Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Pasirodysiu ir cia, nors ant pakabos si suknute ypatingai prastai atrodo...
user posted image
Atsakyti
Gal galėtumėte pagelbėti blush2.gif
Numezgiau tuniką iki pažastų( kiauraraščiu) dabar noriu daryti reglaną, visas dalis sujungiau, bet nesuprantu kaip man megzti apvaliai, kad nebutu susiuvimo, nesuprantu kaip megzti iš blogos mezginio pusės g.gif nežinau ar aiškiai išdėsčiau, gal suprasite. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(deiron @ 2009 12 29, 22:14)
Gal galėtumėte pagelbėti blush2.gif
Numezgiau tuniką iki pažastų( kiauraraščiu) dabar noriu daryti reglaną, visas dalis sujungiau, bet nesuprantu kaip man megzti apvaliai, kad nebutu susiuvimo, nesuprantu kaip megzti iš blogos mezginio pusės g.gif nežinau ar aiškiai išdėsčiau, gal suprasite. Ačiū.


Reikia virbalų su valu ir megzti ratu visada iš gerosios pusės mirksiukas.gif
Atsakyti

Ir jeigu raštas kiararaštis, tai megzt vieną eilę pagal raštą, o kitą vien gerom. Aišku, jeigu tam kiaurarašty nėra blogų akių...
Atsakyti
QUOTE(san @ 2009 12 30, 10:27)
Reikia virbalų su valu ir megzti ratu visada iš gerosios pusės mirksiukas.gif

Ačiū už gerą paaiškinimą, thumbup.gif vat dabar supratau.
Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2009 12 30, 14:26)
Ir jeigu raštas kiararaštis, tai megzt vieną eilę pagal raštą, o kitą vien gerom. Aišku, jeigu tam kiaurarašty nėra blogų akių...

Ačiū, dabar supratau, tiek ilgai sukau galvą.
Atsakyti
rodausi su paskutinėmis priešnaujametinėmis naujienomis.Visi trys darbeliai iškeliauja pas vieną šeimininkę ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

ir čia rodos dar nerodytas prieškalėdinis megztukas,tik dar be sagų ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Viliuteee nera zodziu!!!!!!!!!!!!
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kokios superinės pirmojo pynės thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif nuostabu clap.gif
Atsakyti
VILIUTEEE NUOSTABUS DARBAI thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Viliuteee... thumbup.gif nesusilaikiau ir aš nepagyrus thumbup.gif Nuostabu, nuostabu thumbup.gif
SU NAUJAISIAIS TAVE newyear.gif ir gerų darbų 2010-aisiais
Atsakyti
norwa
neringošiux
ADDULE
selen
AČIŪ 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Viliuteee labai grazu wub.gif idomu butu pamatyti ta liemene be saliko ax.gif kiek matau surisama rolleyes.gif
Atsakyti