Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios tureti vaikų

QUOTE(Schwanger @ 2006 05 24, 07:46)
Tai tokių kaip tu tai kokie 20 procentų,o visi likę doh.gif Taip ir norisi užsikainti ant kaklo lentelę su užrašu:buvau pastojusi,kai kas nutiko,praradau,užpuolė endometriozė,buvo dvi operacijos,dabar keliai laisvi,darom-gaminam,liga gali bet kada atsinaujinti,gydytoja natūralumu netiki(o kartais ir taip,50:50,tai reikia IUI,o ateityje gal ir dirbtinio.Įdomu,ar atstotų g.gif
Ai,ką čia graudensies,kai paskaitai apie mirusius vaikelius,tai užmirštu savo prarastą 3 mėn. nėštumą verysad.gif Kiek toms mamoms reikia iškęsti unsure.gif

drinks_cheers.gif arba pavaro: matyt d....osi su visais, paskui išvalymų prisidarė, o dabar verkia, kad pastot negali gun_bandana.gif O kad ir po išvalymo, juk nepaklausia, kodėl tu jį darei, o iškart pareiškia, kad reikėjo anksčiau galvot ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Viotinola: 25 gegužės 2006 - 22:36
Nežinau dėl kokių priežaščių negalite pastoti ar išnešioti vaikelio, įsivaizduoju kaip tai skaudu.Nuoširdžiai linkiu sulaukti didelio stebuklo, o lojančias ant jūsų pasiūskit kuo toliau.Tipiškas bobiškas piktumas.
Atsakyti
QUOTE(tulpe @ 2006 05 04, 15:49)
net nesitiki kad moteris gali saipytis is moters kuri neturi vaiku nesitiki


Šaiposi ir dar kaip doh.gif , pati savo kailiu patyriau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 06 04, 08:55)
Šaiposi ir dar kaip  doh.gif , pati savo kailiu patyriau. verysad.gif

Veronika,kur buvai dingusi? g.gif
Atsakyti
QUOTE(fortūnata @ 2006 06 04, 11:49)
Veronika,kur buvai dingusi? g.gif


"Blaškiausi" po Europą. hihihi.gif
Atsakyti
kai praradau 9 sav.pilvelio gyventoją, jaučiaus lyg būčiau palaidojusi savo kūdikėlį...nors to skausmo kai iš tikro prarandi savo gimusį vaikelį nepatyręs to negali suprast verysad.gif dabar žiūriu į ilgai lauktą ir išsvajotą dukrelę ir kai pagalvoju, kas būtų jei jos netekčiau iškart apsipilu ašarom...neištverčiau to mažo žmogučio netekties...
Atsakyti
Atgaivinu temelę biggrin.gif
Niekas nepasikeitė verysad.gif Vis sulaukiu mm,ir dabar bus tas pats,bent taip jaučiu cray.gif
Atsakyti
cray.gif
Aš ir labai gerai dabar suprantu tas, kurios negali pasjusti laimės nestuke.gif Ankščiau ir galvojau, negi čia taip sunku, juk tereikia panorėti ir neužmiršti smileysex.gif... bet.. kaip smarkiai klydau... doh.gif verysad.gif Va dabar jau tuoj bus metai, kaip to norime, bet... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Veronika @ 2006 06 04, 09:55)
Šaiposi ir dar kaip  doh.gif , pati savo kailiu patyriau. verysad.gif

Labai pritariu, kad saiposi. Jos net nesupranta, ka tai reiskia. Mano viena drauge pastoti negalejo apie tris metus, pastojo be jokiu gydymu laimingai, turi du grazius vaikus, o kol negalejo pastoti, kalbedavom uz ka tokia bausme ir t.t schmoll.gif Na, kaip atsirado du grazus sveiki vaikai, mane kiekviena karta stengiasi su potekste kalbedama pasiepti, kad va, tu negali padaryti savo vyro laimingu, tu nesveika verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Jennifer @ 2005 11 07, 09:46)
Bet vis dėl to geriau neturėti, negu turėjus, pažinus, išgirdus pirmus žodelius, pradėjus sėsti ant puoduko ir t.t..... jo netekti......
Patikėk.....
Mano labai gera draugė, atėjusi į mano Karolinytės laidotuves pasakė:- žinai, šiuo atveju aš esu laimingesnė, kad negaliu turėti vaikų, nei tu, galėdama, turėjusi, pažinusi, pamilusi, šitiek iškentusi ir staiga netekusi....

Kokia netektis cray.gif cray.gif cray.gif cray.gif .Sakoma, kad tevai niekada neturi laidoti savo vaiku. Gyvenimas toks baisus ir sudetingas.
Papildyta:
QUOTE(BaMbiZe @ 2006 07 10, 15:12)
cray.gif
Aš ir labai gerai dabar suprantu tas, kurios negali pasjusti laimės  nestuke.gif  Ankščiau ir galvojau, negi čia taip sunku, juk tereikia panorėti ir neužmiršti smileysex.gif... bet.. kaip smarkiai klydau...  doh.gif  verysad.gif Va dabar jau tuoj bus metai, kaip to norime, bet...  verysad.gif

As ir taip galvojau, ypac, kad jau vaikeli turiu, lankydavausi reguliariai pas ginekologus, galvojau,kai tik nutrauksiu kontraceptiniu vartojima viena kita naktele smileysex.gif ir yra. Deja deja, vyras visiskai sveikas, o bedos seke viena po kitos mane ir privede prie ivf (dirbtinio apvaisinimo) verysad.gif
Atsakyti
Eilinį kartą skaitau ir verkiu, nes viskas taip artima cray.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 07 23, 20:48)
Eilinį kartą skaitau ir verkiu, nes viskas taip artima cray.gif ...

Ir as sendien suznoju - nebus.... verysad.gif
Atsakyti
pastojau du kartus, abu nenorėjo vystytis... Ir nė už ką patys nenorėjo išeiti, teko daryt abrazijas verysad.gif jausmas, lyg širdį išplėštų... užtat ir rieda ašaros naktimis, kai dienomis lūpos šypsosi...
Nuo to, kad gali nesunkiai pastoti, nė kiek ne lengviau, kai siela plyšta pusiau... Kai myli juos, kai jų dar net nėra, kai kiekviena nėštumo diena kaip šventė, bet ateina diena, kai sukausto stingstantis skausmas, kai buvęs nerimas patvirtinamas, kai tave padaro eiline statistine medicinine nesėkme...

užsikaukiau kaip šuo šią nemigo naktį... sorry...
Atsakyti