Įkraunama...
Įkraunama...

Mezgimo raštai

Mielosios, brangiosios 4u.gif
Gal kuri geroji samarietė būtų tokia maloni ir netingi po šių švenčių, ir išverstų šitą raštą į lietuvių kalbą? Vargstu vis su tuo koreliu... Buvau radus lyg neblogą paaiškinimą lietuvių kalba kažkokiam "šeimininkės kalendoriuj", gal kokių 80tų metų, bet gi žiopla, nepasiėmiau knygos iš kaimo doh.gif Pagelbėkit prašau help.gif help.gif help.gif

QUOTE(Amber_piece @ 2010 03 24, 14:09)
61. УЗОР «СОТЫ»
Четное число петель.
1-й ряд: лицевые петли.
2-й ряд: лицевые петли.
3-й ряд: *1 лицевая, 1 двойная петля*.
4-й ряд: *правой спицей поднять нить, спущенную в предыдущем ряду, и провязать ее лицевой вместе с петлей, которую она покрывает, 1 лицевая*.
5-й ряд: *1 двойная петля, 1 лицевая*.
6-й ряд: *1 лицевая, правой спицей поднять нить, спущенную в предыдущем ряду, и провязать ее лицевой вместе с петлей, которую она покрывает*.
Повторять с 3-го ряда.
user posted image
  skirtas siai tunikai:
user posted image

pats geriausias variantas sito rasto smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Amber_piece @ 2010 03 30, 10:40)

61. УЗОР «СОТЫ»
Четное число петель.
1-й ряд: лицевые петли.
2-й ряд: лицевые петли.
3-й ряд: *1 лицевая, 1 двойная петля*.
4-й ряд: *правой спицей поднять нить, спущенную в предыдущем ряду, и провязать ее лицевой вместе с петлей, которую она покрывает, 1 лицевая*.
5-й ряд: *1 двойная петля, 1 лицевая*.
6-й ряд: *1 лицевая, правой спицей поднять нить, спущенную в предыдущем ряду, и провязать ее лицевой вместе с петлей, которую она покрывает*.
Повторять с 3-го ряда.

61.RASTAS<<koris>>
Lyginis akiu skaicius.
1-eile: geros akys.
2-eile: geros akys.
3-eile: *1 gera akis,1 dviguba akis*.
4-eile: *desiniu virbalu pakelti siula,nuleista priestai buvusioje eileje ir ismegzti ji kartu su ta akimi kuria jis denge GERAJA AKIMI;1 gera akis*.
5-eile: *1 dviguba akis,1 gera akis*.
6-eile: *1 gera akis;desiniu virbalu pakelti siula,nuleista priestai buvusioje eileje ir ismegzti ji kartu su ta akimi kuria jis denge GERAJA AKIMI*.
RASTA KARTOTI NUO EILES.
dviguba akis-tai kaip angliskam stulpelyje,o ta 4 eiles ilga lytanija bus dviguba akis is blogos puses
bandykit mirksiukas.gif tongue.gif
DVIGUBA AKIS(megsk kaip gera bet uzkabink uz pereitos eiles akies.Gaunasi kaip akis su uzmetimu.)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amber_piece: 06 balandžio 2010 - 08:00
Sveikutes
Labai reikia tokio ar panasaus rashto schemos ar aprasymo. Gal kas turit pas save panasiu rasteliu. busiu labai dekinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Amber_piece, širdingai dėkoju! 4u.gif Gavos cool.gif Dabar jau ir aš moku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juruze @ 2010 04 06, 21:18)
Amber_piece, širdingai dėkoju!  4u.gif Gavos cool.gif Dabar jau ir aš moku  thumbup.gif

labai prasom mirksiukas.gif smile.gif
sitas variantas man labiausiai patiko,o radau gal 5 ar sesis skirtingus aprasymus lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir vis nesigaudavo nieko...
o ka mezgat situo rastu?ar ne pilka tunika?
Atsakyti
Ne ne smile.gif Šitą tuniką megzdama paprasčiau išsprendžiau, nes taip pat to koriuko kokius 5 aprašymus bandžiau ir nesigavo, tai dariau pynes vietoj koriukų - po akį sukryžiuodama. Gerai gavos hihihi.gif O dabar kažką panašaus į tokį sarafaniuką pilką, lyg suknelių temoj užmačius esu, bandau nusimegzt, tai vėl tas koriukas "padalkam" panaudotas doh.gif Nu sakau, jau reikia kažkaip jį išsiaiškinti biggrin.gif
Atsakyti
ieskau sitos suknytes shemutes
user posted image
Atsakyti
Gal kas galit priminti bangelių raštą? g.gif
Atsakyti
Sveikos, gal turite sio rastelio schemute, labai buciau dekinga jei man pagelbetumet 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Rita003 prasom smile.gif
user posted image
Pasididina
Atsakyti
clap.gif jau buvau beprarandanti vilti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Ligičiukas @ 2010 04 09, 20:54)
Gal kas galit priminti bangelių raštą? g.gif

uzsimesti 19 akiu
1 eile-----1 akis krastine,2 suimti gera akimi x3k.,uzmet.,1 gera,uzmet.,1 gera,uzmet.,1 gera,2 suimti gera akimi x3k.,1 akis krastine.
2 eile-----visos gerosios.
Atsakyti