Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

sveikos mezgejeles,
norejau paklausti ar dar niekas vilniuj neatradot sandeliu su siulais? bandziau ieskotis info ir per imoniu katalogus ir siaip bet niekur neradau... zinau kad yra audiniu sandeliai-turetu buti ir siulu... jei kas turit tokia info pasidalinkit. buciau dekinga turbut ne vien as :smile.gif
Atsakyti
turiu gal kvaila klausima blush2.gif niekad nesu turejus maxi siulu, tai noriu paklausti ar cia kazkas panasaus y irisinius, kuo skiriasi ? 4u.gif ax.gif
Atsakyti
help.gif merginos kur galiu Vilniuje nusipirkti mocheros su šilku BBB. Noriu labai greitai, tai neturiu kada nei ieskoti nei laukti. Gal kuri zino "tiesų kelią pas juos" smile.gif Būsiu laaabai dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 14, 11:23)
help.gif merginos kur galiu Vilniuje nusipirkti mocheros su šilku BBB. Noriu labai greitai, tai neturiu kada nei ieskoti nei laukti. Gal kuri zino "tiesų kelią pas juos" smile.gif Būsiu laaabai dėkinga 4u.gif

basanaviciaus g Casa lana, man atrodo vienintele parduotuve BBB siulais prekiaujanti
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 14, 11:29)
basanaviciaus g Casa lana, man atrodo vienintele parduotuve BBB siulais prekiaujanti

AČIŪ LAAAAABAI 4u.gif 4u.gif 4u.gif Lėksiu pirkt.
Atsakyti
QUOTE(Pinavija Nuostabioji @ 2010 01 13, 21:01)
kaip manot, ar megztukas iš tokių siūlų gerai nešiosis?
man rodos, kad iš karto susivels  g.gif


Ir man atrodo, kad iki pirmo skalbimo blush2.gif be to, čia juk gryna sintetika?
Atsakyti
nebutinai, dabar labai madinga tokia nesukta vilna. Bet kad velsis tai faktas. Ir vienareiksmiskai skalbti tik rankomis
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 14, 12:05)
nebutinai, dabar labai madinga tokia nesukta vilna. Bet kad velsis tai faktas. Ir vienareiksmiskai skalbti tik rankomis

Aha, žinau, mezgiau iš tokių rusiškų, Rovnica pavadinimas smile.gif Bet vilna vis gi tokio sintetikai būdingo blizgesio neturėjo mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(audronele @ 2010 01 14, 10:23)
help.gif merginos kur galiu Vilniuje nusipirkti mocheros su šilku BBB. Noriu labai greitai, tai neturiu kada nei ieskoti nei laukti. Gal kuri zino "tiesų kelią pas juos" smile.gif Būsiu laaabai dėkinga 4u.gif



Aš pirkau CUPE'e. Bet tai buvo prieš metus.
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2010 01 14, 16:05)
Aš pirkau CUPE'e. Bet tai buvo prieš metus.

Dabar tikrai nebeturi. Kaip ir sakė, Casa Lana greičiausiai vienintelė Vilniuje likusi, kur BBB siūlų yra.
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 11, 21:25)
zinoma, kodel gi ne, siuntimas bus pigesnis.

ir aš prisijungčiau vasarį ax.gif
Atsakyti
Kai suplanuosiu pirkima parasysiu jums
Atsakyti