Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios tureti vaikų

QUOTE(Veronika @ 2006 05 03, 16:11)
Taiptaip, esi tikrai neeilinė moteris, kad užjauti bevaikes.Žmonės iš bevaikių porų dažniausiai tik pasišaipo ir pasmerkia.

Nu kas cia per nesamone.................tik visiskas psichas gali smerkti ir saipytis.......... Laikykites ir tikekit, nesiseka tam, kad kaskada pasisektu ! 4u.gif
Atsakyti
Labas,
paskaiciau sita tema, tikrai tik visiskai nesveiki gali saipytis is seimu, kurios negali susilaukti vaiku. Stiprybes jums. Nenusiminkite, uztai jus turite kitu privalumu.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2007 02 25, 11:41)
Nera nieko baisiau, kai negali pastoti, o aplinkiniai tave pastoviai klausineja kada kada kada, visi draugai aplink turi vaikucius,po 2, o tu meluoji, tai darbas , tai karjera, tai mokslas. Kalbi ir asaros akyse. Jautiesi tokia, kuriai ne vieta ant sios zemes  frusty.gif

4u.gif sveikinam nestuke.gif
Atsakyti
Turiu labai gera drauge,ji turi tokia pacia problema.Su ja pravazinejom visas klinikas,pridarem kruva analizu...Dabar laukiam dirbtinio apvaisinimo Valencijoje,tai kaip ir paskutine viltis,bet viltis mirsta paskutine.Sunku i ja ziureti,matau jos skausma,bet negaliu padeti.O taip noreciau...Tikiu ir laukiu,kad dirbtinis apvaisinimas jai padovanos maziu..ar maze.
Atsakyti
Ai, mergaitės, noriu ir aš pasiguost... Gandrų nesulaukiam jau 2 m. Atliko laparoskopiją, rado 4 stadijos endometriozę, dabar dar ir skydliaukę siunčia tikrintis, nes blogi hormonų tyrimai. Vienu žodžiu...liūdna. Bet liūdniausia, kad žmogus, labai man artimas (mano teta) pokalbio apie mano sveikatą metu leptelėjo: "Nepasisekė tavo uošviams su marčia". Nu žado netekau. Kam man dar druskos į žaizdą bert? Tuo labiau, kad pati vaikų taip pat nesusilaukė. Dar bandžiau kažką įrodinėt, kad "kas ten žino, gal kaip tik labai pasisekė". O ji man: "nėra įrodymų, kad pasisekė" (suprask, kol nepagimdysi - nebūsi gera marti). Niekam negaliu užmiršt jos žodžių. Ėmiau galvot, kad gal geriau vyras būtų vedęs kitą, sveiką, kuri jam be problemų būtų pagimdžius vaiką. Nereikėtų nei pinigų nei laiko gaišt...
Atsakyti
Mergaitės, svarbiausia neprarasti tikėjimo, o tada stebuklas tikrai įvykti turi wub.gif Mes ir savo stebukliuko laukėm 2 metus, per tą laiką buvo daug ašarų, nusivilimų, o jis nusprendė pas mus pasibelsti tada, kai jis pats panoro...
Taip, kad stiprybės jums
Atsakyti
Ačiū už palaikymą 4u.gif Godžiai skaitau laimingas nestuke.gif istorijas ir semiuosi vilties, nes kartais būna labai sunku išlaikyti optimizmą.
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 03, 09:33)
Sukuriau sia tema moterims, kurios negali susilaukti savo angelelio. Pasidalinkime savo skausmu ir liudesiu. As jau du metai kaip negaliu pastoti, neaiskus nevaisingumas, nevyksta ovuliacija. Labai skaudu ziureti i savo vyra, kai kaskart ateina mm, o jis su tokia viltimi laukia. Turiu vaika nuo kito vyro, tad labai didele sirdgela matyti mylima zmogu, kurio negali padaryti laimingo. Visada galvoju-uz ka gi tokia bausme cry.gif  cry.gif Nenoriu jo prarasti, taciau negaliu buti savanaude ir laikytis ji isikibusi, kada negaliu padovanoti jam  2.gif Moteriai mirtis yra prarasti kudiki, taciau tokia pati mirtis sirdyje kai negali jo susilaukti. cray.gif  cray.gif  cray.gif  cray.gif



4u.gif biggrin.gif sveikinu,kaip suprantu is liniuotes-pastojai :)svarbu neprarasti vilties ir ivyksta stebuklai :)fantastika!
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 03 30, 17:59)
Ai, mergaitės, noriu ir aš pasiguost... Gandrų nesulaukiam jau 2 m. Atliko laparoskopiją, rado 4 stadijos endometriozę, dabar dar ir skydliaukę siunčia tikrintis, nes blogi hormonų tyrimai. Vienu žodžiu...liūdna. Bet liūdniausia, kad žmogus, labai man artimas (mano teta) pokalbio apie mano sveikatą metu leptelėjo: "Nepasisekė tavo uošviams su marčia". Nu žado netekau. Kam man dar druskos į žaizdą bert? Tuo labiau, kad pati vaikų taip pat nesusilaukė. Dar bandžiau kažką įrodinėt, kad "kas ten žino, gal kaip tik labai pasisekė". O ji man: "nėra įrodymų, kad pasisekė" (suprask, kol nepagimdysi - nebūsi gera marti). Niekam negaliu užmiršt jos žodžių. Ėmiau galvot, kad gal geriau vyras būtų vedęs kitą, sveiką, kuri jam be problemų būtų pagimdžius vaiką. Nereikėtų nei pinigų nei laiko gaišt...

Nesuk tau sau galvos dėl tokių pareiškimų. Kai pati taip ir nesusilaukė vaikų, tai gal piktdžiugiškai tikisi, kad ir kitai nepavyks. Negražu taip, patyrus, ką tai reiškia. Mes savo mažylės susilaukėm po 3 metų bandymų, beje, man išoperuota pusė skydliaukės, o pastojimo metu buvo žiauriai didelis laisvųjų androgenų indeksas. Su tokiu tyrimu išvis nebuvo galimybių pastoti. Bet dukrytei pasirodė kitaip thumbup.gif . Stiprybės ir svarbiausia neprarasti tikėjimo
Atsakyti
Nieko nenoriu užgauti, bet kitos temos apie bevaikiukes neradau...
Man tik įdomu, kodėl, jei moteris nori vaikų, bet negali turėti - tai visuomenė reaguoja daug teigiamiau nei į tas, kurios vaikų nenori sąmoningai? PVz. aš pasisakius, kad nenoriu turėti vaikų buvau išvadinta vos ne monstre, robote ir kitokiais "gražiais" epitetais. Visi kartoja, kad moteris privalo norėti turėti vaikų. Bet jei tiesiog nenori? Ir dėl to susiduria su priešiškumu iš visuomenės. Kodėl? Va į šį klausimą pagrįstai niekas neatsakė. Tiesiog privalo norėti jei yra moteris.
ax.gif
O jum sėkmės su gandrais - linkiu kad atskristų, nes neteisinga būtų negauti to ko trokšti. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2007 04 01, 12:08)
Nieko nenoriu užgauti, bet kitos temos apie bevaikiukes neradau...

Simulcika, kai nerandi reikiamos temos, ją atidarai pats. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Simulcika @ 2007 04 01, 13:08)
Nieko nenoriu užgauti, bet kitos temos apie bevaikiukes neradau...
Man tik įdomu, kodėl, jei moteris nori vaikų, bet negali turėti - tai visuomenė reaguoja daug teigiamiau nei į tas, kurios vaikų nenori sąmoningai? PVz. aš pasisakius, kad nenoriu turėti vaikų buvau išvadinta vos ne monstre, robote ir kitokiais "gražiais" epitetais. Visi kartoja, kad moteris privalo norėti turėti vaikų. Bet jei tiesiog nenori? Ir dėl to susiduria su priešiškumu iš visuomenės. Kodėl? Va į šį klausimą pagrįstai niekas neatsakė. Tiesiog privalo norėti jei yra moteris.
ax.gif
O jum sėkmės su gandrais - linkiu kad atskristų, nes neteisinga būtų negauti to ko trokšti.  4u.gif


blink.gif neprivalai norėti.......
iš tavo liniuotės suprantu, kad esi dar labai jauna wub.gif
taigi, gal paprasčiausiai dar nesubrendai tam norui.... nestuke.gif
aš pati iki 25m. visai negalvojau apie vaikus, nerūpėjo tuo metu ir svarbu buvo kaip nepastoti....
reikalas tame, kad ne visada įvyksta taip, kaip mums norisi, kai jau panorėjom abu, deja, laukėm laabai ilgai ir vis dar neturim, bet tai jau kita tema........
taigi, kiek žmonių, tiek ir nuomonių.......
Atsakyti