Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 17, 09:01)
na, nebent su dviem vąšeliais ir antrais galais, kuriuose nėra kabliuo  laugh.gif

mastau.gif tai kaip čia man dabar daryt, vat negaliu kaip užsimaniau to šaliko biggrin.gif
Atsakyti
gal osinkoj yra aprašyta g.gif paieškokit mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 09 17, 09:23)
mastau.gif tai kaip čia man dabar daryt, vat negaliu kaip užsimaniau to šaliko  biggrin.gif

kažką panašaus čia įžvelgiu:
user posted image

aprašymas:
ПЫШНАЯ
Количество петель кратное 2 плюс 2 кромочные.
1-й ряд: *1 петлю снимите изнаночной не провязывая вместе с накидом, 1 лицевая*.
2-й ряд: *1 изнаночная, 1 лицевая (провязанная вместе с накидом)*.
3-й ряд: повторяйте с 1-го ряда.
Резинка хорошо смотрится с обеих сторон, можно вязать по кругу.
Подходит для вязания головных уборов, пуловеров, юбок, варежек.
Чтобы изделия не получились рыхлыми, вязать такую резинку лучше более тонкими спицами.

Pasibandykit wink.gif Jei nuotrauka yra ne iš madų žarnalo, o rankdarbių, gal galit nurodyt šaltinį, bandyčiau atkasti aprašymą. Būtų aiškiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 17, 09:35)
kažką panašaus čia įžvelgiu:

Pasibandykit wink.gif Jei nuotrauka yra ne iš madų žarnalo, o rankdarbių, gal galit nurodyt šaltinį, bandyčiau atkasti aprašymą. Būtų aiškiau  4u.gif

Dekui, pasibandysiu 4u.gif
Nuotraukytė iš kitos temos nugvelbta, speju, kad pagauta interneto platybėse smile.gif
Atsakyti
Help! 4u.gif
Iki šiol maniau, kad moku puikiai anglų kalbą, bet nieko nesuprantu, kaip tai išversti į "žmonių kalbą" rolleyes.gif Gal kas galėtų man pagelbėti aiškinantis raštą vyriškam šalikui? ax.gif

Nuoroda į šaliką

Row 1 (RS): k1, *sl 1 wyif, k1; rep from * all the way across
Row 2: k1, p1, *sl1 wyib, p1; rep from * until 1 st remains, k1

Sutrumpinimai:
CO - cast on
k - knit
p - purl
RS - right side
sl - slip (as if to purl)
st(s) - stitch(es)
wyif - with yarn in front
wyib - with yarn in back

P.S. esu pradedančioji, bet žinau, kas yra bloga, gera akis, kaip padaryti pynę ir pan.... smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *tiute*: 17 rugsėjo 2010 - 09:39
QUOTE(bugyte @ 2010 09 17, 09:49)
pasibandysiu

dar radau nupieštą mezgimo variantą -> tram pam pam
Pamąsčiau, kad norint gauti kuo artimesnį vaizdą, reikalingi ir itin stori siūlai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 17, 11:50)
dar radau nupieštą mezgimo variantą -> tram pam pam
Pamąsčiau, kad norint gauti kuo artimesnį vaizdą, reikalingi ir itin stori siūlai wink.gif

Vistik mane įtikino, kad tas raštas atliktas ne virbalais, o vąšeliu doh.gif
http://radikal.ru/F/...4d3835.jpg.html
Nuotraukoje aiškiai matosi toji pynutė, pasirodo kepurytė nerta smile.gif
Aš buvau šventai įsitikinusi, kad šalikas megztas labai storu ir plonu siūlais ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai už pagalbą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O čia nuoroda į tą raštelį, jei kam netyčia prireiks:
stai čia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bugyte @ 2010 09 17, 14:08)
Vistik mane įtikino, kad tas raštas atliktas ne virbalais, o vąšeliu  doh.gif
http://radikal.ru/F/...4d3835.jpg.html
Nuotraukoje aiškiai matosi toji pynutė, pasirodo kepurytė nerta  smile.gif
Aš buvau šventai įsitikinusi, kad šalikas megztas labai storu ir plonu siūlais  ax.gif

ai, tą, kur siūliau jau išbandžiau, net nepanašu, nors dukrai šaliką ir kepuriuką numegsiu wink.gif

Tiesa, man ir tas rodytas su vąšeliu nepanašu, bet gali būti, kad fotonuotrauka klaidina. Lauksim rezultato wink.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gaudvilė @ 2010 09 17, 14:44)
Tiesa, man ir tas rodytas su vąšeliu nepanašu, bet gali būti, kad fotonuotrauka klaidina. Lauksim rezultato wink.gif  4u.gif

Būtinai pasirodysiu, tik nelabai greitu metu, nes dar siūlus išsirinkti reikia. Greičiausiai, kad siųsiuos tai užtruks kurį laiką mirksiukas.gif
Papildyta:
Ant kepuriuko tai tik fragmentas to raštelio eina, vat pažymėjau raudonai: user posted image
Man atrodo kad ten grynai toks pats, na teks namie išbandyti smile.gif
Atsakyti
Labas,
Gal galetumet padeti su tokiu rasteliu, gal kas turite schemute?
http://i713.photobuc...ilda/rastas.jpg
Ir labai noreciau gauti info arba schema, kaip megzti sio megztuko rankoviu prijungima ar kaip ji pavadinti.... ax.gif
http://i713.photobuc...yrmegztukas.jpg
Aciu is anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Megztuko rankovės tai reglanu megztos. Yra tema apie reglaną, pasiskaitykit 4u.gif


O schemutė va http://img823.images...lopedija006.jpg 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*tiute* @ 2010 09 17, 10:32)
Help!  4u.gif
Iki šiol maniau, kad moku puikiai anglų kalbą, bet nieko nesuprantu, kaip tai išversti į "žmonių kalbą"  rolleyes.gif  Gal kas galėtų man pagelbėti aiškinantis raštą vyriškam šalikui?  ax.gif

Nuoroda į šaliką

Row 1 (RS): k1, *sl 1 wyif, k1; rep from * all the way across
Row 2: k1, p1, *sl1 wyib, p1; rep from * until 1 st remains, k1

Sutrumpinimai:
CO - cast on
k - knit
p - purl
RS - right side
sl - slip (as if to purl)
st(s) - stitch(es)
wyif - with yarn in front
wyib - with yarn in back

P.S. esu pradedančioji, bet žinau, kas yra bloga, gera akis, kaip padaryti pynę ir pan.... smile.gif


1 eilė (geroji pusė): gera akis, *1 akį nukelti, siūlą palikti priešais mezginį, 1 gera akis (nuo žvaigždutės vel kartoti iki pat eilės galo).
2 eilė: gera akis, bloga akis, *nukelti akį, siūlą plikti už darbo, bloga akis (nuo žvaigždutės kartoti iki pat eilės galo).

CO - akių uždėjimas
k - gera akis
p - bloga akis
RS - geroji pusė
sl - nukelti akį
st(s) - akis(-ys)
wyif-siūlas priekyje mezginio
wyib-siūlas už mezginio


Nesu super specė, bet lyg šitaip mezgasi. Gal kitos mezgėjos pataisys, jei kas netaip ax.gif

Sėkmės 4u.gif
Atsakyti