Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

user posted image

gal turit sios suknes rastus? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 02, 19:50)
Jei nori, kad juosta eitų į kitą pusę akis nukelk už mezginio...  mirksiukas.gif
Nors man atrodo, kad čia ne visai paprasta pynė...  g.gif Čia dar kažkas kitaip.... Gal kas tikrai žinos ir parašys.  blush2.gif

Bandziau ir taip,bet kazkas negerai.Pynes esu mezgusi,bet kur be viduriniu intarpu visokiu.Jeigu kas galite,paaiskinkite man 27 eile kaip daryti,o toliau jau bus aisku savaime... tikiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2010 11 02, 20:09)
user posted image

gal turit sios suknes rastus? 4u.gif

http://club.osinka.r...022900
čia tema osinkoje apie suknelės mezgimą mirksiukas.gif
Atsakyti
http://www.part.lt/p...3dcd3c24381.jpg
kaip reikia megzti antra schema, am kazkaip rieciasi mezginys ir viskas. gal bus kur gera bigsmile.gif ir isvers rasta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kisiune: 02 lapkričio 2010 - 21:27
QUOTE(*finy* @ 2010 11 02, 22:10)
Bandziau ir taip,bet kazkas negerai.Pynes esu mezgusi,bet kur be viduriniu intarpu visokiu.Jeigu kas galite,paaiskinkite man 27 eile kaip daryti,o toliau jau bus aisku savaime... tikiuosi  biggrin.gif


27 eilė:
4 geros, 3 gnukeli prieš mezginį, 1 bloga, tada tos trys nukeltos geros, 2 blogos, 3 blogos už mezginio nusikeli, 3 geros, tada tos trys nukeltos blogos, 2 blogos, 3geras nukeli prieš mezginį, 3 blogos, 3 geros kur nukeltos buvo, 2 blogos, 1 blogą nukeli už mezginio, 3 geros, 1 bloga nukelta, 4 geros.
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2010 11 02, 21:26)
http://www.part.lt/p...3dcd3c24381.jpg
kaip reikia megzti antra schema, am kazkaip rieciasi mezginys ir viskas. gal bus kur gera bigsmile.gif ir isvers rasta  blush2.gif

I geroji akis
o ten kur su penketukais, tai pynė iš 10 akių: 5 a. nukelti ant pagalbinio virbalo prieš mezginį išmegzti 5 a. gerosiomis ir tada išmegzti nekeltąsias 5 a. taip pat gerosiomis. Taip pat ir į kitą pusę tik nukelti akis reikia už mezginio. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 11 03, 15:57)
I geroji akis
o ten kur su penketukais, tai pynė iš 10 akių: 5 a. nukelti ant pagalbinio virbalo prieš mezginį išmegzti 5 a. gerosiomis ir tada išmegzti nekeltąsias 5 a. taip pat gerosiomis. Taip pat ir į kitą pusę tik nukelti akis reikia už mezginio.  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif
Atsakyti
Laba diena,

esu visai zalia mezgejele.... kol kas megzdavau tik gerom ir blogom akim, bet nutariau pabandyti "aukstaji pilotaza" rastus... Aisku kol kas labai paprasta, bet jau iskilo klausimu...

Tikriausiai klausimas nuskambes labai kvailai, bet... blush2.gif
kai rastuose rasoma 1,3, 5 eilute, o kaip megzti 2, 4 ir pan?...
g.gif
ir dar, gal kas galetu zmoniu kalba biggrin.gif paaiskinti kaip ismegzti geraja aki, kuria reikia kabinti i zemiau esancia eile... g.gif

Is anksto labai didelis aciu 4u.gif
Atsakyti
mergaitės,gal turit elnių schemų,bet tokių nedidelių kad kojinėms tiktų
Atsakyti
QUOTE(Buratinuke @ 2010 11 03, 17:45)
Laba diena,

Tikriausiai klausimas nuskambes labai kvailai, bet...  blush2.gif
kai rastuose rasoma 1,3, 5 eilute, o kaip megzti 2, 4 ir pan?...
  g.gif
ir dar, gal kas galetu zmoniu kalba  biggrin.gif paaiskinti kaip ismegzti geraja aki, kuria reikia kabinti i zemiau esancia eile...  g.gif

Is anksto labai didelis aciu  4u.gif


Kai taip rašoma, reiškia lygines eiles reikia megzti pagal raštą, t.y. jei 1-oj eilutėj buvo gerosios, tai 2-oje bus blogos ir t.t.

O į antrą klausimą tai net nežinau kaip atsakyt smile.gif Nu elementariai, durt virbalą ne į ta akį kur ant virbalo, o į žemiau esančią.
Papildyta:
QUOTE(cushy @ 2010 11 02, 19:44)
O man reikia pagalbos su angliškais sutrumpinimais, niekaip neišsiaiškinu rašto.
Gal kuri mezgėjėlė padėtų suprast  4u.gif  ? 
"slip 2 sts to cn and hold to front, K2, P2 from cn"
ir
"slip4 sts to cn and hold to back, K2, then P2 and K2 from cn".



Gal vis dėlto kas nors žino???? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo cushy: 03 lapkričio 2010 - 16:55
QUOTE(cushy @ 2010 11 03, 03:07)
27 eilė:
4 geros, 3 gnukeli prieš mezginį, 1 bloga, tada tos trys nukeltos geros, 2 blogos, 3 blogos už mezginio nusikeli, 3 geros, tada tos trys nukeltos blogos, 2 blogos, 3geras nukeli prieš mezginį, 3 blogos, 3 geros kur nukeltos buvo, 2 blogos, 1 blogą nukeli už mezginio, 3 geros, 1 bloga nukelta, 4 geros.

Ojojoj kokia cia aukstoji matematika blink.gif Aciu labai uz paaiskinima aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos,


Gal kuri netyčia turit išsaugojusi tos baltos gėlytės, kuri šalia sagučių, schemą? Ar kažkokios panašios?

user posted image

Atsakyti