Įkraunama...
Įkraunama...

Moteriški modeliai



user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2010 04 26, 13:55)
Dekui uz grazius zodzius mano svarkeliui  4u.gif  as neriau is medvilniniu siulu, pirktu ermitaze, jie storesni uz Maxius ir storesni siek tiek uz Yarnart Begonia. Is maxiu mano galva gautusi per skysta  blush2.gif

Na labai grazus svarkelis. o ir padaryta stropiai. Is kur semetes ideja? Gal reiktu ir mums pabandyti, bet be schemos neiseis turbut
Atsakyti
QUOTE(silsta @ 2010 04 26, 16:19)


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gitapita @ 2010 04 26, 21:03)
Na labai grazus svarkelis. o ir padaryta stropiai. Is kur semetes ideja? Gal reiktu ir mums pabandyti, bet be schemos neiseis turbut


Ideja is cia

http://club.osinka.r...pic.php?t=42792

Sekmes neriant wink.gif
Atsakyti
Merginos- Jūs man pasakykit g.gif Nert tai aš galiu tuos mažus kvadračiukus, servetėles be problemų . Bet kaip juos reikia sujungti? g.gif g.gif g.gif . Kiek ten reikia kantrybės ir kaip tą dalyką padaryti doh.gif doh.gif doh.gif . Ir apskritai , bent jau man, kai reikia baigti apipavidalinti mezginius, nėrinius- atrodo ilgiau užtrunku nei patį daiktą nuregzt. O aš manau kai mezgu- tai pakankamai grei tą darau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Žuvelė @ 2010 04 24, 22:09)


Zydrai radau osinkoj
http://club.osinka.r...-76449?&start=0
Atsakyti
Mano debiutiska besiulinreglanine tunika rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
chimera, labai labai graži ir nemtyta bliuzelė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(mildute6 @ 2010 04 27, 07:53)
Merginos- Jūs man pasakykit  g.gif  Nert tai aš galiu tuos mažus kvadračiukus, servetėles be problemų . Bet kaip juos reikia sujungti?  g.gif  g.gif  g.gif . Kiek ten reikia kantrybės ir kaip tą dalyką padaryti  doh.gif  doh.gif  doh.gif . Ir apskritai , bent  jau man, kai reikia baigti apipavidalinti mezginius, nėrinius- atrodo ilgiau užtrunku nei patį daiktą nuregzt. O aš manau kai mezgu- tai pakankamai grei tą darau  ax.gif

aš tai dažniausiai apsiskaičiuoju kiek ir kokių detalyčių man reikia nusinerti ir kaip susidėlioti nusibraižau, o neriant kiekvieną motyvą paskui pagal tą planą iškart ir prijungiu.. tada belieka kiekvieno motyvo du siūlgalius pakavot, ką irgi padarau iš karto
Atsakyti
QUOTE(meskute231 @ 2010 04 27, 13:59)


Aciū

Žiūrėkit kokį sijonuką pamačiau
user posted image
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti