Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Laba diena,gal galėtų kas man paaiškinti šitos schemutės ženklus? Labai prašau

http://i060.radikal....54959db3b08.jpg
Atsakyti
SoS padekite issiaiskinti rastuka noriu nusimegstio pleduka naujagymiui,bet neissifruoju as jo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(NeiVile @ 2010 03 05, 19:07)
SoS padekite issiaiskinti rastuka noriu nusimegstio pleduka naujagymiui,bet neissifruoju as jo
user posted image



Paskutinis rastelis man atrodo g.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mamytė uogytė @ 2010 03 04, 16:37)
nu dar pastudijavau ta chmute istikruju yra klaidike.  ax.gif  3ir 5 eileje prie krasto turi buti sumezgimas kaip 1 eileje; nes kitai jau 5 eileje perdaug akiu gaunas. cia reikejo ne du kartus motyva pakartot o 3 tada butu visiems aisku buve. 1,3 ir 5eilutes identiskos 11,13,ir 15 tik praslinktos per 6 akis( jei gerai suskaiciavau blush2.gif )

4u.gif ačiū už pagalbą. Prisėdus pradėjau megzti ne nuo kraštelio o nuo geros akies tarp užmetimų ir viskas susidėliojo kaip turi būti thumbup.gif schemoje kraštinės akys suveltos mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mezgejos,
kiek jus cia nuostabiu darbeliu primezget 4u.gif 4u.gif pamaciau viena labai grazu dalyka pas viena is forumieciu galerijoje ir labai noreciau pati pasidaryti blush2.gif gal butu galima schemute ar aprasyma sios gelytes:
gelyte

Butu didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo catiomatic: 05 kovo 2010 - 22:02
Mergaitės atėjau ir aš pagalbos pas jus 4u.gif
Gal kuri žino to raštelio schemą?
user posted image

Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 03 06, 11:01)
Mergaitės atėjau ir aš pagalbos pas jus  4u.gif
Gal kuri žino to raštelio schemą?
user posted image

g.gif o čia kartais ne dvi sumegztos, uždėjimas, dvi sumegztos, uždėjimas g.gif Tiesą pasakius, nesu to raštelio mezgus, bet man panašu į tai blush2.gif .
Atsakyti
QUOTE(Danuška @ 2010 03 06, 14:43)
g.gif o čia kartais ne dvi sumegztos, uždėjimas, dvi sumegztos, uždėjimas  g.gif Tiesą pasakius, nesu to raštelio mezgus, bet man panašu į tai  blush2.gif .

manau cia kitas nes jei mezgam paprastu kiaurarasciu tai toks gaunasi i sona juostelemis rastas, o cia vertikaliai eina ir viena akis is ju kazkaip kitaip sumegzta... as neturiu tokio.


Papildyta:
QUOTE(NeiVile @ 2010 03 05, 19:07)
SoS padekite issiaiskinti rastuka noriu nusimegstio pleduka naujagymiui,bet neissifruoju as jo


as cia turiu lietuviskai - rastas

sekmes!!!
Atsakyti
QUOTE(Munix @ 2010 03 05, 10:02)
Laba diena,gal galėtų kas man paaiškinti šitos schemutės ženklus? Labai prašau

http://i060.radikal....54959db3b08.jpg


man atrodo kad cia lygiai toks pat rastas: cia
Atsakyti
QUOTE(busimi @ 2010 03 06, 14:37)
man atrodo kad cia lygiai toks pat rastas: cia

ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės,
gal kuri turit kokią nuorodą kur daug nėrimo raštų ax.gif reikia kad raštas būtų vertikaliom juostom
Atsakyti
QUOTE(bazuka @ 2010 03 08, 18:42)
Sveikutės,
gal kuri turit kokią nuorodą kur daug nėrimo raštų  ax.gif reikia kad raštas būtų vertikaliom juostom


paziurek cia
http://picasaweb.goo.../MezgimoRastai#
Atsakyti