Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Na mergaites, pagaliau sulaukiau siuliuku Is sios Rusiskos internetines parduotuves Kokybe esu labai labai patenkinta. Tikrai, is to ka uzsakiau tiek konkreciam mezginiui, tiek is smalsumo likau labai patenkinta.
Nuo 1200rubliu sumos pradeda taikyti nuolaida - 3, 5, 10, 15, 20 procentu.
Siuntimas kainavo 34litus. Siulu uzsakiau 1.700kg
Kaip supratau, skaitydama informacija ant etikeciu -
Vita coton siulai gaminami Indijoje Vokiskam siulu fabrikui.
Vita ir Vita fancy gaminami Turkijoje tam paciam fabrikui
Magic vokiski siulai, na bent jau as neradau info, kad jie butu kazkur kitur pagaminti
user posted image
65% viskoze, 35% medvilne. Berimui. Siulai labai tampriai susikti, niekas nesipesioja, graziai blizga. Uzsakinejau balta spalva, spalva svari balta be jokiu atspalviu. 50g/200m
user posted image
40% alpaka, 60%vilna. Paemiau 1 matkiuka is smalsumo. 100g/300m Siulas baltutis, truputi jauciasi vilnos siurkstumas, reiks paziuret kaip atrodo isskalbus
user posted image
100% mikrofibra. 50g/152m Uzsakiau konkreciam gaminiui, (bet megsiu ji kai turesiu laiko nuo uzsakymu smile.gif todel gatava gaminuka parodysiu negreit...) Siulas minkstutis, svelnutis. Uzsakinejau juoda (3402), bordo (3404), pilka (3422) pilka/balta (8459). Spalvos ryskios.
user posted image
100% bambukas. 50g/125m. Siulas idomiai supintas - nespuryja, spalvos nera labai ryskios (vistik naturalus, ekologiskas pluostas). Esu pirkusi bambukinius siulus Midarosj tai jie labai graziai blizga, bet man dar nepradejus megzt pasisiause. O sitie be blizgesio, bet nesitrina.
user posted image
80% bambukas, 20% vilna. Paemiau 1 matkiuka irgi is smalsumo. 50g/95m. Emiau balta spalva - tai atspalvis toks perlamutrinis, graziai blizga, svelnuciukai. Lyg ir nesivelia.
Butinai uzsakysiu daugiau.
Na va kokie ispudziai siuliukus kol kas tik paciupinejus. Zodziu, esu labai patenkinta tuo, ka gavau.
Papildyta:
PS. Jokiu papildomu mokesciu moketi nereikejo.
Atsakyti
Jau taip gražiai aprašei,kad ir aš užsinorėjau ax.gif Jei dar siūsies,išduok viešai,jei galimybės leis norėčiau prisijungt biggrin.gif Oi,o tu iškokio miesto doh.gif
Atsakyti
Tikrai siusiuosi dar siusiuosi, manau vasario pabaigoj. As is Vilniaus.
Aprasiau taip kaip man atrodo smile.gif
Nes esu mezgusi is grynai rusisku siulua, tai man tik vieni patiko, o cia labai laukiau ir su didele baime siuntini atidarinejau, bet tikrai nenusivyliau. Beje siuntinukas dezutej, labai kompaktiskas. As jau nebesugebejau atgal visko sugrust biggrin.gif
Atsakyti
Jaučiu kad jungsiuos prie tavęs,jei priimsi biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
zinoma, kodel gi ne, siuntimas bus pigesnis.
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 01 11, 11:00)
mamytes, patarkit, kokie siulai tinka kojinems [vaikui, vyrui]
norisi, kad butu kuo siltesnes kojines smile.gif



Pirkite specialiai kojinėms skirtus siūlus. Paprastai jie būna 75 pr. vilna, 25 - poliamidas, tvirtas ir šiltas pluoštas. Susukimas ir gijų skaičius - taip pat svarbu. Neseniai pirkau ERMITAŽE {Vilniuje} PETERLE {vok.} firmos 4 gijų {200m/50 g} ir 6 gijų {420 m/150 g} siūlus kojinėms. Iš plonesnių mezgiau dukružei, iš storesnių - sau.
Man patiko thumbup.gif

Dabar mezgu iš tos pat firmos, irgi kojinėms tinkančius, kur didžioji dalis - vilna, dar yra bambuko viskozės ir poliamido - kooooks švelnutis pluoštas wub.gif

{Čia pigesnis variantas, nei OPAL firmos siūlai kojinėms, beje. Tuos irgi bandžiau}
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 11 sausio 2010 - 22:20
QUOTE(Karusia @ 2010 01 11, 19:34)
Merginos, iki  parduotuv4se nuolaida Perlui. g.gif man reikt7 juod7. gal kur matėte? "manojoje" - tik rudi ir siero-burpmalinovyje smile.gif

Atsiprašau, bet pasidarė labai įdomu, apie kokius siūlus kalbate? blush2.gif Turbūt ne apie Oki Perla? Kada čia ta nuolaida buvo ar vis yra? Aš mačiau tik siūlams "I love you" ir dar kažkokiems, bet tikrai ne Perla pavadinimu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2010 01 11, 22:39)
Atsiprašau, bet pasidarė labai įdomu, apie kokius siūlus kalbate?  blush2.gif  Turbūt ne apie Oki Perla? Kada čia ta nuolaida buvo ar vis yra? Aš mačiau tik siūlams "I love you" ir dar kažkokiems, bet tikrai ne Perla pavadinimu  schmoll.gif

Čia ne tie. Iki nuolaida yra nėrimo siūliukams Perlas 4u.gif
Atsakyti
Ligvita gal buhaltere tongue.gif jau taip krupsciai ir issamiai aprasyta viskas. Jums ta parduotuve turetu primoketi uz tokia issamia reklama tongue.gif
Aciu, kad dalinates su mumis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gadget3 @ 2010 01 11, 22:18)
Pirkite specialiai kojinėms skirtus siūlus. Paprastai jie būna 75 pr. vilna, 25 - poliamidas, tvirtas ir šiltas pluoštas. Susukimas ir gijų skaičius - taip pat svarbu. Neseniai pirkau ERMITAŽE {Vilniuje}  PETERLE {vok.} firmos 4 gijų {200m/50 g} ir 6 gijų {420 m/150 g} siūlus kojinėms. Iš plonesnių mezgiau dukružei, iš storesnių - sau.
Man patiko thumbup.gif

Dabar mezgu iš tos pat firmos, irgi kojinėms tinkančius, kur didžioji dalis - vilna, dar yra bambuko viskozės ir poliamido - kooooks švelnutis pluoštas wub.gif

{Čia pigesnis variantas, nei OPAL firmos siūlai kojinėms, beje. Tuos irgi bandžiau}



dekui dekui 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 12, 10:13)
Ligvita gal buhaltere  tongue.gif  jau taip krupsciai ir issamiai aprasyta viskas. Jums ta parduotuve turetu primoketi uz tokia issamia reklama  tongue.gif
Aciu, kad dalinates su mumis  4u.gif

Paprasciau cia viska issamiai aprasyti negu kasdien ta pati rasyti visoms klausinejancioms az smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligvita @ 2010 01 11, 19:40)
Na mergaites, pagaliau sulaukiau siuliuku Is sios Rusiskos internetines parduotuves 

As visai nebesuprantu,ten tiek daug pigiu siulu ir mezgimui skirtu irankiu. blink.gif O gal as neteisingai viska suskaiciuoju? g.gif Gal kas paprotins kaip cai reikia tiksliai pasiskaiciuoti? blush2.gif
Atsakyti