Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(sun_shine @ 2010 11 01, 11:58)
Reikia pagalbos  ax.gif  rolleyes.gif

Gal turite kas schemute to rasto kur per liemeni eina?
user posted image

Gal turite kas schema rasto, kuris eina nuo krutines zemyn?
user posted image

merginos, dar karta pasikartosiu: gal turite siu mezginiu schemutes ar bent jau padetumete issigruoti rasta? rolleyes.gif ax.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(double_cat @ 2010 11 05, 22:48)
Nuostabus rastas gaunasi pagal aprasyma:) Ka tik numezgiau dukrytei megztuka, bet i foto rastas tikrai nepanasus  lotuliukas.gif

reikėjo užsiūt šonus ir įdėt pagalvę, tuomet turėjo būti labai arti foto wink.gif
Atsakyti
QUOTE(sun_shine @ 2010 11 05, 23:36)
merginos, dar karta pasikartosiu: gal turite siu mezginiu schemutes ar bent jau padetumete issigruoti rasta?  rolleyes.gif  ax.gif aciuks.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(mazge1979 @ 2010 11 06, 10:33)

aciuks.gif
Atsakyti
Prašau pagalbos 4u.gif gal galite padėti iššifruoti šaliko mezgimo raštą? kaip suprantu šonai yra blogosios akys, po jų nebesuprantu kokios ten eina, paskui gera akis (bet ar tikrai paprasta geroji?) ir kaip tokią pynutę išmegzt? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Agneti @ 2010 11 06, 14:42)
Prašau pagalbos  4u.gif gal galite padėti iššifruoti šaliko mezgimo raštą? kaip suprantu šonai yra blogosios akys, po jų nebesuprantu kokios ten eina, paskui gera akis (bet ar tikrai paprasta geroji?) ir kaip tokią pynutę išmegzt?  g.gif


Šonai mano manymu tai ripsas... O pynę būtų galima ir paprastą pasirinkti...
Atsakyti
QUOTE(Siguciuks @ 2010 11 06, 12:51)
Šonai mano manymu tai ripsas... O pynę būtų galima ir paprastą pasirinkti...


doh.gif ripsą ir turėjau galvoje rašydama
Atsakyti
QUOTE(Agneti @ 2010 11 06, 15:32)
doh.gif ripsą ir turėjau galvoje rašydama

biggrin.gif
O dabar aš atskubu su prašymu blush2.gif gal kas turite vidurinio raštelio aiškesnę schemutę
user posted image
Arba gal ką panašaus turite?
Jei nebūtų sudėtingas, norėčiau dukrytei suknutei...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siguciuks: 06 lapkričio 2010 - 19:14
sveikos merginos, padekit su situo prasau:
laba smile.gif



user posted image
Atsakyti
Labas mergnos,

Na kiek cia geru dalyku net nesitiki, dabar labai noriu nusimegzti megztuka toki zalia, tai labai dziugu kad radau sia tema..

Atsakyti
Merginos, gal galit man padeti as visai neikertu rusu kalbos, ka reiskia tas zenklas- perbraukta V raide su bruksniuku apacioj ir geroji akis langelyje
user posted image
is anksto aciu uz pagalba aciuks.gif
Atsakyti
Rusu suprantu,bet nezinau kas cia per rastas,kad taip keistai isvertus gaunasi. g.gif
Ivesti virbala i sekancia aki,po to i aki septintoje eileje zemiau,apvesta kvadrateliu,ir ismegzti abi akis kartu. ax.gif
Atsakyti