Įkraunama...
Įkraunama...

Siūlai

Oho, ačiū už info bigsmile.gif Mano mama gyvena Klaipėdoj, irgi mezgėja, bus jai gera žinia smile.gif
Atsakyti
Sveikos mezgėjėlės. noriu patarimo, kadangi pati nesu didelė siūlų žinovė, turiu ANGORA siūlų, kaip jie nešiojasi, skraistei tai esu mezgusi, bet galvoja kirba tokia mintis nusmegzti lengvą kiauraraščiu megztuką ar liemenę. tik nežinau kaip bus išskalbus mezginį
Atsakyti
QUOTE(laimužėX @ 2009 12 27, 00:24)
Patys pigiausi yra Tilžės turguj - po 12 Lt, tie patys siūlai mezginių pasaulio parduotuvėse kainuoja 16 Lt.


Šiandien jau nusipirkau po 12 lt turguj, ačiū thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveliūkštė @ 2009 12 27, 23:05)
Sveikos mezgėjėlės. noriu patarimo, kadangi pati nesu didelė siūlų žinovė, turiu ANGORA siūlų, kaip jie nešiojasi, skraistei tai esu mezgusi, bet galvoja kirba tokia mintis nusmegzti lengvą kiauraraščiu megztuką ar liemenę. tik nežinau kaip bus išskalbus mezginį

Ar tai siūlai Angora Ram, gamintojas Yarn art? Jei taip, tada nešiojasi puikiai mirksiukas.gif
Atsakyti
visus apsipukavusius rubus tvarkau su tokiu aparaciuku specialiai tam. Kazkuri rase, kad naudoja su baterijom, tai yra tokiu pat principu veikiantis, tik didesnis ir elektrinis. Pirkau maximoj, mokejau iki 40 lt. Firma tai paprasta Vitek, bet veikia l.gerai. Manau bet kurioje buitiniu prietaisu parduotuveje paklausus, turetu kazka panasaus. Tai tikrai nepamainomas dalykas, nes valom ir kepures, ir pirstines, paltus, megztinius, kelnes. Bet ka, kas apsiburbuliuoja. Tai manau ir jusu apsivelusius megztukus galima grazinti i gyvenima biggrin.gif:D:D
Atsakyti
g.gif gal galima nuotrauka kaip aparatas atrodo nuo burbuliuku, ir dar klausimukas kokiem rubam tinka ar tinka mocherai , vilnai ar tik medvilnei
Atsakyti
Reiks to aparaciuko paieskot, pagal aiwita parasyma,
atrodo daiktas nepakeiciamas wink.gif

Dar turiu klausimuka:
gal kas mezgete is kokiu nors sio gamintojo siulu http://www.troitskwool.com/ ?
Kaune Akropoly netiketai tarsi mugeje ant prekystalio jais prekiauti pradejo,
ir tik sausio menesy prekiaus. Tai turiu pasigalvoti ir apsiprekinti per ta laika.
Nes kainos nerealiai mazos. Pvz, vilna su kasmyru (berods 25proc kasmyro) 6Lt/50g, Merino vilna 100proc - ~11Lt/100g, na tiksliai nebepamenu. Susisuko galva kiek ten gerio visokio. Net nezinau ka pirkti, ka megzti, kiek pirkti, nes paprastai perkuosi konkreciam mezginiui + rezervo truputi...
Bet cia tos kainos tokios nerealios, tai bijau praziopsoti. Bet nezinau ar geri
tie siulai, kaip nesiojasi...
Atsakyti
Troicko gamybos vilnos daznokai MAximose buna {VLN}, bet vis nepirkau - siurkstoki jie man gijelese atrode. RAUDONA spalva pramuse, nes butent tokios skaiscios ir norejau. Per superakcija {jos mxm ivairios, oi ivairios} pasiemiau pusvilnes po 5 lt/100 g. Tai mazdaug tiek ir verta, sakyciau. Nera nepuiki, bet ir nieko superypatingo.

Arba Diteksas ispaikino cool.gif
Atsakyti
Gal kuri matėt Ditekse kokių akcijų siūlams? g.gif
Atsakyti
AKCIJINE DEZELE turi omeny?
Atsakyti
QUOTE(nerimta @ 2009 12 30, 19:39)
Gal kuri matėt Ditekse kokių akcijų siūlams?  g.gif

tai kad ten pastoviai akcija smile.gif dezeje esantys siulai su 50% nuolaida. O dezes turinys - cia jau sekmes reikalas smile.gif

Atsakyti
O sakydama "Diteksas ispaikino", turejau omeny kokybiskus siulus {kazkaip puikus jie man}.
Atsakyti