Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Lutė @ 2010 10 05, 13:33)
aš esu radusi tokį jo variantą, gal tas padės?

Ar gerai suprantu, kad čia 4 atskiri stulpeliai su užmetimu ir paskui sunerti? g.gif tokiu atveju man atrodo pupmurėlyje siūlas dar labiau suraizgytas bus mastau.gif
Na merginos, tiek jau to, nebesivarginkite 4u.gif dėkoju visoms už pagalbą 4u.gif 4u.gif jaučiu kad nusipirksiu jau gatavą šaliką blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 10 05, 10:25)
Vilniuje, prie pat universalinės sustojimo, yra tokia nedidelė parduotuvytė 1 aukšte. Firminių drabužių išparduotuvė. Kaip vadinasi-nepamenu. Adresas-Kalvarijų 2. Ten buvo tų šalikų gal 3 spalvų. Kaina, berods, iki 30 lt (negarantuoju). Tik man nepatiko, kad jie siauri. Negražiai atrodo-kaip virvė smile.gif

Ačiū Vikse drinks_cheers.gif užsuksiu pasidairyti smile.gif
Atsakyti
Na maze uzmigo, einu ir pabandyt rasteli. Idesiu, kas gausis tongue.gif
Atsakyti
Na va, kas gavosi.... Man tai labai panašu į šaliko raštelį ax.gif Tik aišku čia skubant truputį šleivai tongue.gif

user posted imageuser posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 05 spalio 2010 - 16:13
QUOTE(tute28 @ 2010 10 05, 17:12)
Na va, kas gavosi.... Man tai labai panašu į šaliko raštelį  ax.gif  Tik aišku čia skubant truputį šleivai  tongue.gif

nu bet tikrai panasu bigsmile.gif reiskias kazka ne taip dariau blush2.gif na nedraugas man vaselis doh.gif
Papildyta:
Ziurau ziurau ir negaliu atsigrozeti kaip graziai gavosi thumbup.gif nu bet mistika man kazkokia su tuo rasteliu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 10 05, 17:23)
nu bet tikrai panasu  bigsmile.gif reiskias kazka ne taip dariau  blush2.gif  na nedraugas man vaselis  doh.gif
Papildyta:
Ziurau ziurau ir negaliu atsigrozeti kaip graziai gavosi  thumbup.gif  nu bet mistika man kazkokia su tuo rasteliu  lotuliukas.gif

Tai va dabar raštas išmegztas, tai jau niekur nebesidėsi, neleisim pirkt šaliko biggrin.gif Pirma, tai siūliukus imk storesnius arba plonus du. Ir man atrodo tu tuos stulpelius ne taip neri gal g.gif Bent jau iš aprašymo taip supratau, kai rašei, kad neri kelis stulpelius, po to visus į vieną. Tai čia nereiks išnert iki galo stulpelio. Reikia daryt užmetimą ant vašelio, tada durt į mezginį, išnert siūlą, tada vėl užmetimą ir vėl į mezginį. Mano pvz taip dariau keturis kartus, tada visus suneri į vieną. Na turi gautis, bandyk 4u.gif Lauksim rezultato.
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 05, 21:25)
Tai čia nereiks išnert iki galo stulpelio. Reikia daryt užmetimą ant vašelio, tada durt į mezginį, išnert siūlą, tada vėl užmetimą ir vėl į mezginį. Mano pvz taip dariau keturis kartus, tada visus suneri į vieną. Na turi gautis, bandyk  4u.gif  Lauksim rezultato.

Aš taip pat nėriau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 06 spalio 2010 - 07:48
QUOTE(tute28 @ 2010 10 05, 21:25)
Tai čia nereiks išnert iki galo stulpelio. Reikia daryt užmetimą ant vašelio, tada durt į mezginį, išnert siūlą, tada vėl užmetimą ir vėl į mezginį. Mano pvz taip dariau keturis kartus, tada visus suneri į vieną. Na turi gautis, bandyk  4u.gif  Lauksim rezultato.

Tai kad aš taip ir dariau g.gif aš neišnėrinėjau kiekvieno stulpelio atskirai...
Gal pabandysiu su kitais siūlais mastau.gif nes tie vilnoniai buvo, tai sunkiai nėrėsi, gal dėl to ir raštas ne taip gulė rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas man gali paaiškinti, kaip megzti raštą ? Antrą nuo apačios.

user posted image
Atsakyti
Sveikos mezgėjos,
gal kuri žinot kas čia per raštas tašytės viršuje? Gal ant kelio užvestumėt? ačiū
tašytė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo yzzy: 07 spalio 2010 - 09:35
QUOTE(yzzy @ 2010 10 07, 10:34)
Sveikos mezgėjos,
gal kuri žinot kas čia per raštas tašytės viršuje? Gal ant kelio užvestumėt? ačiū
tašytė

Man asmeniškai, tai ripsą panašu ax.gif Ir kai storoki siūlai, tai taip gražiai tas ripsas žiūrisi, bet gal ir klystu g.gif

Labai dailus tašiukas wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 07 spalio 2010 - 09:38
QUOTE(tute28 @ 2010 10 06, 19:39)
Gal kas man gali paaiškinti, kaip megzti raštą ? Antrą nuo apačios.

user posted image

Gal kiek aiškiau bus g.gif , o tas trikampiukas su "antena" tarp dviejų užmetimų, tai trys akys sumegztos

O tašiuko raštas man labiau į "perliuką" panašus g.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo L@imužė: 07 spalio 2010 - 09:44