Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Sveiki smile.gif

Gal kuri turite savo archyvuose va tokį raštelį?
user posted image
Atsakyti
Gal pagelbėtumėt su šituo raštuku? Arba ką nors panašaus... g.gif

user posted image
Atsakyti
Gal kas turit aprasyma? Arba schema sito rastelio? Aciu 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Mergaites prasau pagalbos,
paaiskinkit man ka reiskia apskritime skaicius,pvz.:13eilej,57eilej,neismastau schmoll.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
doh.gif cia turbut uzmetimu skaicius g.gif
Atsakyti
QUOTE(norwa @ 2010 05 25, 18:10)
doh.gif  cia turbut uzmetimu skaicius  g.gif

Bet, kad jei jau tiek užmetimų, tai kur tiek sumegztų kartu akių? g.gif Juk turi išsilyginti akių skaičius.....
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 25, 21:56)
Bet, kad jei jau tiek užmetimų, tai kur tiek sumegztų kartu akių? g.gif  Juk turi išsilyginti akių skaičius.....

Na, paskaičiavus akis tolimesnėse eilėse po tų rutuliukų -- užmetimai turėtų būt. O akių skaičius gi neturi išsilygint -- čia juk servetėlė, o jos platėja.
Atsakyti
QUOTE(Amanita @ 2010 05 25, 22:43)
Na, paskaičiavus akis tolimesnėse eilėse po tų rutuliukų -- užmetimai turėtų būt. O akių skaičius gi neturi išsilygint -- čia juk servetėlė, o jos platėja.

Na jei servetėlė tai tada gal..... Pabandyk pamegzti, matysi kas gaunasi. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cipa007 @ 2010 05 26, 10:59)
Na jei servetėlė tai tada gal..... Pabandyk pamegzti, matysi kas gaunasi.  mirksiukas.gif

Pabandziau,taip reiskia uzmetimu skaiciu.Tik jau skylutes gaunasi doh.gif labai didziules g.gif .Siaip viskas sekanciose eilese atitinka
Atsakyti
QUOTE(pumpocka @ 2010 04 25, 20:51)
Gal kas turit aprasyma? Arba schema sito rastelio? Aciu  4u.gif
user posted image

Man atrodo, kad labai panašu į tai, ką kažkada mezgiau. o gal ir visai tas pats. Kadangi daiktas pas savininkę -- neturiu kur patikrint :

Žr. žinutę su rašto aprašymu čia.
Nuotrauka kažkur aukščiau irgi daugmaž ten pat.
Atsakyti
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(Turciukas @ 2010 01 21, 16:28)
Gal kas galetumet man padeti 4u.gif  sitoj foto suknute nerta vaseliu, bet zinau kad toks "zigzagu" rastas yra ir mezgant virbalais. As noriu megzt virbalais, gal kas turit schemute? Aciu is anksto 4u.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandriene123: 26 gegužės 2010 - 20:40