Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

gal kur nors matet pirkti stai tokiu siulu?

user posted image

speju, jie visokzes pagrindu, turetu graziai kristi, turet savyje sunkumo.

Atsakyti
sveikos merginos o gal kuri turit jau kokiu nuomoniu atsiliepimu apie maximinius nako, ten sudetis tokia idomi bambuko plausas ir medvilne g.gif nors svelnus bet tokie sunkoki pasirode siulai smile.gif
Atsakyti
turiu siuliuku 62 medvilnes 26 polakryloir 12 viskozes.pats siuliukas su bumbuliukais blush2.gif lotuliukas.gif nu tikiuos teisingai supratot.tai va koki rastuka pasirinkti.pats siulas sv melynas,o tie bumbuliukai balti.mastau kiauriarasti,bet ar jis matysis su tokiais siulais.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 11, 09:33)
turiu siuliuku 62 medvilnes 26 polakryloir 12 viskozes.pats siuliukas su bumbuliukais  blush2.gif  lotuliukas.gif nu tikiuos teisingai supratot.tai va koki rastuka pasirinkti.pats siulas sv melynas,o tie bumbuliukai balti.mastau kiauriarasti,bet ar jis matysis su tokiais siulais.

Man atrodo, kad tokie siūliukai paslepia rašto ir jo nesimato. Arba turi rinktis visai paprastutį, kad būtų ne taip nuododu megzti. Čia irgi pamašūs siūlai- CELEBI BUKLERON, tai štai mezgiau abi puses visada tik gerom. Tai gavosi štai kas:
user posted image
Atsakyti
tik,kas as ju neperdaugiausiai turiu.kaiuriarasciu an ju maziau reiketu.arba ta kiauriarasti daryti pati paprasciausia.
Atsakyti
mamytes, patarkit, kokie siulai tinka kojinems [vaikui, vyrui]
norisi, kad butu kuo siltesnes kojines smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Buckiukas @ 2010 01 08, 22:43)
Gal jau gavot siuntinukus? Labai smalsu, ar patenkintos? Ir kiek maždaug gaunasi siuntimas? Jei, pvz, iki kilogramo siuntinys? Neapmuitino?..
Siulai is Rusijos


As ana savaite labai ju laukiau, bet penktadieni pasitikrinau Rusijos pasto puslapyje, tai pamaciau, kad tik sausio 5d is Rusijos iskeliavo siuntinukas.
Nes ten i pasta siuntinys pakliuvo gruodzio 21, kaip tik pries pacias sventes, tai labai ilgai ten is vieno tasko i kita keliavo. Anksciau esu ne siulus is Rusijos uzsakiusi tai visada per 7-10 dienu gaudavau uzsakyma. Jau buvau pradejusi nerimauti sikart....
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 01 11, 11:00)
mamytes, patarkit, kokie siulai tinka kojinems [vaikui, vyrui]
norisi, kad butu kuo siltesnes kojines smile.gif

100 % vilna wink.gif ir skalbti tik su ukisku muilu ir rankomis
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 11, 10:51)
tik,kas as ju neperdaugiausiai turiu.kaiuriarasciu an ju maziau reiketu.arba ta kiauriarasti daryti pati paprasciausia.

Kiauraraščiui daugiau sueina, nei lygiam raštui mirksiukas.gif Ripsas, tiesa,valgo siūlus. Manau, nesimatys kiauraraštis, jei siūlai tokie, su bulbuliukais. Siulyčiau suderinti su kitais, vienspalviais, be jokių priedų biggrin.gif Tada ir megztukui užteks, ir gražiau atrodys 4u.gif

QUOTE(Sūpynės @ 2010 01 11, 11:00)
mamytes, patarkit, kokie siulai tinka kojinems [vaikui, vyrui]
norisi, kad butu kuo siltesnes kojines smile.gif

Sakyčiau, kokie 80 % vilnos, tokie ne taip greit sudils, kaip 100 % vilna 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2010 01 11, 11:22)
100 % vilna wink.gif ir skalbti tik su ukisku muilu ir rankomis


QUOTE(dontstop @ 2010 01 11, 12:44)
Sakyčiau, kokie 80 % vilnos, tokie ne taip greit sudils, kaip 100 % vilna 4u.gif



dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pilveliukas @ 2010 01 11, 08:48)
sveikos merginos o gal kuri turit jau kokiu nuomoniu atsiliepimu apie maximinius nako, ten sudetis tokia idomi bambuko plausas ir medvilne g.gif nors svelnus bet tokie sunkoki pasirode siulai smile.gif

Aš iš jų kepurę mezgiau, išėjo labai švelni, svorio tai tikrai turi. Žiūrėsim kaip nešiosis g.gif (O gal kartais atliko siūlų matkiukas blush2.gif , pritrukau jų visai nedaug, juodų blush2.gif )
Atsakyti
Merginos, iki parduotuv4se nuolaida Perlui. g.gif man reikt7 juod7. gal kur matėte? "manojoje" - tik rudi ir siero-burpmalinovyje smile.gif
Atsakyti