Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Help wink.gif gal kas gali isnarpliot sitas pynes? paaiskint ar schemute pametet? aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mergaites, gal kuri turit koki panasu rasteli savo lobynuose
user posted image

man svarbu ne tiek pats rastas, bet kad jis graziai atrodytu is abieju pusiu..gali but ir siek tiek kitoks
Atsakyti
QUOTE(Marti @ 2010 10 26, 18:16)
sveikos mezgėjėlės,
prireikė ir man Jūsų pagalbos verysad.gif gal kuri turite šio sijonuko pynučių raštą lietuviškai? ar bent jau dažniausiai naudojamais ženklais? iš anksto ačiū 4u.gif
user posted image

http://club.osinka.ru/topic-85044
Eiiii, ar dar kam reik g.gif Visą temą, tik rusiškai ax.gif Ale kai turit tokias rankas, kalba nesvarbu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 10 27, 22:59)
Help wink.gif gal kas gali isnarpliot sitas pynes? paaiskint ar schemute pametet? aciu  4u.gif



čia visada taip būna, kaimkonkrečiai kažko nori, tai būtinai nerandi.. deja peržiūrėjus savo pynes būtent tokios ir neradau. tik kiek panašių... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(spaceRenata @ 2010 10 28, 15:32)
čia visada taip būna, kaimkonkrečiai kažko nori, tai būtinai nerandi.. deja peržiūrėjus savo pynes būtent tokios ir neradau. tik kiek panašių... ax.gif


tai ir as praverciau begale mezgimo rastu pvz ir tokio nera..
Atsakyti
tai, kad čia nieko sudėtingo, tik tiek, kad nėra išvirkščiųjų akių, kur paprastai jos būna.
Šiandien nelabai laiko turėsiu, tačiau kelių dienų bėgyje galėsiu panagrinėt ir papiešt schemutę.
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 10 28, 16:18)
tai, kad čia nieko sudėtingo, tik tiek, kad nėra išvirkščiųjų akių, kur paprastai jos būna.
Šiandien nelabai laiko turėsiu, tačiau kelių dienų bėgyje galėsiu panagrinėt ir papiešt schemutę.


valioooo nors kazkas atsiliepe thumbup.gif
tai lauksiu labai, kai tik turesit laiko wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 10 27, 21:59)
Help wink.gif gal kas gali isnarpliot sitas pynes? paaiskint ar schemute pametet? aciu  4u.gif
user posted image

o kas cia neaisku?
Siaip labai paprasta tiesio tas pats kas butu 2 pynes po 4 akis. Viena persukam is desines i kaire vienoj eilej, tada ismegam pagal rasta bloga puse ir tada likusias 4 akis vel persukam i ta pacia puse ax.gif

Ar aiskiau ar visgi nupiest?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 28, 16:33)
o kas cia neaisku?
Siaip labai paprasta tiesio tas pats kas butu 2 pynes po 4 akis. Viena persukam is desines i kaire vienoj eilej, tada ismegam pagal rasta bloga puse ir tada likusias 4 akis vel persukam i ta pacia puse ax.gif

Ar aiskiau ar visgi nupiest?


jau aiskeja po truputi.. o tai kiek pagal jus sitoj pynej akiu?
Atsakyti
QUOTE(makse* @ 2010 10 28, 16:36)
jau aiskeja po truputi.. o tai kiek pagal jus sitoj pynej akiu?

Man atrodo, kad 8. Tik kai siulai ir virbalai stori, tai taip atrodo... galima pabandyt ir su daugiau akiu, jei siulai plonesni g.gif

Pamegzt pavyzdeli?
Atsakyti
QUOTE(aaagnex @ 2010 10 28, 16:39)
Man atrodo, kad 8. Tik kai siulai ir virbalai stori, tai taip atrodo... galima pabandyt ir su daugiau akiu, jei siulai plonesni g.gif

Pamegzt pavyzdeli?


tai pavyzdelis - foto wink.gif
geriau papieskit schemute ax.gif
Atsakyti
QUOTE(DEM @ 2010 10 28, 14:53)
http://club.osinka.ru/topic-85044
Eiiii, ar dar kam reik g.gif  Visą temą, tik rusiškai ax.gif  Ale kai turit tokias rankas, kalba nesvarbu bigsmile.gif

as is ten ir istraukiau ta sijonuka sad.gif tik nesuprantu tu ju schemu, nes kai kurie zenklai tokie, kuriu iprastose schemose nesu macius sad.gif arba perbuka esu tokiom pynem doh.gif
Atsakyti