Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios tureti vaikų

QUOTE(Inesute J @ 2006 12 21, 10:35)
dar prieš savaitę buvau pati laimingiausia. Gyvenau švenčių nuotaikomis, pirkom dovanas puošėm namus ir žinojom kad pas mane po širdele yra gyvybė. O dabar... nieko nebeliko ir tos šventės atrodo neturi prasmės... Nesuprantu kodėl mane gyvenimas taiip baudžia ir atima jau antrą vaikelį? Mes jo taip norime ir turime materialias sąlygas, bet... Kodėl vienos šeimos negali susilaukti tų mažyčių stebuklėlių, o kitos juos gimdo ir atiduoda į vaikų namus. Kodėl gyvenime tiek daug neteisybės?


Užjaučiu visas mamytes, kurioms nesiseka sulaukti stebuklėlių. Iš manęs dievulis irgi atėmė jau 3 dar negimusius angeliukus sad.gif . Liūdna, bet neprarandam vilties. Iš pradžių su vyru gyvenom tik ta mintim, kaip greičiau susilaukti vaikelio, o dabar visa tai palikom likimo ir dievulio valiai. Kada bus, tada džiaugsimės. Gyvenimas eina sava vaga, ir vis tiek anksčiau ar vėliau sulauksim stebuklo mirksiukas.gif . Linkiu ir visom mamytėm tuo tikėti.
Atsakyti
Mes 3 metus laukėm stebūklo,dabar turim...Nuoširdžiai linkiu sulaukti visoms norinčioms mamytėms nors vieno mažo stebūkliuko.
Atsakyti
stiprybes,kantrybes,tikejimo jums,laukiancios 4u.gif
vyro kolega amerikietis,su zmona apsivede apie 25 savo metus,negalejo niekaip susilaukt vaiku. gydesi,lauke,vel gydesi,vel lauke... galiausiai pasidave,susitaike su ta mintimi,kad vaikelio taip ir nebus ir.... jau stuktelejus 42 jos gimtadieniui po sirdele suplazdejo ju dukryte smile.gif tikekit 4u.gif as pati pries pirma vaika buvau pernelyg uzsiciklinus matyt,nes niekaip nesigavo pastoti,bet paskui is kazkur isgirdau ta pati sena patarima neskubinti dirbtinai ivykiu,atsipalaiduoti ir po kiek laiko turejau teigiama testa smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laura x @ 2007 01 23, 23:09)
paskui is kazkur isgirdau ta pati sena patarima neskubinti dirbtinai ivykiu,atsipalaiduoti ir po kiek laiko turejau teigiama testa  smile.gif


Taip, tas per didelis noras stabdo leliuko atėjimą.... Ir dar, mano vyras kažkur skaitė, kad jei nesiseka pastoti, reikia palaikyti ant rankų kieno nors leliuką, ir tada lengviau pastosi. Tai vežė mane specialiai pas mano draugę, kad aš jos lelių pamyluočiau biggrin.gif . Po mėnesiuko parašysiu, ar padėjo ax.gif
Atsakyti
Reikės ir man pasinaudoti šiuo patarimu. ax.gif Kas žino, gal tikrai padės?
Atsakyti
Sveikos. Taip teisybė nereikia skubint nieko. Tarp mano vaikų 11metų skirtumas tirai tokio didelio nenorėjau, bet nebuvo ir tiek doh.gif su vyru vis kalbėdavom planuodavom skaičiuodavom, nieko doh.gif Kadangi vieną turėjom nusprendėm, kad jam lemta būt vienturčiu ax.gif Nusiraminom ir gyvenom toliau jau nebeplanuodami schmoll.gif Ir po aštunių mėnesių visai netikėtai turėjau teigiamą testą, o jau po to mūsų pagranduką dukriuką wub.gif Tai sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nitta @ 2007 01 24, 11:31)
Taip, tas per didelis noras stabdo leliuko atėjimą.... Ir dar, mano vyras kažkur skaitė, kad jei nesiseka pastoti, reikia palaikyti ant rankų kieno nors leliuką, ir tada lengviau pastosi. Tai vežė mane specialiai pas mano draugę, kad aš jos lelių pamyluočiau  biggrin.gif . Po mėnesiuko  parašysiu, ar padėjo  ax.gif

mano draugei irgi nesiseka pastoti, tai kai atvaziuoja pas mus, visada buna su mano dukryte, matyt, tikisi pastoti wub.gif
Idomu kaip tau sekasi? Gal pastojai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Renytė: 16 vasario 2007 - 15:26
mes laukem 5metus,buvo daug visko;.du negimdiniai nestumai, cistos,asaros..Bet sulaukem,turim du...Niekada nepraraskit vilties!!!
Atsakyti
QUOTE(philipuks @ 2005 11 03, 09:33)
Moteriai mirtis yra prarasti kudiki, taciau tokia pati mirtis sirdyje kai negali jo susilaukti.

Niekada nežinai kas dar gali atsitikti baisiau...
Prieš du mėnesius mirė mano pirmagimis,mūsų angelėlis,kurio laukėm ištisus aštuonis metus...
Pastojau tik IVF dėka,pavyko iš pirmo karto,
tiek laimės ir džiaugsmo dar niekad nebuvau patyrusi,kaip per visą nėštumo laiką...nėštumas buvo puikus,gerai jaučiausi ir laimingi laukėm mažylio...
tik laimė buvo labai trumpa...vos tapę tėvais,mes jo netekom...
todėl dabar esu tarsi dvigubai mirusi..................
tiek laukiau,svajojau ir jau gyvenau trise...
nebežinau ar pavyks dar pastoti,nes nei finansiškai,nei morališkai nebėra jėgų toliau eiti.
Tiek ilgai norėjau tapti mama,o taip trumpai ja pabuvau...net negavau nei apkabinti,nei priglausti savo lauktuką, aš jį praradau...
žinau tik tai,kad jis mums dovanojo tokią MEILĘ, kurios niekada neprarasiu ir visad būsiu ja gyva...
Sėkmės visoms laukiančioms ir tikinčioms....Jums būtinai turi pavykti,
nes ir pati bandau rasti jėgų tikėti,kad dar bus gerai,kad turėsim mažylius,kuriems reikia mūsų meilės
Atsakyti
na pasakysiu ir as pora zodeliu mergaites,aisku lengva man kalbet kai turiu tris o vasara dar ir ketvirta darysiu,bet turiu dvi seseris,kurioms tai labai skaudus klausimas,vyresnioji mano sesuo jau astuoni metai kai bando pasidryt leliuka,bet jiems nieko nesigauna,zinau kaip jai skaudu,jie jau viska isbande,pasidare visus tyrimus ,ir atrodo viskas gerai,o leliuko kaip ner taip ner,liko tik dar neismegintas dirbtinis apvaisinimas,jie gyvena vokietijoj tai ten apmoka,berods viena procedura,jie vis dar nepraranda vilties,todel manau kad jums mergaites nereiketu jos prarast,ir tiket kad dar sulauksit savo leliuku.Beje kitai mano seseriai geriau pasiseke,jie bande 4 metus ir jiems pagaliau pavyko nestuke.gif ,tad dar karta mergaites nepraraskit vilties ir butinai nestuke.gif visoms to linkiu 4u.gif
Atsakyti
Nera nieko baisiau, kai negali pastoti, o aplinkiniai tave pastoviai klausineja kada kada kada, visi draugai aplink turi vaikucius,po 2, o tu meluoji, tai darbas , tai karjera, tai mokslas. Kalbi ir asaros akyse. Jautiesi tokia, kuriai ne vieta ant sios zemes frusty.gif
Atsakyti
philipuks, nuosirdziausi sveikinimai sulaukus taip ilgai lauktos ir issvajotos dovaneles. tegul dievulis saugo tavo mazyli wub.gif

giedraadi is sios temos irgi jau greitai tures kudikeli. beliko 14 dienu bigsmile.gif

niekad nepraraskit vilties. jei durys uzdarytos, dar liko kaminas...
Atsakyti