Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(tute28 @ 2010 10 04, 20:45)
Na negali būt  g.gif  Kad čia lygiai toks pat raštas.

Ne visa rasta turiu galvoje, o tik ta mano norima fragmenta, kur pumpureli (nezinau kaip ji pavadinti) sudaro. Man reikia tik tu pumpureliu, nes salikas, kurio schemos ieskojau susidaro tik is tu pumpureliu mirksiukas.gif
Papildyta:
Neriau pagal sias schemutes:
user posted image
user posted image
Jos irgi pasiskolintos is panasios kepures smile.gif
I pirmaja schema ziurint, atrodo viskas labai logiska ir turestu graziai gautis, bet praktiskai man nieko nesigavo lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 04 spalio 2010 - 19:56
QUOTE(bugyte @ 2010 10 04, 18:54)
Ne visa rasta turiu galvoje, o tik ta mano norima fragmenta, kur pumpureli (nezinau kaip ji pavadinti) sudaro. Man reikia tik tu pumpureliu, nes salikas, kurio schemos ieskojau susidaro tik is t

Va va, aš ten pataisiau prieš tai savo žinutę. Buvau teisi, čia putlieji stulpeliai. Tai kas tau neišeina g.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 04, 20:59)
Va va, aš ten pataisiau prieš tai savo žinutę. Buvau teisi, čia putlieji stulpeliai. Tai kas tau neišeina  g.gif

Tai kad tie stulpeliai ne tokie putlus kaip noretusi lotuliukas.gif dariau net ir su papildomu uzmetimu ir vistiek schmoll.gif gal netinkama siula pasirinkau g.gif zodziu, kazkaip ikvepimas jau net praejo ax.gif
Papildyta:
QUOTE(bugyte @ 2010 09 23, 08:41)
user posted image

Va koks nevykes blynas gavosi, net paciai juokinga lotuliukas.gif lotuliukas.gif gal vistik desiu as vaseli kur nors ant antresoles giliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 10 04, 19:01)
Tai kad tie stulpeliai ne tokie putlus kaip noretusi  lotuliukas.gif dariau net ir su papildomu uzmetimu ir vistiek  schmoll.gif  gal netinkama siula pasirinkau  g.gif  zodziu, kazkaip ikvepimas jau net praejo  ax.gif

Įkvėpimo net negalvok paleisti mirksiukas.gif Šiaip kur tavo pvz, tai įtariu tem medvilnės ploni siūliukai. Šiaip iš storesnių ten. Na tuos užmetimus daruk kokius penkis. Va mano kepša nerta tuo rašteliu. Tik čia ploni siūliukai, tai tas pumpurėlis mažas. Na aš ryt pabandysiu ir parodysiu, kas išeis. O.K mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2010 10 04, 21:06)
Įkvėpimo net negalvok paleisti  mirksiukas.gif  Šiaip kur tavo pvz, tai įtariu tem medvilnės ploni siūliukai. Šiaip iš storesnių ten. Na tuos užmetimus daruk kokius penkis. Va mano kepša nerta tuo rašteliu. Tik čia ploni siūliukai, tai tas pumpurėlis mažas. Na aš ryt pabandysiu ir parodysiu, kas išeis. O.K  mirksiukas.gif

Labai grazus kepuriukas thumbup.gif ir pumpureliai superiniai thumbup.gif na, jei netingesit pabandykit drinks_cheers.gif
Atsakyti
[quote=silsta,2010 10 04, 16:20]
Merginos, ar šis raštas nepanašus?

Mačiau parduotuvėje tą šaliką "gyvai". Tikrai nertas vašeliu, tik tie pumpuriukai kažkaip mandrai padaryti. Ten ne stulpeliai, o panašu, kad iš vienos akies ištrauktos kokios 5 ilgos akys ir sunertos kartu. Ir gaunasi toks purus pumpuras. Stovėjau, nagrinėjau, kol pardavėja pradėjo kreivai žiūrėti. Turbūt pagalvojo, kad pavogti ruošiuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 10 05, 08:47)
Mačiau parduotuvėje tą šaliką "gyvai". Tikrai nertas vašeliu, tik tie pumpuriukai kažkaip mandrai padaryti. Ten ne stulpeliai, o panašu, kad iš vienos akies ištrauktos kokios 5 ilgos akys ir sunertos kartu. Ir gaunasi toks purus pumpuras.  Stovėjau, nagrinėjau, kol pardavėja pradėjo kreivai žiūrėti. Turbūt pagalvojo, kad pavogti ruošiuosi  smile.gif

Vat aš irgi buvau pagalvojus, kad ten ne paprasti stulpeliai su užmetimais, nes šie su persisukimais visokiais, o šalike siūlas labai gražiai gula g.gif
mmm.. gal išduosite kokioj parduotuvėj matėt, manau man paprasčiau būtų nusipirkti gatavą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Viksė @ 2010 10 05, 08:47)
Stovėjau, nagrinėjau, kol pardavėja pradėjo kreivai žiūrėti. Turbūt pagalvojo, kad pavogti ruošiuosi  smile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Aš tai dabar, kai pamatau kokią įdomią kepurę ar šaliką, nu tai negaliu, einu ir spoksau, negali žinot, ką tie žmonės apie mane pagalvos, ale taip norisi ištyrinėti lotuliukas.gif

QUOTE(bugyte @ 2010 10 05, 09:32)
Vat aš irgi buvau pagalvojus, kad ten ne paprasti stulpeliai su užmetimais, nes šie su persisukimais visokiais, o šalike siūlas labai gražiai gula  g.gif
mmm.. gal išduosite kokioj parduotuvėj matėt, manau man paprasčiau būtų nusipirkti gatavą  ax.gif

Nepameski įkvėpimo, net aš užsimaniau tą raštuką išbandyti biggrin.gif Einu pasiimti storą siūlą ir bandysiu, vąšelis gi mano draugas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kenguryte: 05 spalio 2010 - 09:23
QUOTE(bugyte @ 2010 10 05, 09:32)
mmm.. gal išduosite kokioj parduotuvėj matėt, manau man paprasčiau būtų nusipirkti gatavą  ax.gif


Vilniuje, prie pat universalinės sustojimo, yra tokia nedidelė parduotuvytė 1 aukšte. Firminių drabužių išparduotuvė. Kaip vadinasi-nepamenu. Adresas-Kalvarijų 2. Ten buvo tų šalikų gal 3 spalvų. Kaina, berods, iki 30 lt (negarantuoju). Tik man nepatiko, kad jie siauri. Negražiai atrodo-kaip virvė smile.gif
Atsakyti
user posted image

Manau, kad viskas gavosi, bugyte, o kaip tu tą raštuką išmezginėjai? Aš tai gan storą siūlą paėmiau, bet manau, kad ir su plonesniu dailiai turėtų atrodyti ax.gif
Atsakyti
user posted image
Pumpurėlį mezgiau pagal šią schemą mirksiukas.gif galvoju, gal per laisvas akis dariau mastau.gif
Vistik ne tokio rezultato norėčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bugyte: 05 spalio 2010 - 12:18
QUOTE(bugyte @ 2010 10 04, 21:03)
Tai kad tie stulpeliai ne tokie putlus kaip noretusi  lotuliukas.gif dariau net ir su papildomu uzmetimu ir vistiek  schmoll.gif  gal netinkama siula pasirinkau  g.gif  zodziu, kazkaip ikvepimas jau net praejo  ax.gif

aš esu radusi tokį jo variantą, gal tas padės?
user posted image
Atsakyti