Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

[quote=pgituke,2010 12 07, 15:32]
kazi kaip tokias rankovytes geriau buti ismegzti? Gal kas galit pasidalinti rolleyes.gif

Ir man labai rupi tokiu rankoviu mezgimas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2010 12 08, 13:11)
Sveikos.Gal kas savo kolekcijoje turi šio mezginuko raštelį?

user posted image

Nenoriu prisizadet, bet man atrodo as kitam kompe turiu..
rytoj paziuresiu ir ikelsiu jei rasiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Li @ 2010 12 08, 13:11)
Sveikos.Gal kas savo kolekcijoje turi šio mezginuko raštelį?

user posted image

Prašau 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 12 08, 20:46)
Nenoriu prisizadet, bet man atrodo as kitam kompe turiu..
rytoj paziuresiu ir ikelsiu jei rasiu  4u.gif

Būsiu labai dėkinga

QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 12 08, 21:55)

Ačiū bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Versacci* @ 2010 12 05, 17:12)
nebereikia pati radau jei dar kam reiketu pasidalinu
ZIRNIUKU ISMEZGIMAS


as siek tiek kitaip darau nei parodyta video: is vienos ismezgu reikiama akiu skaiciu 5-7, tada as apsuku mezgini man taip patogiau tada tas 5-7, vel apsuku, priklausomai kokio dydzio noriu tu zirniuku ar spurgiuku nezinau kaip tiksliai pavadint ir tada is gerosios mezginio puses visas iskarto sumezgu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liolke: 09 gruodžio 2010 - 02:48
Reikia pagalbos 4u.gif

Vyras užsiprašė kalėdom šilto megztinio į medžioklę.... nieko neįmanomo nėra biggrin.gif Tačiau norėtų, kad išsiuvynėčiau ant krūtinės jam šerną, šerno galvą ar pan. blink.gif Derėjausi dėl briedžio blush2.gif Vis lengviau rasti schema rolleyes.gif Tačiau neįkalbėjau schmoll.gif

O šerno schemos nerandu verysad.gif Radau siuvinėjimui, bet jis man negrazus... Ilčių nesimato cool.gif

Kalėdos artėja... o aš dar nepradėjau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Susapnuota: 13 gruodžio 2010 - 22:34
Labas vakaras 4u.gif

Mamytes, ateinu pagalbos, nusprendziau numegzt megztuka busimam leliukui ir noriu tokio rastuko, bet jis man niekaip nesigauna doh.gif gal galit pagelbeti? rastukasuser posted image

Jei is vienos puse sumezgu, ir darau uzmetima, gaunasi milziniskos skyles, nors tikrai laisvai nemezgu doh.gif net neismanau kaip ismegzt tuos rombiukus, tad betkokia pagalba man bus svarbi rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bislema: 14 gruodžio 2010 - 19:10
QUOTE(bislema @ 2010 12 14, 19:09)
Labas vakaras  4u.gif

Mamytes, ateinu pagalbos, nusprendziau numegzt megztuka busimam leliukui ir noriu tokio rastuko, bet jis man niekaip nesigauna  doh.gif  gal galit pagelbeti? rastukasuser posted image

Jei is vienos puse sumezgu, ir darau uzmetima, gaunasi milziniskos skyles, nors tikrai laisvai nemezgu  doh.gif  net neismanau kaip ismegzt tuos rombiukus, tad betkokia pagalba man bus svarbi  rolleyes.gif  4u.gif


Nemanau, kad čia reiktų ką sumezginėt - toj vietoj mezgasi papraščiausiai išvirkščios akys. Pasibraižyk ant popieriaus kokio dydžio nori tų rombukų ir viskas - patį rombą mezgi gerom akim, o aplink po vieną išvirkščią. ( Iš blogos pusės pagal raštą )
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 12 14, 21:37)
Nemanau, kad čia reiktų ką sumezginėt - toj vietoj mezgasi papraščiausiai išvirkščios akys. Pasibraižyk ant popieriaus kokio dydžio nori tų rombukų ir viskas - patį rombą mezgi gerom akim, o aplink po vieną išvirkščią. ( Iš blogos pusės pagal raštą )

Ačiū 4u.gif pasimezgiau pavyzdeli, gaunasi panasiai thumbup.gif bet rombai gaunasi idube o ne iskile lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bislema: 14 gruodžio 2010 - 20:22
man čia panašu į Enterlac techniką g.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2010 12 14, 22:46)
man čia panašu į Enterlac techniką  g.gif

Sia technika esu bandziusi, tai tikrai ne toks rastukas 4u.gif Nors ir Enterlac man labai patiko thumbup.gif

Ot galvos skausma isigijau, kol nesuzinosiu kaip istikro mezgasi. Sese pirko liemene tokiu rastuku megzta, tai ten tikrai buvau iziurejus papildomai uzmesta aki, gaila dabar neturiu po ranka tos liemenes doh.gif sedziu ir paisausi ivairiausius variantus, bet gaunasi vis kitaip, bet ne taip kaip reik doh.gif unsure.gif
Atsakyti
na tada megzčiau su užmetimais platindama, o poto sumegzdama siaurinant 4u.gif o tarp rombų dar po blogą akį ax.gif tik užmetimus kitoj pusėj megzti reiktų persuktus, kad neliktų skylučių mirksiukas.gif
Atsakyti