Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

o medvilnė kaip?
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 04, 18:40)
padeginau  biggrin.gif
dega  biggrin.gif  bet ir vakar pirkti akriliniai siulai dega  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  tik kvapas kitoks... nesmirda svilancia plastmase, bet kvapas toks kaip nagu svilintu  lotuliukas.gif  gerus as cia palyginimus sugalvojau  blush2.gif  net paciai grazu  thumbup.gif


jei smirda degančiu nagu ar plaukais svylančiais - vilna; jei panašiai, kaip degantis popierius - medvlnė.
Atsakyti
Mergaites, gal galit man pagelbeti? Noriu nusimegzti SILTA, kasdienine suknele-sarafana. Nezinau kokius siulus pirkti. Noriu kad butu silti, kad nesiburbuliuotu ir neissitampytu. Ka galetumete patarti?
Atsakyti
QUOTE(san @ 2010 01 04, 22:59)
jei smirda degančiu nagu ar plaukais svylančiais - vilna; jei panašiai, kaip degantis popierius - medvlnė.

Mociute sakydavo, kad vilnos apdegusios bumbuliukas apvalus turi pasidaryt g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vimbras @ 2010 01 05, 02:21)
Mergaites, gal galit man pagelbeti? Noriu nusimegzti SILTA, kasdienine suknele-sarafana. Nezinau kokius siulus pirkti. Noriu kad butu silti, kad nesiburbuliuotu ir neissitampytu. Ka galetumete patarti?

Diana, tie akcijiniai IKI, sako, neblogi ir storoki g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 05, 10:45)
Mociute sakydavo, kad vilnos apdegusios bumbuliukas apvalus turi pasidaryt  g.gif

kai sintetika padegini - tai ant siulo galiuko lieka toks juodas(apdeges) gumuliukas kuris tarp pirstu nesusitrupina, o kai vilna padegini - tai tas gumuliukas tarp pirstu sutrupa.... o jei siulai maisyti? pvz 50 % vilnos + 50% sintetikos g.gif
Atsakyti
Gal kas esat mezgusios TEKSRENA firmos siūliukais, kaip jie ar nekanda numezgus g.gif smile.gif, yra galimybė jų įsigyti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 05, 10:45)
Mociute sakydavo, kad vilnos apdegusios bumbuliukas apvalus turi pasidaryt  g.gif
Papildyta:

Diana, tie akcijiniai IKI, sako, neblogi ir storoki  g.gif


Bet tie Diana siulai 100 proc. poliakrilas. Ar bus silta?
Atsakyti
Man teksrenos siūlai labai patiko. Mezgiau iš 60 proc. vilna 40 proc. sintetika. Šitie tikrai nekando (vyras megztinio tikrai nebūtų apsivilkęs, jei kąstų).
Atsakyti
QUOTE(aiwita @ 2010 01 05, 15:28)
Bet tie Diana siulai 100 proc. poliakrilas. Ar bus silta?

Pati is ju nemezgiau, bet gyre cia kazkas g.gif
Atsakyti
QUOTE(Skarlet @ 2010 01 05, 15:58)
Pati is ju nemezgiau, bet gyre cia kazkas  g.gif


Nematau už ką girti, jei 100 proc sintetika schmoll.gif Pati niekad neperku siūlų, jei daugiau nei 50 proc sintetikos.
Vimbras, jei norite šiltos suknelės, turėtų būti vilna ar pusvilnė. O kieno vilna (avies, merinosų, alpakos etc), tai jau pagal norą ir kišenę smile.gif
Atsakyti
QUOTE(edvita @ 2010 01 05, 15:26)
Gal kas esat mezgusios TEKSRENA firmos  siūliukais, kaip jie ar nekanda numezgus g.gif  smile.gif, yra galimybė jų įsigyti. smile.gif

Aš mezgiau iš 100 proc vilnos, nėra labai švelni, bet kąst - nekanda. Nors aš nesu labai jautri g.gif
Atsakyti
QUOTE(edvita @ 2010 01 05, 14:26)
Gal kas esat mezgusios TEKSRENA firmos  siūliukais, kaip jie ar nekanda numezgus g.gif  smile.gif, yra galimybė jų įsigyti. smile.gif

ir as mezgiau... ir ne viena daikta. Ypac patiko 100% vilna. Kiti, kur vilna 80 arba 90% irgi geri. Is pradziu ju vaizdelis nelabai koks, bet isplovus pasikeicia. Pasidaro pukuoti, minkstesni, puresni. Man gryna vilna truputi kanda, jei ant nuogo kuno vilktis, bet kai megzta liemene, tai viskas tvarkoj. Kiti man nekanda.

Atsakyti