Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

QUOTE(jegle @ 2010 01 01, 16:44)
Sveikutės wink.gif

Norėjau paklausti.. Čia prieš tai keletą kartų senose temose radau paminėta parduotuvėlę, Kaune, netoli Urmo po ABC parduotuve, tai sakykit, ta parduotuvėlė tebėra dar? Ir kaip ten ją tyiksliai rasti? wink.gif

Veikia ši parduotuvėlė. ABC parduotuvės Adresas.Taikos pr. 117a prie žiedo, kur netoliese yra pastatas su 1000lt vaizdu. Daugiau informacijos čia:
http://www.angelfire...ma/indexlt.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vida2: 01 sausio 2010 - 16:25
QUOTE(vida2 @ 2010 01 01, 17:23)
Veikia ši parduotuvėlė. ABC parduotuvės Adresas.Taikos pr. 117a prie žiedo, kur netoliese yra pastatas su 1000lt vaizdu. Daugiau informacijos čia:
http://www.angelfire...ma/indexlt.html


Ačiukas labai didelis už greitą atsakymą.. wink.gif Jau rytoj ruošiuosi nuvykti.. tongue.gif O ten kainos kaip? Čia kažkur ankščiau minėta buvo, kad nedidelės palyginus.. ir dabar dar taip?
Atsakyti
QUOTE(jegle @ 2010 01 01, 21:41)
Ačiukas labai didelis už greitą atsakymą.. wink.gif Jau rytoj ruošiuosi nuvykti.. tongue.gif O ten kainos kaip? Čia kažkur ankščiau minėta buvo, kad nedidelės palyginus.. ir dabar dar taip?

Ir dabar kainos nuo 1 lt už matkelį 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Magpie @ 2009 12 31, 17:50)

Magpie, labai aciu, bet turbut luktelsiu su sia suknele, igudziai per mazi uzsiimti tokiu darbu. Numegzti gal ir pavyktu, bet ...... uz tokia kaina turi buti idealu verysad.gif Man sitai sukneliai siulai kainuotu 160 Lt, gal ir dar daugiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 02, 12:00)
Magpie, labai aciu, bet turbut luktelsiu su sia suknele, igudziai per mazi uzsiimti tokiu darbu. Numegzti gal ir pavyktu, bet ...... uz tokia kaina turi buti  idealu  verysad.gif  Man sitai sukneliai siulai kainuotu 160 Lt, gal ir dar daugiau  doh.gif

O tu pažiūrėk šituos siūlus yarnart, nepamenu, kiek kainuoja, bet lyg 8 lt buvo, o metražas daug geresnis. Ir atrodo super mezginys http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=83

čia kitokie dar http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=90 irgi nebrangūs

Tik nežinau, ar kurioj internetinėj yra pirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zinulė: 02 sausio 2010 - 12:50
QUOTE(zinulė @ 2010 01 02, 13:49)
O tu pažiūrėk šituos siūlus yarnart, nepamenu, kiek kainuoja, bet lyg 8 lt buvo, o metražas daug geresnis. Ir atrodo super mezginys http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=83

čia kitokie dar http://www.yarnart.i...tay.aspx?uid=90 irgi nebrangūs

Tik nežinau, ar kurioj internetinėj yra pirkt g.gif


SUMMER - geri siūlai mezgimui būtent. Ir bijūnos modeliukui tiktų. TULIP yra ne viskozė, o mikrofibra, laaaabai painus {taip suvytas, kad reikia dėt ant kokio sukiuko, puodeliuky}, laaabai plonutis. Vienžo, nėrimui tinka, bet greičiau servetukių. Suknia bus labai įnoringa. O mezgimui - tikrai per ploni.

Vidurys tarp SUMMER ir TULIP būtų DIVA. Turiu tokius paveiksliukus:
gijelėje
user posted image

ir mezginy
user posted image
Mezgu laisvai, tai šiuos siūlus mezgiau 1,5 mm virbalais.

Štai tokia naminukinė palaidinukė išėjo ax.gif

user posted image

O iš mėlynųjų nėriau. Labai patiko pats pluoštas, malonus rankose ir ant kūno. Man asmeniškai gal net nėrimui labiau tinkamas.
TAUPUS. Palaidinukei sumezgiau 2 x 100 g. {gal po 400 m jie}, o nunėriau rūbuką tai išvis iš vienos gijelės mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 02, 13:00)
Magpie, labai aciu, bet turbut luktelsiu su sia suknele, igudziai per mazi uzsiimti tokiu darbu. Numegzti gal ir pavyktu, bet ...... uz tokia kaina turi buti  idealu  verysad.gif  Man sitai sukneliai siulai kainuotu 160 Lt, gal ir dar daugiau  doh.gif


Visada norisi prasisukti pigiau, bet... PAGALVOK, juk suknelė parduotuvėje kainuoja apie 150 lt. Kokia nors akrilinė, vienu petim prie medvilnės prisiglaudusi.

Drąsiau mirksiukas.gif

Juodraščiui gali čiupti medvilnę VERNITO, prabandyti jėgeles pigiau, ir jau kaip pulti prie dieviškai gražių grožių kūrimo, kad net virbalai mirgėtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 02 sausio 2010 - 15:08
Aciu visoms uz padrasinimus, labai noreciau tos sukneles, bet ji dar palauks kol pramoksiu profesionaliau elgtis su virbalais blush2.gif Viskam reikia igudziu. Tai bus mano svajoniu suknele, kuria tikrai nusimegsiu. O dabar dairausi sijonuko, bet vel problema. Galvoju bandysiu plonos mocheros- servetelini ( gerai as cia pasakiau bigsmile.gif ), bet kol nusimegsiu atieis ir pavasaris jauciu jau bus per siltas g.gif O vaseliu nerti tai "sunkus" tokie (kokia sudetis geriausia sijono nerimui?) g.gif
Nu va tau ir ilgi savaitgaliai, pabaigiau liemene o siulu naujam mezginiui neturiu, blaskausi , jus trugdau ir pati nebezinau ko noriu verysad.gif .
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 02, 17:13)
Aciu visoms uz padrasinimus, labai noreciau tos sukneles, bet ji dar palauks kol pramoksiu profesionaliau elgtis su virbalais  blush2.gif Viskam reikia igudziu. Tai bus mano svajoniu suknele, kuria tikrai nusimegsiu. O dabar dairausi sijonuko, bet vel problema. Galvoju bandysiu plonos mocheros- servetelini ( gerai as cia pasakiau  bigsmile.gif ), .


Oi mieloji, jei toji suknele atrodo per daug sudetinga, tai su serveteliniu sijonu juolab siūlyčiau palaukti mirksiukas.gif Ten jau vien akių skaičius paskutinėse eilėse į neviltį varo doh.gif lotuliukas.gif O ta pirmoji suknytė tikrai labai miela, jei dabar pradėsi, vėlyvam pavasariui/vasarai bus pats tas thumbup.gif Jei kas neaišku bus, merginos tikrai patars smile.gif
Aš ant siūlų stengiuos netaupyti. Jei jau tiek darbo savų rankelių įdėti ir tiek laiko paskirti, tai turi būti pats mylimiausias siūlas tongue.gif aišku, proto ribose..
Atsakyti
QUOTE(Bijuna @ 2010 01 02, 16:13)
Aciu visoms uz padrasinimus, labai noreciau tos sukneles, bet ji dar palauks kol pramoksiu profesionaliau elgtis su virbalais  blush2.gif Viskam reikia igudziu. Tai bus mano svajoniu suknele, kuria tikrai nusimegsiu. O dabar dairausi sijonuko, bet vel problema. Galvoju bandysiu plonos mocheros- servetelini ( gerai as cia pasakiau  bigsmile.gif ), bet kol nusimegsiu atieis ir pavasaris jauciu jau bus per siltas  g.gif  O vaseliu nerti tai "sunkus" tokie (kokia sudetis geriausia sijono nerimui?) g.gif

Jau geriau suknelė, nei sevetėlinis sijonas. jame labai atidžiai akis žiūrėt reikia, suklysi, reikės ardyt. O moherio siūlai sunkiai ardosi. O pabaigoj dar ir akių vienoj eilėj po kelis šimtus. doh.gif

Jei nori sijono pavasariui, imk medvilnę, pusvilnę. Yra sijonų tema, ten raštų ir modelių visokių.
Atsakyti
Iki parduotuvese akcijos mezgimo siulams (01.02-12) DIANA ir I LOVE YOU... g.gif Gal kas tureje tokiu? Ar verti demesio? g.gif
Atsakyti
gal ne į temą ,bet IKI virbalams 50 pr nuolaidos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2010 01 02, 20:55)
Iki parduotuvese akcijos mezgimo siulams (01.02-12) DIANA ir I LOVE YOU...  g.gif  Gal kas tureje tokiu? Ar verti demesio?  g.gif

Aha, ir aš šiuos siūlus apžiūrėjau, bet kol kas nepirkau, tad taip pat jungiuosi prie Kambliuko klausimo. Ar yra kas juos išbandėte? g.gif
Atsakyti