Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

QUOTE(norwa @ 2010 05 26, 17:20)
Pabandziau,taip reiskia uzmetimu skaiciu.Tik jau skylutes gaunasi  doh.gif  labai didziules  g.gif .Siaip viskas sekanciose eilese atitinka

Pasirodyk kai baigsi koks grožis ten gaunasi... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 26, 21:42)
Pasirodyk kai baigsi koks grožis ten gaunasi...  4u.gif

Gerai pasirodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 26, 21:42)
Pasirodyk kai baigsi koks grožis ten gaunasi...  4u.gif

Na stai,nors dar ir nebaigtas.Ant tu skyluciu bus prisiutos nertos gelytes rolleyes.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Na gražu gi labai wub.gif
Kažkaip man mistika atrodo virbalais megztos servetėlės.... Nelabai kada pati stengiaus perprasti tokį mezgimą. Bet gražu , tikrai labai gražu... wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 30, 13:03)
Na gražu gi labai  wub.gif
Kažkaip man mistika atrodo virbalais megztos servetėlės.... Nelabai kada pati stengiaus perprasti tokį mezgimą. Bet gražu , tikrai labai gražu... wub.gif  wub.gif  wub.gif

Aciux smile.gif
As neseniai tik pradejau megzt tas servetelines,kai pasiziuri atrodo labai sunku,o kai pradedi tai nieko sunkaus mirksiukas.gif
Atsakyti
labai prašyčiau pagalbos blush2.gif
kas yra tas rombas 4 , 8 ir t.t eilėse

http://www.tindirind...filename=4a.jpg
Atsakyti
QUOTE(Tulpele @ 2010 05 31, 19:26)
labai prašyčiau pagalbos blush2.gif
kas yra tas rombas 4 , 8 ir t.t eilėse

http://www.tindirind...filename=4a.jpg

Man atrodo g.gif ,kad gali buti persukta akis.Kazin o ka reiskia tas zenkliukas %
Atsakyti
[quote=norwa,2010 05 31, 20:21]
Man atrodo g.gif ,kad gali buti persukta akis.Kazin o ka reiskia tas zenkliukas %



šiaip ne taisp išsiaiškinau, ten tikrai persuktos akys 4u.gif
vargau su 24 eile visą pusdienį kol išsiaiškinau kas yra tas riestainis t.y. pirmoji akis, pasirodo, kad tai yra 4 akys sumegztos kartu biggrin.gif
o apie ženkliuką % , manau, kad tai bus du užmetimai g.gif ... iki ten dar nepriėjau, bet kaip nors blush2.gif
Atsakyti
[quote=norwa,2010 05 31, 20:21]
Man atrodo g.gif ,kad gali buti persukta akis.Kazin o ka reiskia tas zenkliukas %



šiaip ne taisp išsiaiškinau, ten tikrai persuktos akys 4u.gif
vargau su 24 eile visą pusdienį kol išsiaiškinau kas yra tas riestainis t.y. pirmoji akis, pasirodo, kad tai yra 4 akys sumegztos kartu biggrin.gif
o apie ženkliuką % , manau, kad tai bus du užmetimai g.gif ... iki ten dar nepriėjau, bet kaip nors blush2.gif
Atsakyti
[quote=norwa,2010 05 31, 20:21]
Man atrodo g.gif ,kad gali buti persukta akis.Kazin o ka reiskia tas zenkliukas %



šiaip ne taisp išsiaiškinau, ten tikrai persuktos akys 4u.gif
vargau su 24 eile visą pusdienį kol išsiaiškinau kas yra tas riestainis t.y. pirmoji akis, pasirodo, kad tai yra 4 akys sumegztos kartu biggrin.gif
o apie ženkliuką % , manau, kad tai bus du užmetimai g.gif ... iki ten dar nepriėjau, bet kaip nors blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura777 @ 2010 04 19, 18:16)
Sveiki smile.gif

Gal kuri turite savo archyvuose va tokį raštelį?
user posted image

Aš irgi jo visur ieškojau.Pagaliau radau osinkoj.Štai jisuser posted image
Atsakyti
aciuks.gif thumb_yello.gif aciu kad pasidalinote savo radiniu. sis motyvas labai tiks mano naujam megztukui.
Atsakyti