Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Sveikutės 4u.gif
Gal kuri turit šio megztuko rašto schemutę? Klausiau jau mocherio temoj, bet negaunu atsakymo, gal jūs kuri turit, labai noriu šitokio megztuko bigsmile.gif, Kažkada nusikopinu modeliuką lyg SM g.gif , bet be aprašymo, dabar norėčiau nusinarpliot bigsmile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2010 01 25, 13:55)
Sveikutės 4u.gif
Gal kuri turit šio megztuko rašto schemutę? Klausiau jau mocherio temoj, bet negaunu atsakymo, gal jūs kuri turit, labai noriu šitokio megztuko bigsmile.gif, Kažkada nusikopinu modeliuką lyg SM g.gif , bet be aprašymo, dabar norėčiau nusinarpliot bigsmile.gif 

Man rodos kažkas panašaus:
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo man_patinka_lietus: 25 sausio 2010 - 15:20
QUOTE(Maja Di @ 2010 01 25, 13:55)
Sveikutės 4u.gif
Gal kuri turit šio megztuko rašto schemutę? Klausiau jau mocherio temoj, bet negaunu atsakymo, gal jūs kuri turit, labai noriu šitokio megztuko bigsmile.gif, Kažkada nusikopinu modeliuką lyg SM g.gif , bet be aprašymo, dabar norėčiau nusinarpliot bigsmile.gif 



man atrodo, cia LUSASITOS kurinys? g.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kuri nors turite knygą "Mezgimo menas" 2002m. leidimo? Mielai nupirkčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(man_patinka_lietus @ 2010 01 25, 16:19)
Man rodos kažkas panašaus:
user posted image
user posted image

aišku šitas, didelis ačiū 4u.gif , pasižadu kai numegsiu pasirodyt, nors tai ir ilgai gali užtrukt, mezgu daug lėčiau nei jūs bigsmile.gif
Atsakyti
Labas mergaitės, gal galit paaiškinti man šį raštelį (paspaudus pasididina):
user posted image
(Atsiprašau jei pasinaudojau kažkieno foto, tikrai nepamenu iš kur išsisaugojau.)
Atsakyti
Ne į temą, bet kasiulai.lt lentynų šlavimo metas, gal esat mezgusios iš šluojamų, kaip kokybė, bijau kad dažniausia atpiginama prasta prekė g.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2010 01 25, 17:06)
Labas mergaitės, gal galit paaiškinti man šį raštelį (paspaudus pasididina):
user posted image
(Atsiprašau jei pasinaudojau kažkieno foto, tikrai nepamenu iš kur išsisaugojau.)


http://img524.images...masrutaigz0.jpg


4u.gif
Atsakyti
mergaitės, kažkur mačiau japoniškų mezgimo ženklų paaiškinimus... dabar neatgaminu kur... gal galėtų kas padėti? Ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(W@idaw @ 2010 01 25, 19:55)



Labai dėkoju už operatyvią pagalbą 4u.gif . Einu bandyt.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2010 01 25, 18:06)
Labas mergaitės, gal galit paaiškinti man šį raštelį (paspaudus pasididina):
user posted image
(Atsiprašau jei pasinaudojau kažkieno foto, tikrai nepamenu iš kur išsisaugojau.)

Cia maniskis smile.gif , bet ziuriu mergaites jau idejo aprasyma..
Atsakyti
Įmetu nuorodą,kur galybė raštų,gal kam prireiks ax.gif
Reikia prisiregistruoti,jei nerodo
http://miroslava388....eature=mainlist
Atsakyti