Įkraunama...
Įkraunama...

Negalinčios tureti vaikų

Kaip džiugu, kad temos autorė laimingai laukiasi nestuke.gif
tiesiog gera žinoti, kad dar kažkam pavyko pasiekti svajonę,

o kaip kitos mergytės?
gal jau visos patapo nestuke.gif ??????
sako, kad pernai buvo labai vaisingi metai, bet panašu, kad ir šiemet leliukų daugėja ir svajonės pildosi......
tik ne visiems, pvz. iš manęs svajonę atėmė........mirtis..........mažylio verysad.gif
o kaip bus toliau nieks nežino, labai norisi tikėti, kad bus dar vaikelis
gal kam dar sunku laukti, laukime kartu, bus linksmiau
nes kartais tokios juodos mintys užplūsta, kad nežinia kur dėtis unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės. laikykitės merginos, kiekvienai iš jūsų skirta būti mama- jūs turite daug vaikelių- tik jie tarp debesėlių užsižaidė ir nenori nusileisti pas mamytes į pilvelius, jiems matyt ten viršuje labai smagu tarpusavyje žaisti. Vat prikalbinsit ir atskubės. Tik nepraraskit vilties.

Dėl nenoro turėti vaikų- aš nenorėjau, bet visada kartojau- jei koks vaikelis pasirinks mane būti savo mama- aš neturiu teisės tam prieštarauti.Ir štai turime nuostabią mažytę dukrytę. dabar net neįsivaizduoju kaip be jos gyvenčiau. Ir intensyviai planuojam vaikelį Nr 2. man 27m tai nors ir nereikia labai skubėti, bet gydytoja patarė labai neuždelsti.

O dėl pasišaipymų- tai tiesa ne dažnai, kartais net nenorėdami, bet žmonės pasišaipo. mano tetai taip buvo, jos anyta pareiškė: "vedė- kaip katę maiše nusipirko" tai išgirdusi aš vos akių tai šlykštynei neišdraskiau (negaliu pakęsti kai muša gulintį) o mano teta, nors šiaip arši- tik nutylėjo ir išėjo iš kambario. mane ne kartą bandė užgauti. Bet.... kaip jau sakiau mes specialiai nebandėme pastoti- žavus stebūklėlis aplankė mus pats ax.gif , taigi kai pabandydavo mane užgauti- nepasisekdavo, oi nepasisekdavo jiems.... Esu atleidusi tik 1 žmogui netaktišką repliką apie mūsų su vyru neskubėjimą tas žmogus MB tėvas.
mane stebina tik tai, kad labai dažnai skaudina tie žmonės kuriais pasitiki ir myli.

Dėl įvaikinimo: ne kiekviena moteris gali mylėti kitų vaikus taip tarytum jie būtų jos. Kitoms tai paprasčiausiai nelemta- jos gali būti tik savo vaikelių mamos. Bet neatsisakykite tos minties būsimos mamytės- juk jumyse tiek meilės kad užtektų jos ne 2 ne 3 o 10 vaikų.
Na tikiuosi nebuvau netaktiška, jei įskaudinau iš karto atsiprašau.
Atsakyti
Klepesova, labai patiko tavo mintys, ypač apie įsivaikinimą.
Atsakyti
Pirmą kartą lankausi šitame skyrelyje, nežinau ar man čia netgi taktiška lankytis tuo labiau, kad nesu patyrusi to ką jūs, tiesiog perskaičiusi jūsų istorijas man pasidarė taip liūdna. verysad.gif Žinokit tikrai ne visi žmonės tyčiojasi iš tų kurie negali susilaukti vaikų, bet jei jums teko kada sutikti tokių žmonių nekreipkit dėmesio, nes vadinasi pats gyvenimas tokių žmonių nepagailės. Nesuprantu kaip ir žemė nešioja tokius piktus žmones schmoll.gif Linkiu jums susilaukti kuo daugiau vaikučių. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutes mama @ 2007 03 15, 14:34)
Nu kas cia per nesamone.................tik visiskas psichas gali smerkti ir saipytis.......... Laikykites ir tikekit, nesiseka tam, kad kaskada pasisektu ! 4u.gif

unsure.gif siaubas kažkoks - niekad nepagalvojau, kad kažkas dar gali šaipytis unsure.gif . Nu, tikrai liūdna, jei jau tokia mūsų visuomenė....

Aš tikrai jus visas palaikau, ir linkiu jums daug daug berniukų žirniukų ir mergyčių pupyčių wub.gif ir visko kuo greičiau ir lengviau....
Atsakyti
QUOTE(Sesita @ 2007 03 30, 17:59)
Ėmiau galvot, kad gal geriau vyras būtų vedęs kitą, sveiką, kuri jam be problemų būtų pagimdžius vaiką. Nereikėtų nei pinigų nei laiko gaišt...



Rodos mano pačios mintys... Aplikiniai nežinojo mūsų problemos, tai nuolat sulaukdavom klausimų " kada bus gandrai".. rėždavo kaip peiliu per širdį... trejus metus taip kankino....
Atsakyti
As turiu savo dziaugsma,savo suneli ir esu begalo laiminga thumbup.gif ,bet as turiu drauge kuri nori leliuko visa sirdimi bet negali jo tureti ir as kai matau jos skausma verysad.gif jos kancias kad ji negali tureti to ko ji labiausiai nori- man sirdi suspaudzia,as isivaizduoju ta skausmakaip yra sunku,bet ji dabar musu visu draugu pastumeta sake darys viska kas imanoma-gal pastos g.gif ir tikiuosi bus issipildziusi jos didziausia svajone!!!
Atsakyti
oi,mergytes verysad.gif man 33 m ,vaikelio neturiu.Man pašalinta gimda,be kurios tikrai nepagimdysiu.o skausmas labai didelis... cray.gif cray.gif cray.gif lenda kvailos mintys- gal kažkaip įmanoma,bet aš nežinau? deja...
Atsakyti
auksiukx2 laikykis buk stipri, daug labai vaikiuku laukia savo teveliu palikti vaiku namuose. as labai noriu ten nuvykti bet vyras priestarauja, o as taip noriu buti mama ir susilaukti savo, bet jaigu man nelemta... sad.gif nenoriu kad paskui butu velu ir likti viena sad.gif taip gali ir stogas nuvaziuoti!
Atsakyti
QUOTE(Valduse @ 2007 11 19, 10:12)
auksiukx2 laikykis buk stipri, daug labai vaikiuku laukia savo teveliu palikti vaiku namuose. as  labai noriu ten nuvykti bet vyras priestarauja, o as taip noriu buti mama ir susilaukti savo, bet jaigu man nelemta... sad.gif nenoriu kad paskui butu velu ir likti viena sad.gif taip gali ir stogas nuvaziuoti!

Taip tie vaikiukai tikrai laukia tėvelių, ir per televizorių tik ir girdim raginimus įsivaikint, o kai žmonės realybėje nori pasiimt įvaikinimui prasideda kryžiaus keliai blink.gif . Viena pažįstama prieš pusmetį įsivaikino tai pasakojo kokius kelius praėjo kol gavo vaiką, ko gero tai pati korumpuočiausia įstaiga, drįstanti už pinigus pardavinėt vaikus. Ji dabar labai laiminga turinti savo 3,5 metų dukrytę, bet antrą kartą praeit ta mėsmalę nebenorėtų. Neseniai gimė tos mergaitės broliukas, kuris irgi atsidūrė kūdikių namuose, ji paimtų ir jį, bet nebenori tų kryžiau kelių, beje jai jau ir netoli 50.
Atsakyti
sveikos moterytes,
as pati auginu savo du nuostabius vaikus,bet paskutiniu laiku tiesiog emiau kliedieti kaip noriu isivaikinti viena likimo nuskriausta,turinti kokia nors nedidele negale,vaikuti ir suteikti jam dziaugsma,vilti ir namu siluma...liko paskutiniai zingsneliai savo svajonems igyvendinti-moraliskai paruosti siam ivykiui savo vyra...neuzpykit ir nepulkit manes,bet mano nuomuone,tos,kurios isbandziusios viska jau isitikinusios,kad nebegales tureti savu vaiku,visada gali sia svajonia igyvendinti ir siuo keliu...tiek daug vaikeliu yra kuriems reikalinga seima,demesys ir meile-jei sirdyje tikrai nori tapti mama,manau,jokio skirtumo,kad kudyki isnesiojai ne tu....nera sunku isimyleti ne savo gimdyta vaikuti(vaikai vien tik savo buvimu mus pavergia meilei)-tereikia tik to labai panoreti ir uzsibrezus tiksla-jo siekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daeva @ 2007 12 12, 19:29)
nera sunku isimyleti ne savo gimdyta vaikuti(vaikai vien tik savo buvimu mus pavergia meilei)-tereikia tik to labai panoreti ir uzsibrezus tiksla-jo siekti  4u.gif

skirtumas tik tas kad savo vaika reikia išnešiot pilve o ivaiki šidije wub.gif o visa kita tas pats 4u.gif
Atsakyti