Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(spaceRenata @ 2010 11 14, 08:50)
nesu butent tokio mezgus, bet sus spalvom tai daryciau tiesiog kiekvienai spalvai po kamuoliuka ir mezgi sau iprastai...

Jei tai būtų viengubas šalikas tai taip, bet... man atrodo kad ten yra dvigubas. Nes ir šaliko pradžia ir kraštai kažin ar būtų tokie gražūs, neužsiraitę jei tai būtų megzta viengubu mezgimu. Ir man norisi dvigubo.
Mano galvoj "kirba" 2 būdai kaip galima megzti tokį šaliką. Pirma, kad pabandyti megzti tuo būdu kai mezginys būna dvigubas, o vidurys tuščias. Antra, tiesiog numegzti 2 šalikus ir juos gražiai susiūti ar sunerti.
Gal kas turi dar kokių idėjų?
Atsakyti
QUOTE(Eledita @ 2010 11 14, 14:24)
Jei tai būtų viengubas šalikas tai taip, bet... man atrodo kad ten yra dvigubas. Nes ir šaliko pradžia ir kraštai kažin ar būtų tokie gražūs, neužsiraitę jei tai būtų megzta viengubu mezgimu. Ir man norisi dvigubo.
Mano galvoj "kirba" 2 būdai kaip galima megzti tokį šaliką. Pirma, kad pabandyti megzti tuo būdu kai mezginys būna dvigubas, o vidurys tuščias. Antra, tiesiog numegzti 2 šalikus ir juos gražiai susiūti ar sunerti.
Gal kas turi dar kokių idėjų?

o nenori paprasčiausiai megzti dvigubu mezgimu g.gif Tokį mezgimą kadais aprašinėjo pupciukas: "na as toki rasteli mezgu taip: viena aki ismezgu, antra nukeliu ant virbalo (neismezgu), trecia ismezgu, ketvirta nukeliu ir t.t.kita eilute ismezgu tas akis kurias nukeliau pirmoje eileje ir t.t. Na nezinau ar aiskiai paaiskinau . mezgimas gaunasi storokas (dvigubas), as ji naudojau salikui megzti."
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MERENGE: 14 lapkričio 2010 - 14:40
merginos, gal galite padeti issifruoti rasteli kuris yra mezginio apatineje dalyje? gal kas schemute turite?... aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(MERENGE @ 2010 11 14, 15:37)
o nenori paprasčiausiai megzti dvigubu mezgimu g.gif Tokį mezgimą kadais aprašinėjo pupciukas: "na as toki rasteli mezgu taip: viena aki ismezgu, antra nukeliu ant virbalo (neismezgu), trecia ismezgu, ketvirta nukeliu ir t.t.kita eilute ismezgu tas akis kurias nukeliau pirmoje eileje ir t.t. Na nezinau ar aiskiai paaiskinau  . mezgimas gaunasi storokas (dvigubas), as ji naudojau salikui megzti."


Man šalikams irgi dvigubas mezgimas patinka. Plius, dvigubame labai paprasta visus galiukus paslėpti, kurių, mezgant spalvotus intarpus, būtų nemažai smile.gif
Numegzti du ir susiūti vargana idėja, imho... susiuvus iš vidaus ir išvertus, kraštai bus labai išsipūtę. Iš viršaus susiūti, kad gražiai atrodytų... hm hm, gal ir įmanoma kažką sugalvoti, bet abejoju, ar labai gražu būtų g.gif

O šalikas, beje, labai gražus thumbup.gif išsisaugojau atmintyj, kai prireiks biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gerbera123: 14 lapkričio 2010 - 19:51
QUOTE(Gerbera123 @ 2010 11 14, 20:50)
Man šalikams irgi dvigubas mezgimas patinka. Plius, dvigubame labai paprasta visus galiukus paslėpti, kurių, mezgant spalvotus intarpus, būtų nemažai smile.gif
Numegzti du ir susiūti vargana idėja, imho... susiuvus iš vidaus ir išvertus, kraštai bus labai išsipūtę. Iš viršaus susiūti, kad gražiai atrodytų... hm hm, gal ir įmanoma kažką sugalvoti, bet abejoju, ar labai gražu būtų  g.gif

O šalikas, beje, labai gražus  thumbup.gif išsisaugojau atmintyj, kai prireiks  biggrin.gif


Ačiū smile.gif Aš irgi turėjau galvoj tą dvigubą mezgimą, kurį pasiūlėt. Tik gal netiksliai apibūdinau...
Dėl sumezgimo žinau vieną tikrai gražų būdą, kurį naudoju vąšeliu nertiems gaminiams sunerti. Manau iš bėdos ir šalikui būtų galima jį pritaikyti. O darau taip: apmezgu žemu stulpeliu abiejų detalių šonus ir tada jas sumezgu kabindama ne už visos žemo stulpelio akies, o tik už pusės, kuri yra tolimesnė. Ir didžiausias grožis tame visame, kad mezgu vėžiuko žingsniu. Skamba sudėtingai, bet... graži ir tvarkinga siūlė gaunasi.
Na, ką. Nuo teorijos teks pereiti prie praktikos ir pasibandyt mažą pavyzdėlį...
Nes Kalėdoms "mirti - gyventi" šito gražuolio reikia smile.gif
Atsakyti
gal kas sios pynes schemute turit? vis bandau , mezgu vienaip mezgu kitaip nu ir nesigauna man fool.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramele87: 15 lapkričio 2010 - 12:01
QUOTE(caramele87 @ 2010 11 15, 13:01)
gal kas sios pynes schemute turit? vis bandau , mezgu vienaip mezgu kitaip nu ir nesigauna man  fool.gif

user posted image

na man ten nelabai aiskiai matosi,bet gal tiks sitas?
user posted image
Atsakyti
va didesne idedu..na as taip ir mezgiau bet man taip nesigauna kazkaip, kitaip atrodo..ce kazkaip matau ir bloguju akiu toje pyneje..arba man su regejimu jau blogai smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo caramele87: 15 lapkričio 2010 - 12:43
QUOTE(caramele87 @ 2010 11 15, 13:41)
va didesne idedu..na as taip ir mezgiau bet man taip nesigauna kazkaip, kitaip atrodo..ce kazkaip matau ir bloguju akiu toje pyneje..arba man su regejimu jau blogai smile.gif

nors ir labai kūdai matosi, tačiau ir aš matau išvirkščių akių. Galima bandyti vieną pynės 'sruogą' išmegzti ripsu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 11 15, 14:07)
nors ir labai kūdai matosi, tačiau ir aš matau išvirkščių akių. Galima bandyti vieną pynės 'sruogą' išmegzti ripsu  4u.gif

drinks_cheers.gif tentikrai ripsas mirksiukas.gif ...viena kasos juosta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tiklis @ 2010 11 15, 15:54)
drinks_cheers.gif tentikrai ripsas mirksiukas.gif ...viena kasos juosta biggrin.gif



na issiaiskinau jau, visaip mezgiau, bet geriausiai atrode ne ripsas, o viena gera, viena bloga, o kitoj eilutei viena bloga viena gera smile.gif) is vienos puses ziurint rastas toks :

+-+-+
-+-+-

tikiuosi supratot smile.gif

labai graziai ir idomiai atrodo tokia pyne smile.gif
Atsakyti
QUOTE(caramele87 @ 2010 11 17, 10:12)
na issiaiskinau jau, visaip mezgiau, bet geriausiai atrode ne ripsas, o viena gera, viena bloga, o kitoj eilutei viena bloga viena gera smile.gif) is vienos puses ziurint rastas toks :

+-+-+
-+-+-

tikiuosi supratot smile.gif

labai graziai ir idomiai atrodo tokia pyne smile.gif

čia aš sumaišiau - vienas galvoj, o kitą parašiau. Turėjau galvoje perlinį raštą, kurį ir aprašėt wink.gif 4u.gif
Atsakyti