Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

QUOTE(Mil@na @ 2009 12 18, 18:09)
Mergaitės,temoje apie trumpus megztukus radau šitą modeliuką ir įkėliau čia norėdama paklausti, gal kuri tokias rankovytes mezgėte ar žinote,kaip tai padaryti. Manau, kad mergina, įdėjusi foto, nesupyks. Norėčiau tokį nusinarplioti,bet nežinau kaip....
http://ny-image2.ets...N.102559602.jpg

Grubiai tariant mezgamas platus šalikas, paskui sulenkiamas išilgai perpus ir kraštai susiuvami, o vidurys ne 4u.gif Susiūti kraštai - tai rankovės, viduriukas -nugara 4u.gif
Atsakyti
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 12 18, 13:56)
bandau įsivaizduoti  mirksiukas.gif o plankutę atskirai mezgėte ir tada prisiuvote?
nes aš analizavau analizavau ir man pasirodė, kad čia kartu išmegzta su visu mezginiu.
man taip visai sekasi megzti, bet kai reikia apdailinti, baigiasi visas gudrumas  verysad.gif bandau pasiimti knygas, bet ten tokiom aukštom frazėm viskas paaiškinta, kad net neturiu kantrybės studijuoti. Na bet susiimsiu kada ir įveiksiu šias spragas. Dabar bandysiu tokį kakliuką išmegzti

plankute is karto ,desinio skverno tiesiog geras akis pakeiciau stulpeliu mirksiukas.gif , o kairiojo plankute dariau is vidines mezginio puses pasidarydama papildomas akis, kad plankute butu dviguba, o ne susieitu krastais,tikiuosi suprantamai paaiskinau, realiai tai viskas labai paprasta yra, tiesa man su ta apdaila irgi ne kas, ir dar su fantazija striuka blush2.gif , tunika mezgiau grynai pagal dukters pageidavimus, kiekvienam zingsnyje derinau su ja veiksmus biggrin.gif , dabar kitai dukrai mezgu suknute, tik sventiniaqi pasiruosimai gerokai trukdo darba doh.gif
Atsakyti
Vigilyte,
tunika labai graži,o ir modelis ją taip vykusiai pademonstravo, thumbup.gif

o čia mano liemenė,tik ant mano paaugliško manekeno,nėra tikro vaizdo ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 19, 13:16)
plankute is karto ,desinio skverno tiesiog geras akis pakeiciau stulpeliu  mirksiukas.gif , o kairiojo plankute dariau is vidines mezginio puses pasidarydama papildomas akis, kad plankute butu dviguba, o ne susieitu krastais,tikiuosi suprantamai paaiskinau,


aciuks.gif dar kartelį
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 12 20, 18:45)
aciuks.gif dar kartelį

baik tu, nėr už ką irnesakyk.gif
Atsakyti
pirmą kartą taip mezgiau megztinį... atrodo kažkas išėjo ax.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas galėtu pasakyti kaip šita tunikutė mezgasi?
Gal kartais sxemute turite?
Labiausiai tai reikėtu to raštuko po krutinė ir kaip platinti?ar čia nuo viršaus mezgasi?
user posted image
Atsakyti
Jau turiu schemute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(nefisa @ 2009 12 28, 17:11)
pirmą kartą taip mezgiau megztinį... atrodo kažkas išėjo ax.gif


Oi koks fainas wub.gif Sakykit, ar nestorina horizontalios pynės? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2009 12 29, 13:00)
Oi koks fainas  wub.gif  Sakykit, ar nestorina horizontalios pynės? blush2.gif


ačiū labai 4u.gif
megztinį mezgiau plonai sesei, tai jos nestorina, bet jei pati vilkčiausi, tai būtų doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Viliuteee @ 2009 12 19, 14:23)
Vigilyte,
tunika labai graži,o ir modelis ją taip vykusiai pademonstravo, thumbup.gif

o čia mano liemenė,tik ant mano paaugliško manekeno,nėra tikro vaizdo ax.gif
user posted image

a labai sudetinga sita grozi numegsti? blush2.gif
pamaciau, is karto isimylejau ir uzsimaniau ax.gif
kur gauti kazi schemute? ax.gif blush2.gif
Atsakyti