Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

sveikutes smile.gif

pries mazdaug metus sm buvau radusi rasta ir numezgiau dukrai salika tik dabar vel prireike tokiu pat rastu megzti tik neberandu kaip g.gif gal ka matete kur panasaus smile.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo adra: 17 lapkričio 2010 - 09:41
QUOTE(caramele87 @ 2010 11 17, 10:12)
na issiaiskinau jau, visaip mezgiau, bet geriausiai atrode ne ripsas, o viena gera, viena bloga, o kitoj eilutei viena bloga viena gera smile.gif) is vienos puses ziurint rastas toks :

+-+-+
-+-+-

tikiuosi supratot smile.gif

labai graziai ir idomiai atrodo tokia pyne smile.gif

tai cia ir yra ripsas - viena gera, viena bloga, o sekancioje eileje atvirksciai hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 17 lapkričio 2010 - 10:09
QUOTE(Chera @ 2010 11 17, 10:09)
tai cia ir yra ripsas - viena gera, viena bloga, o sekancioje eileje atvirksciai  hihihi.gif

Ripsas yra kada ir lyginės ir nelyginės eilės mezgamos gerosiomis akimis. O čia pavaizduotas, kaip Gaudvilė ir sakė, perlinis raštas. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 17, 10:37)
čia aš sumaišiau - vienas galvoj, o kitą parašiau. Turėjau galvoje perlinį raštą, kurį ir aprašėt wink.gif  4u.gif



nu va, o as nezinojau kaip jisai vadinasi smile.gif bet vaizdas zinokit thumbup.gif

p.s. Chera smile.gif google net ivestas "mezgimas ripsu" ismeta toki rasta kad visada mezgama gerosiomis akimis, tiek gerojoj tiek blogojoj pusej smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramele87: 17 lapkričio 2010 - 10:32
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 17, 11:15)
Ripsas yra kada ir lyginės ir nelyginės eilės mezgamos gerosiomis akimis. O čia pavaizduotas, kaip Gaudvilė ir sakė, perlinis raštas.  mirksiukas.gif

blush2.gif o as visada ji ripsu vadinau rolleyes.gif na dabar zinosiu kuom skiriasi
Atsakyti
sveikos merginos ieskau siu sukneliu schemu labai reik kal kur matet?
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(caramele87 @ 2010 11 17, 10:12)
na issiaiskinau jau, visaip mezgiau, bet geriausiai atrode ne ripsas, o viena gera, viena bloga, o kitoj eilutei viena bloga viena gera smile.gif) is vienos puses ziurint rastas toks :

+-+-+
-+-+-

tikiuosi supratot smile.gif

labai graziai ir idomiai atrodo tokia pyne smile.gif



QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 17, 10:37)
čia aš sumaišiau - vienas galvoj, o kitą parašiau. Turėjau galvoje perlinį raštą, kurį ir aprašėt wink.gif  4u.gif

as irgi viena galvojau,kita parasiau biggrin.gif ...net pasistikrinau,ka koks reiskai lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiklis: 17 lapkričio 2010 - 20:26
mergaites ieskau tokio sijonelio schemos... lyg mamose buvo, bet nerandu nors tu ka verysad.gif verysad.gif verysad.gif

user posted image
Atsakyti
sveiki 4u.gif gal kuri mamytė žino, kaip iššifruoti šios schemos ženklus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rubinuolė @ 2010 11 19, 22:02)
sveiki  4u.gif gal kuri mamytė žino, kaip iššifruoti šios schemos ženklus  blush2.gif

Aš šitą megztuką nusimezgiau pagal šitą megzdama:
user posted image
Kai rašto į kitą pusę reikėjo, tiesiog "atbulai" pagal šitą schemą mezgiau. Gavosi toks pats kaip tas rožinis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 20 lapkričio 2010 - 11:42
QUOTE(linella @ 2010 11 19, 20:45)
mergaites ieskau tokio sijonelio schemos... lyg mamose buvo, bet nerandu nors tu ka  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif

user posted image

Čia visa tema http://club.osinka.r...pic.php?t=36413
Atsakyti
dėkui 4u.gif ,man_patinka_lietus, bandysim smile.gif
Atsakyti