Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Kiek teko girdeti, tai merinosu gera vilna, ar ne? O kokios firmos ir is kur veztus siulus rekomenduotumet?


Vimbras, jei norite šiltos suknelės, turėtų būti vilna ar pusvilnė. O kieno vilna (avies, merinosų, alpakos etc), tai jau pagal norą ir kišenę smile.gif
[/quote]

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vimbras: 05 sausio 2010 - 17:56
dar vieno patarimo noriu. ardau megztini ir mastau kaip cia padaryti, kad siulai nebebutu susigarbiniave. nes mezginys bus negrazus.
Gal turit protingu minciu? turbut esat arde ir permezge
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 05, 20:14)
dar vieno patarimo noriu. ardau megztini ir mastau kaip cia padaryti, kad siulai nebebutu susigarbiniave. nes mezginys bus negrazus.
Gal turit protingu minciu? turbut esat arde ir permezge


kazkada pati sito cia klausiau:)) man patare sudrekinti isardyta siula, paskui, zinoma, kamuoliuka teks padziovint. Uztat veiksminga - siulai issitiesina. Dabar pastoviai taip darau.
Atsakyti
QUOTE(Vimbras @ 2010 01 05, 18:55)
Kiek teko girdeti, tai merinosu gera vilna, ar ne? O kokios firmos ir is kur veztus siulus rekomenduotumet?


Aha, merinosų nieko tokia švelni wub.gif wub.gif Jie brangesni nei mūsiškiai visokie Vernitai (tarp kitko, kažkas gyrė ir Vernito pusvilnę) ar kokie turkiški, bet laaabai mieli prie kūno ax.gif Konkrečių nepasakysiu jokių, bet itališki tradiciškai laikomi gerais. Vėlgi priklauso nuo reiklumo kokybei. Dėl tįsimo ar išsisėdėjimo tai garantijų jokiems siūlams nėra tikriausiai. Kai kurios įmezga papildomą elastinį siūliuką, kad prilaikytų formą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eya: 05 sausio 2010 - 22:42
Merginos, gal zinot kur Vilniuj galima nusipirkt GRIGNASCO Flavia baby, as pirkau Mezgvitoj, bet ten baigesi mano spalva.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryke @ 2010 01 05, 23:03)
kazkada pati sito cia klausiau:)) man patare sudrekinti isardyta siula, paskui, zinoma, kamuoliuka teks padziovint. Uztat veiksminga - siulai issitiesina.  Dabar pastoviai taip darau.


aciu 4u.gif kazkodel tokia mintis ir man atejo i galva, todel i pabaiga pradejau mazesnius kamuoliukus daryti, kad greiciau isdziutu smile.gif ir sumerkiau juos i vandeni, o paskui sugalvojau skalbimo masinoje prasukti, kad isgreztu juos doh.gif
nedarykit taip, nes istraukiau grazu gumula banguotu siulu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 05, 22:14)
dar vieno patarimo noriu. ardau megztini ir mastau kaip cia padaryti, kad siulai nebebutu susigarbiniave. nes mezginys bus negrazus.
Gal turit protingu minciu? turbut esat arde ir permezge

as isardau.paskui uzsuku ant kedes atloso.iskalbiu ir tada dziovinu.paskui susuku i kamuolius ir mezgu.
Atsakyti
Dar vienas būdas tiesinimui-garinimas. Siūlo galiuką perkišti per arbatinuko snapelį, ir tiesiog verdant vandenį prasukti siūlus nuo vieno kamuoliuko ant kito. Šitą patarimą prisimenu iš kažkokios senos mezgimo knygos, praktiškai pati nebandžiau...
Atsakyti
Ilganosės paminėtas siūlų tiesinimo metodas n kartų išbandytas ir praktikuojamas iki šiol thumbup.gif man jis atrodo paprasčiausias ir greičiausias, nereikia atskirai pervynioti siūlų į gijas paskui vėl į kamuolius, ar laukti, kol išdžius biggrin.gif tik reikia nusiteikti dulkių/pūkų daugybei ant viryklės ir nosyje, kol persuksi visus kamuolius biggrin.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif man sisbudas irgi pats geriausias
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 01 06, 10:01)
Merginos, gal zinot kur Vilniuj galima nusipirkt GRIGNASCO Flavia baby, as pirkau Mezgvitoj, bet ten baigesi mano spalva.. unsure.gif


Tikrai yra Verpaluose Vokieciu g. siu siuliuku. Gali pasiskambinti 2617585. Jei jie netures, gal Klaipedoje ras...
Atsakyti
gavau dovanu vernito siulu.pradejau megzt,bet kirba mintis,kad neuzteks.kur Vilniuje ju galeciau nusipirkt.gal kartais Hales turhuje ju buna.ryt vaziuoju su reikaliukais man butu pakeliuj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JUNIGEDA2: 06 sausio 2010 - 15:08