Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

kalvariju gatveje neradau,gal kas telefonu nr netycia zino tu parduotuviu pasiskambyciau,kad nevazinet be reikalo.man vernito siulu reikia.
Atsakyti
QUOTE(JUNIGEDA2 @ 2010 01 08, 12:32)
kalvariju gatveje neradau,gal kas telefonu nr netycia zino tu parduotuviu pasiskambyciau,kad nevazinet be reikalo.man vernito siulu reikia.

Informacija www.infoplius.lt, www.1588.lt, turėtų būti.
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2010 01 08, 12:27)
aš irgi tą patį pagalvojau ne kartą, nes nežavi manęs tas kamuoliukų sukimas  biggrin.gif iškart iš mezginio per garus sukti kažin ar vienai pavyktų, nes tas mezginys liptų lauk iš dubens  g.gif  nebent kitas žmogus ardytų mezginį, o tu iškart suki per garus į kamuoliuką  smile.gif puodas turi virti, kad pastoviai garai eitų. tik ugnį reiktų pamažinti, kad nebūtų per daug garų ir siūlas spėtų išdžiūti iki suvyniojimo į kamuoliuką. arba jeigu garų daugiau, tieisog didesniu atstumu nuo verdančio puodo stovėti smile.gif nius pagal situaciją reikia žiūrėti.

Chera, siūlas turi būti po dangčiu  mirksiukas.gif - daugiau garų gaunasi. o kad dangtis neprispaustų siūlo, tai ir tą šaukštą reikia įstatyti puodan  4u.gif

jei ta mezgini padejus ant spinteles prispaust ji kitu puodu ar dar kuo...
as mat ardydama dar ir treniruokli minu, kitaip labai laiko gaila butu...
Atsakyti
QUOTE(eferika @ 2010 01 08, 12:27)
Chera, siūlas turi būti po dangčiu  mirksiukas.gif - daugiau garų gaunasi. o kad dangtis neprispaustų siūlo, tai ir tą šaukštą reikia įstatyti puodan  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos!

Esu tik pradedancioji mezgejele, tad labai prasau JUSU pagalbos! Gal zinote, kokiais siulais megzta si suknele? Medvilniniais? Pusiau vilnoniais? Jei medvilniniais, ar jie neisstampo siek tiek panesiojus? Aciu uz patarimus:)

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agnukė! @ 2010 01 08, 17:17)
Sveikos!

Esu tik pradedancioji mezgejele, tad labai prasau JUSU pagalbos! Gal zinote, kokiais siulais megzta si suknele? Medvilniniais? Pusiau vilnoniais? Jei medvilniniais, ar jie neisstampo siek tiek panesiojus? Aciu uz patarimus:)


Vilnelė arba pusvilnelė 4u.gif Kadangi čia VS modeliukas, reikėtų įeiti į jų psl. ir susiradus modeliuką pažiūrėti sudėtį mirksiukas.gif Gali būti kašmyras, bet medvilnė nelabai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 01 08, 18:31)
Vilnelė arba pusvilnelė 4u.gif Kadangi čia VS modeliukas, reikėtų įeiti į jų psl. ir susiradus modeliuką pažiūrėti sudėtį  mirksiukas.gif  Gali būti kašmyras, bet medvilnė nelabai schmoll.gif



Aciu uz patarima notworthy.gif taip ir padariau, VS puslapyje radau: Imported lambswool/angora/nylon - vilna/agora/neilonas.. kazi ar rasiu tokios sudeties g.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 08, 15:57)
jei ta mezgini padejus ant spinteles prispaust ji kitu puodu ar dar kuo...
as mat ardydama dar ir treniruokli minu, kitaip labai laiko gaila butu...

sitas varijantas man labai patiko lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnukė! @ 2010 01 08, 18:44)
Aciu uz patarima notworthy.gif taip ir padariau, VS puslapyje radau: Imported lambswool/angora/nylon - vilna/agora/neilonas.. kazi ar rasiu tokios sudeties  g.gif

Jei megsit rankomis galiu pasiūlyti Angora2 (50% mohera, 30%akrilanas, 20% virginijos vilna). Mezgiau suknelę - nežiūrint, kad labai plonutė, gavosi labai šilta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(varna575 @ 2010 01 08, 18:56)
Jei megsit rankomis galiu pasiūlyti Angora2 (50% mohera, 30%akrilanas, 20% virginijos vilna). Mezgiau suknelę - nežiūrint, kad labai plonutė, gavosi labai šilta 4u.gif

a pirkti?

Bandysiu rankomis... Gal zinai, kur konkreciai ju yra pirkti? mirksiukas.gif sutaupyciau nemazai laiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Agnukė! @ 2010 01 08, 19:20)
Bandysiu rankomis... Gal zinai, kur konkreciai ju yra pirkti?  mirksiukas.gif sutaupyciau nemazai laiko  ax.gif


Atsiprasau uz kvailus klausimus, susiradau, kad tie siulai Savanoriu g.... rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agnukė!: 08 sausio 2010 - 19:40
QUOTE(L'amour @ 2009 12 21, 00:15)
Aš varakar irgi užsisakiau, siūlų iš šotos parduotuvės

siulai is Rusijos




QUOTE(Ligvita @ 2009 12 21, 10:09)
na, as jau tureciau gauti sia savaite, jei niekur nepastrigo siuntinukas del svenciu


Gal jau gavot siuntinukus? Labai smalsu, ar patenkintos? Ir kiek maždaug gaunasi siuntimas? Jei, pvz, iki kilogramo siuntinys? Neapmuitino?..
Atsakyti