Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(L@imužė @ 2010 10 07, 10:40)
O tašiuko raštas man labiau į "perliuką" panašus  g.gif


taip taip, o ripsas ir perliukas, ne tas pats g.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 07 spalio 2010 - 10:25
QUOTE(Kenguryte @ 2010 10 07, 11:25)

taip taip, o ripsas ir perliukas, ne tas pats g.gif  blush2.gif


Ne schmoll.gif - ripsas kai visada mezgi tik gerom akim iš abiejų pusių, o perliukas 1 g; 1 išv. ir keiti paskui kitoj eilėj
Atsakyti
QUOTE(L@imužė @ 2010 10 07, 11:30)
Ne  schmoll.gif  - ripsas kai visada mezgi tik gerom akim iš abiejų pusių, o perliukas 1 g; 1 išv. ir keiti paskui kitoj eilėj

aaaaa, supratau wink.gif Aš abu būdus ripsu vadindavau ax.gif Ačiū wink.gif
Atsakyti
ačiū už patarimus ir nuomones, palandžiojus po kitas mezgimo temas irgi nusprendžiau, kad čia bus perliukas...visai panašiai gaunasi smile.gif
AČIŪ
Atsakyti
Sveikos,

gal kas gali paaiškinti šį raštelį, kaip išmegzti panašias tokias bangeles biggrin.gif

user posted image


Ačiū
Atsakyti
Sunku įžiūrėt, bet aš mėginčiau megzt jas išvirkščiom akim, o pagrindą gerom - turėtų gautis tokie iškilimai g.gif
Atsakyti
Manau,kad tasytes virsus tikrai nei ripsu nei perliuku megztas.Cia perkeltos akys. ax.gif
Atsakyti
Mergaites gal kuri 'po ranka' turit pyniu schemele kuri kaip kasa ismezgus gaunasi..
Atsakyti
QUOTE(ingapoc @ 2010 10 08, 14:48)
Mergaites gal kuri 'po ranka' turit pyniu schemele kuri kaip kasa ismezgus gaunasi..


Schemos neturiu, bet galiu paaiskinti. Reikia, kad akiu skaicius dalintusi is 3. Pamezgame tarkime 6 akis gerosiomis, tada pirmas keturias sukeicia dvi su dviem is desines i kaire, numezgam kelias eiles (as dazniausiai mezgu 4 arba 6) ir sukeiciam paskutines keturias akis dvi su dviem is kaires i desine mirksiukas.gif
Atsakyti
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zykina @ 2010 10 07, 11:32)
Sveikos,

gal kas gali paaiškinti šį raštelį, kaip išmegzti panašias tokias bangeles  biggrin.gif

Ačiū



O aš sakyčiau, kad čia viskas mezgama geromis akimis tik viena akis keičiama į vieną ir kitą pusę kol susitinka ir toliau vėl išsiskiria.
Atsakyti
Merginos, gal turite schemutę vidurinės (didžiosios pynės)
user posted image
Čia gal aiškiau matyti: http://www1.macys.co...ategoryID=47642
Atsakyti