Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai

Ligvita suknelė tikrai superinė ir neprilygstati jokiom kitom thumbup.gif o nuotraukytės kokios wub.gif
Atsakyti
Aciu. na nuotraukelem kliente pasidalino profesionaliom tai aisku jos puikios
Atsakyti
tunika vyriausiai dukrai, turėjo būti su kapišonu, bet modeliukas apsigalvojo, nutarė, kiad bus "ne į temą biggrin.gif "

user posted image

user posted image
Atsakyti
Vigilyte, labai originali tunika bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(diudas @ 2009 12 14, 16:38)
Vigilyte, labai originali tunika  bigsmile.gif

ačiū, bet, kad ji kaip tik paprasta kaip trys kapeikos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 14, 17:40)
ačiū, bet, kad ji kaip tik paprasta kaip trys kapeikos biggrin.gif


būtent, paprastume ir slypi visas grožis mirksiukas.gif , man aplamai, kas paprasta yra genialu ir labai gražu, toks jau tas mano skonis smile.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image

sveikutes ikeliu paskutini savo megstuka, bet man jame kazko truksta ideja buvo kad virsuge kur gerosiom akim numegsti gele ir psisiuti bet kiek nusimezgiau ivairiu geliu nu ne viena nesiziuri kazkaip.

gal kas ka patarti gali?
Atsakyti
QUOTE(Kristina A-A @ 2009 12 16, 22:53)
[img]

sveikutes ikeliu paskutini savo megstuka, bet man jame kazko truksta ideja buvo kad virsuge kur gerosiom akim numegsti gele ir psisiuti bet kiek nusimezgiau ivairiu geliu nu ne viena nesiziuri kazkaip.

gal kas ka patarti gali?

labai simpatiškas megztukėlis, tik jis man atrodo tokio sportinio tipo, kaip aš sakau "ant džinų", aš jo nesistengčiau puošti gėle, o perdaryčiau kaklą, padaryčiau aukštu kaklu, kaip golfo, man atrodo jis tada būtų toks turintis savo stilių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 14, 15:59)
tunika vyriausiai dukrai, turėjo būti su kapišonu, bet modeliukas apsigalvojo, nutarė, kiad bus "ne į temą biggrin.gif "




tikrai labai daili, ir grožis slypi paprastume ... kaip numegzti tokį dailų kakliuką? g.gif
gal patartumėte?
Atsakyti
QUOTE(songaila @ 2009 12 17, 21:07)
tikrai labai daili, ir grožis slypi paprastume ... kaip numegzti tokį dailų kakliuką?  g.gif
gal patartumėte?

nu ačiū biggrin.gif 4u.gif , pabandysiu papasakoti kaip dariau kaklą, užsegimo plankutę (nežinau kaip teisinga lietuviškai vadinasi), kai prieinu iki kakliuko tiesiog primezginėju prie priekio, pečių ir nugaros akučių, nugaros viduryje tarsi susieina dešinės ir kairės plankutės pratęsimai, tikiuosi suprantamai paaiškinau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 12 18, 06:55)
nu ačiū  biggrin.gif  4u.gif , pabandysiu papasakoti kaip dariau kaklą, užsegimo plankutę (nežinau kaip teisinga  lietuviškai vadinasi), kai prieinu iki kakliuko tiesiog primezginėju prie priekio, pečių ir nugaros akučių, nugaros viduryje  tarsi susieina dešinės ir kairės plankutės pratęsimai, tikiuosi suprantamai paaiškinau  ax.gif


bandau įsivaizduoti mirksiukas.gif o plankutę atskirai mezgėte ir tada prisiuvote?
nes aš analizavau analizavau ir man pasirodė, kad čia kartu išmegzta su visu mezginiu.
man taip visai sekasi megzti, bet kai reikia apdailinti, baigiasi visas gudrumas verysad.gif bandau pasiimti knygas, bet ten tokiom aukštom frazėm viskas paaiškinta, kad net neturiu kantrybės studijuoti. Na bet susiimsiu kada ir įveiksiu šias spragas. Dabar bandysiu tokį kakliuką išmegzti
Atsakyti
Mergaitės,temoje apie trumpus megztukus radau šitą modeliuką ir įkėliau čia norėdama paklausti, gal kuri tokias rankovytes mezgėte ar žinote,kaip tai padaryti. Manau, kad mergina, įdėjusi foto, nesupyks. Norėčiau tokį nusinarplioti,bet nežinau kaip....
http://ny-image2.ets...N.102559602.jpg
Atsakyti