, kur Kaune ar Vilniuj nusipirkti YarnArt siūlų? O gal internetinė kokia prekiauja,na niekur nerandu. O kokiam puslapy čia organizuojatės pirkti? Ačiuks


Vilniuj yra Madoj, Gariunuose.
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2010 01 15, 10:35)
Vilniuj yra Madoj, Gariunuose.

Ačiūūū. Gal dar gali parašyt, būtent YarnArt Summer kokia kaina? O internete nieks neprekiauja? Man aktualiau būtų,nes Lietuvoj tik balandį būsiu.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 01 15, 13:44)
Ačiūūū. Gal dar gali parašyt, būtent YarnArt Summer kokia kaina? O internete nieks neprekiauja? Man aktualiau būtų,nes Lietuvoj tik balandį būsiu.

Aš Madoje pirkau YarnArt Charisma, tai mokėjau 10,80lt.
Papildyta:
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 15, 10:49)
Sveikos merginos!
Gal galit ką pasakyti apie siūlikus 50% medvilnės, 50%bambuko pluošto. Ar jie tinkami megzti kūdikiams? Gal kas mezgėt? Kaip skalbiasi?

Aš kepurę mezgiau iš tokių siūlų, labai gerai mezgasi, man patiko, pakolkas nesitampo, dėl skalbimo negaliu nieko pasakyti, dar neskalbiau.
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2010 01 14, 11:18)
turiu gal kvaila klausima blush2.gif  niekad nesu turejus maxi siulu, tai noriu paklausti ar cia kazkas panasaus y irisinius, kuo skiriasi ? 4u.gif  ax.gif

Na jie panašūs į irisą, tik storesni, ir po skalbimo pasitraukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinalm @ 2010 01 15, 14:12)
Aš kepurę mezgiau iš tokių siūlų, labai gerai mezgasi, man patiko, pakolkas nesitampo, dėl skalbimo negaliu nieko pasakyti, dar neskalbiau.


o palyginus su gryna medvilne yra skirtumas?
Atsakyti
QUOTE(man-patinka-tyla @ 2010 01 15, 14:19)
o palyginus su gryna medvilne yra skirtumas?

Na šie man švelnesni ax.gif
Atsakyti
gal zinote ar gariunuose prekiauja siulais ir jei taip tai kurioje mazdaug vietoje.ir kaip kainytes.
Atsakyti