Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Joam @ 2010 11 25, 11:30)
Jei nesuklydau, tai tie tusti langeliai nieko nereiskia, t.y. ju net megzti nereikia 4u.gif



QUOTE(tiklis @ 2010 11 25, 11:43)
taip-tusti langeliai naudojami tam,kad graziai rastas ant ''popieriaus'' nusipiezstu..kai mezgi -juos praleidi...tiesiog jie ''neegzistuoja''..ju nemezgi,praleidi,ir toliau mezgi zenklais pazymetus langelius.. mirksiukas.gif ...isivaizduok,kad jie tik tam ''nupaisyti'',kad rastas ''ant popieriaus'' staciakampis gautusi biggrin.gif ...tikiuos supratai mirksiukas.gif


Aciukas mergaites 4u.gif viska supratau pioneer.gif o kaip dabar su tuo uzmetimo "nuleidimu" ? g.gif blush2.gif
Niu atsiprasau uz bukus klausimus,bet noriu issiauskint ka as ne taip darau.nes man rastelis nesigauna toks kaip nuotraukoj doh.gif maniskis atrodo lyg viskas butu megzta gerosiomis akimis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2010 11 17, 20:43)
sveikos merginos ieskau siu sukneliu schemu labai reik kal kur matet?
user posted image user posted image


cia viena is tu dvieju yra

http://club.osinka.r...8636?&start=150
Atsakyti
http://img470.images.../5198/613to.jpg


labuka, gal kas paaiskintu kaip megzti sia kepure?
Atsakyti
Kokiu rastu ismegzti platejancias rankoves ir apacia tunikos,kad nesiriestu mezginys i virsu?
Atsakyti
o kaip įkelti foto iš desktopo ?
Atsakyti
gal kas gali pasiūlyti gražių raštų storiems siūlams vaikiškai kepurei megzti ax.gif
Atsakyti
Nezinau ar buvo tokia nuoroda, bet galbut kam nors bus naudinga kuriant rastus smile.gif Mezgimo rastu kurimas Lt, Rus, Eng ir kt. kalbomis Cia
Atsakyti
Gal kas nors zinote-turite sios pynes schema? 4u.gif user posted image
Papildyta:
Kazko nuotraukos man nerodo g.gif
Ziureti cia:
banguota pyne
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo JViktorija: 04 gruodžio 2010 - 20:25
QUOTE(JViktorija @ 2010 12 04, 21:29)
Gal kas nors zinote-turite sios pynes schema?  4u.gif user posted image
Papildyta:
Kazko nuotraukos man nerodo  g.gif
Ziureti cia:
banguota pyne

Vistiek nerodo unsure.gif
Atsakyti
Dabar turetu rodyt g.gif
user posted image
Atsakyti
Bandysiu megzti megztuka, aprasyme parasyta - mezgamas dvigubu siuliu. Gal, kas galetu paaiskinti, koks cia tas mezgimas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(D.E.L.A @ 2010 11 22, 18:39)

o gal kas gali chemute kaip tuos pacius bumbuliukus ismegst? 4u.gif
Atsakyti